دو مسافر هنگام بازگشت به فرودگاه MSP به خود قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض coronavirus

ST. پل — دو مسافر که در معرض تماس با فرد مبتلا به کروناویروس در حالی که سفر در اروپا دستور داده شده است تا به خود قرنطینه پس از بازگشت خود به مینه سوتا امور خارجه, وزارت بهداشت اعلام کرد چهار شنبه, مارس 4.

مقامات بهداشت در انتشار اخبار گفت: مسافران از طریق مراکز کنترل بیماری را مینیاپولیس-سنت پل ایستگاه قرنطینه سهشنبه, مارس 3, پس از آنها می شده است در تماس نزدیک با یک فرد تایید به COVID-19 coronavirus. کارشناسان پزشکی مورد بررسی قرار گرفت مسافران در هواپیما و تعیین آنها ندارد علائم COVID-19 است که این بیماری ناشی از ویروس است.

و از آنجا دو تن از آنان به دستور خود در قرنطینه به مدت 14 روز برای جلوگیری از گسترش ویروس. مقامات اداره گفت: مسافران در معرض ویروس بیشتر خواهد شد تست شده اگر آنها نشانه توسعه. دیگر مسافران پرواز خود را و سپس آن را به اطلاع مقامات وزارت بهداشت اگر تست های اضافی برای این ویروس برگشتم مثبت است.

وزارت بهداشت مقامات روز سه شنبه در گفت و گو با کیت-دست به آزمون و 800 نفر به ویروس و دیگر وابسته به CDC برای تشخیص احتمالی موارد است. قبل از این هفته تمام تست بود به ارسال به CDC ستاد در آتلانتا که تنها می تواند انجام 400 تست در روز برای کل ایالات متحده و مواجه شدن.

تا کنون بخش اجرای آزمون در چهار مورد مشکوک به در مینه سوتا است. هر چهار آمد منفی برای ویروس.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دولت بهداشت و درمان, مقامات رژیم صهیونیستی. تیم Walz و قانونگذاران ایالتی برگزار شد چندین روز رسانی در coronavirus و دولت برنامه ای برای پاسخگویی و تلاش برای مهار این ویروس در هفته های اخیر. و قانون گذاران روز چهارشنبه تعیین شد به نظر پیشنهادی از مجلس سنا و مجلس نمایندگان به صندوق پاسخ اضطراری تلاش.

مقامات بهداشتی توصیه می شود که Minnesotans اغلب و به طور کامل دست خود را بشویید با آب و صابون پوشش سرفه و عطسه با آستین یا بافت به جای یک دست ماندن در خانه زمانی که آنها احساس بیمار و به دنبال اطلاعات بیشتری از دولت وزارت بهداشت و CDC در مورد ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>