دو مرگ از کرونا در جامو تلفات 17; 11 ITBP jawans در میان 91 آزمون +ve

Funeral pyre being prepared for COVID victim at Purmandal in Samba district on Saturday.
مراسم تشییع جنازه pyre آماده بودن برای COVID قربانی در Purmandal در Samba منطقه در روز شنبه.

5 بیشتر Biharis, 7, فروشندگان, 3 BSF مردان بیش از حد مثبت

*مستند در Rajouri شهر به عنوان موارد افزایش

Sanjeev Pargal

جامو جولای 11: جامو منطقه امروز گزارش داد دو بیشتر تلفات کرونا-یکی در هر یک از Samba و جامو مناطق در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر در منطقه 17 در حالی که وجود دارد اجازه دهید تا در سنبله در تاج موارد در سراسر منطقه با 91 چند نفر تست مثبت از جمله 30 به تنهایی در Rajouri و 20 در کتهوا مناطق حتی به عنوان 14 بيمار تحت درمان قرار گرفتند و مرخص شد. با امروز مثبت 205 تاج موارد گزارش شده در منطقه در طول دو روز گذشته.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
یازده ITBP پرسنل تست کرونا مثبت در کتهوا منطقه 3 BSF jawans در یودهمپور پنج بیشتر Biharis در Samba هفت فروشندگان در Rajouri, شهرستان, بهداشت کارگر در کترا نیم دوجین پرسنل امنیتی و شش نفر در منطقه جامو با هیچ سفر تاریخ است.
55 سال از باری Brahamna در Samba منطقه که پذیرفته شده بود در GMC, Jammu در تاریخ 29 ژوئن و پس از آن آزمایش مثبت برای COVID-19 کشته در ساعت 12.20 امروز, پزشکی, سرپرست,,,, Dr دارا سینگ گفت که او مبتلا به سرطان مثانه با سندرم زجر تنفسی حاد. بدن خود را بسته بندی شده بود طبق پروتکل.

Bhambla in Reasi district being contained by police after Corona positive case on Saturday. -Excelsior/Romesh Mengi
Bhambla در Reasi منطقه بودن موجود توسط پلیس پس از تاج مورد مثبت در روز شنبه. -اکسلسیور/Romesh Mengi

