دو جیش طالب در پولوما

Excelsior خبرنگار
سرینگر ژوئن 2: دو محلی جیش-e-محمد (JeM) طالبان در برخورد با نیروهای امنیتی امروز در منطقه مرکزی از پولوما منطقه, پلیس گفت:.
دادن اطلاعات پلیس گفت که بر اساس اطلاعات خاص یک تیم مشترک از پلیس و ارتش و CRPF محاصره Pamposh مستعمره در Saimoh از مرکزی یک بخش تحت صلاحیت این دادگاه ها از Awantipora پلیس.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
به عنوان کمربند بود که گذاشته شد اولیه تبادل آتش در سپیده دم بین holed تا تروریست ها و نیروهای امنیتی و یکی از آنها حذف شد, پلیس گفت:.
دیگر نظامی دیده می شد در حال اجرا به خانه های مسکونی و سبب شد که نیروهای امنیتی به راه اندازی یک کمربند و عملیات جستجو و تمامی غیرنظامیان تخلیه شدند.
این جستجوها به همراه داشت هیچ نتیجه ای, پلیس گفت:.
تعیین نیروهای امنیتی و سپس در ادامه خود را تعقیب برای فرار تروریست اما تا به حال به صورت مقاومت از اراذل و اوباش در حدود 40 نفر است که جمع آوری و در برخورد سایت و شروع pelting آنها را با سنگ.
اما نیروهای امنیتی در زمان کنترل موثر از این منطقه به عنوان اراذل و اوباش پراکنده زمانی که آنها شلیک گاز اشک آور و پوسته استفاده می شود می تواند شارژ.
نیروهای سپس ادامه داد: به دنبال فرار تروریستی بود که در نهایت در بر داشت پنهان شده در نزدیکی یک آب conduit.
خلاصه بعد از یک تبادل آتش دوم شبه نظامی نیز کشته شده توسط نیروهای امنیتی یک سخنگوی پلیس گفت:.
متهم مواد و اسلحه و مهمات از جمله دو AK تفنگ دو تپانچه 5 AK مجلات و دو نارنجک دستی کشف شد از آنها گفت:.
او گفت که با توجه به تلاش های پلیس و نیروهای امنیتی آن را تمیز عملیات بدون هیچ گونه خسارت های ناخواسته.
سخنگوی تجدید نظر به مردم برای همکاری با پلیس تا این منطقه به طور کامل بررسی باقی می ماند و روشن از تمام مواد منفجره ،
هویت شبه نظامیان شده است نشان داد توسط پلیس به عنوان یک سیاست جدید در طول COVID مستند.
مقامات شده بود دفن کشته داعش در Sheeri منطقه Baramulla منطقه و یا Ganderbal منطقه در حومه شهر برای جلوگیری از هر گونه تجمع مردم برای تشییع جنازه و نماز است که می تواند منجر به گسترش عفونت کروناویروس.
نیروهای امنیتی معنادار در برابر شبه نظامیان در دره بیش از دو ماه گذشته کشته شدن 44 در آوریل و مه. تعداد کل نظامیان کشته شده در سال 2020 تا کنون در حال حاضر رسیده 88.

مقاله قبلیDC جامو راه اندازی PRMS, اس ام اس خدمات برای مسافران
مقاله بعدیاختلاس در سطوح BDO دفتر Bhoond

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>