این COVID قربانی سوزانده این شب در Purmandal طبق روش عملیاتی استاندارد (SOP) با تعداد محدودی از اعضای خانواده مجاز به پیوستن به آخرین مراسم SSP Samba شاکتی Pathak گفت.
58 سال از Simbal Morh در منطقه جامو که پذیرفته شد در GMC, Jammu دیروز و درگذشت در 12.43 pm امروز آزمایش مثبت برای این ویروس پس از مرگ, دکتر سینگ گفت که او مبتلا به بیماری های ریوی. بدن او شده است نگهداری در سردخانه از GMC طبق پروتکل و خواهد بود سوزانده فردا.
تاج تلفات در Samba برای اولین بار در این منطقه در حالی که جامو منطقه مرگ و میر افزایش یافته است به 10. جامو منطقه گزارش شده در مجموع 17 کرونا مربوط به مرگ و میر در حال حاضر از جمله 10 در جامو و به دنبال آن دو در دووعدا و در Kathua, Poonch, Rajouri, سامبا و یودهمپور.
دولت کالج پزشکی (GMC), Jammu امروز مجموعه رکورد جدید توسط تست 3433 افراد برای COVID-19 در یک روز, هود میکروبیولوژی وزارت Dr شاشی S Sudhan گفت. این برای اولین بار است که GMC, Jammu پیشی علامت از 3000 آزمون در یک روز.
جامو منطقه امروز گزارش 21 مورد مثبت از جمله 15 مسافران و شش محلی. مردم محلی تماس های مثبت افراد است. در میان مسافران نزدیک به نیم دوجین پرسنل امنیتی گزارش مثبت برای ویروس.
مثبت دیگر در این منطقه عبارتند از جوانان از کمپ گل Gujral تماس با یک فرد مثبت یکی دیگر از جوانان از Janipura و 32 ساله نر از Gangyal, 30 ساله از Kharote, 22 ساله جوانان از Channi Himmat و 27 ساله از هیماچال پرادش است.
منطقه دادرس جامو Sushma Chauhan امروز اعلام کرد Ustaad Mohalla (شهرداری بخش شماره 9) در حال سقوط تحت صلاحیت Pacca Danga ایستگاه پلیس به عنوان مهار/منطقه قرمز. سه نفر از یک خانواده بودند مورد آزمایش قرار کرونا مثبت در محل دیروز.
Rajouri شهر مشاهده کامل خاموش امروز به عنوان دولت های منطقه اعلام کرد چهار بیشتر مناطق به عنوان مهار/Red مناطق پس از موارد مثبت تشخیص داده شد از وجود دارد. تهاجمی نمونه برداری و تماس با ردیابی از موارد مثبت است که در منطقه Rajouri, ناحیه دادرس نظیر شیخ خبرنگاران.
با امروز 30 مثبت Rajouri منطقه ثبت کرده است 142 تاج موارد در طول پنج روز گذشته از جمله 51 دیروز.
امروز مثبت شامل هفت فروشندگان از Rajouri, شهرستان, شش غیر خودی و یکی از Budhal, 14 مسافران و هشت مخاطبین مثبت افراد از جمله دو نفر از Sunderbani و هر یک از Kewal, زد, Phalni و Saroono.
نیروهای پلیس و پاسبان ارسال شده در پلیس منطقه خطوط (لاواژ) Rajouri نیز آزمایش مثبت SSP Rajouri Chandan Kohli گفت. BSF جوان از Dhangri آزمایش مثبت امشب.
او افزود که همه مثبت منتقل شده به COVID امکانات.
همه بازارها بسته باقی ماند و ترافیک جاده ها در کل Rajouri شهر امروز زیر محدودیت های اعمال شده توسط دولت های منطقه با توجه به جهش در COVID موارد است. تنها خدمات اورژانس شدند و کاربردی است.
کل Rajouri شهرستان و مناطق مجاور مهر و موم شد و از مردم خواسته شد به ماندن در خانه به عنوان بخشی از تلاش ها برای کاهش گسترش عفونت گزارش گفت:.
“محدودیت های اعمال شده را دوباره اعمال به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از برخی از مردم محلی بودند آزمایش مثبت برای COVID-19. در حالی که در بسیاری از موارد منبع عفونت شناخته شده است وجود دارد برخی از مواردی که در آن منبع ناشناخته است” ابراز نگرانی کرد. محدودیت ادامه خواهد داد تا پس از اتمام تماس ردیابی تمام موارد مثبت خود را نمونه و دریافت گزارشات.
“ما پنج فعال مناطق قرمز و تمام ساکنان این مناطق قرار دارد به COVID تست” مقامات گفت.
دولت کالج پزشکی در Rajouri شهر بسته شد تا بیشتر از دستور زیر تشخیص یک مورد مثبت در میان بیماران, مقامات گفت.
اما خدمات اورژانس هستند و عملکرد به طور معمول با پزشکان و کارکنان پیراپزشکی در نظر گرفتن همه لازم است اقدامات پیشگیرانه در برابر Coronavirus گفتند.
منطقه دادرس Rajouri نظیر شیخ امروز اعلام کرد بخش شماره 10 Jawahar ناگار مدینه مستعمره و Kheora در Rajouri منطقه به عنوان مهار/Red مناطق پس از تاج موارد گزارش شده از این مناطق است. در حال حاضر تعدادی از مناطق در Rajouri شهر و برخی از روستاهای اعلام شده به عنوان مهار/مناطق قرمز.
کتهوا منطقه امروز نیز شاهد افزایش تاج موارد آن را به عنوان گزارش 20 مثبت بيماران است.
منطقه دادرس کتهوا OP Bhagat گفت: از 20 مثبت 11 شد jawans از هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) بودند که در قرنطینه آموزش پلیس مدرسه (PTS) کتهوا و یک پاسبان پلیس از Basohli. از دیگر نکات مثبت این منطقه شامل آبیاری بخش Jallandhar کارمند که تا به حال بازگشت به Basohli در مرخصی چهار کارگر زیر اداری قرنطینه دو تماس از مثبت افراد و یکی از ساکنان Nagri آزادی مشروط که نمونه گرفته شده در طول آزمایش تصادفی.
بیش از 25 پلیس پاسبان در حال حاضر گزارش های مثبت از PTS کتهوا.
در ضمن 1730 بیشتر افراد امروز عبور Lakhanpur از نقاط مختلف کشور برای Jammu and Kashmir.
Samba منطقه گزارش نه COVID موارد پنج نفر از آنها Biharis و بازگشت به حال از دولت خود را در اینجا. مثبت دیگر در این منطقه شامل یک مرد از بخش شماره 7 Poonch با سفر تاریخ امریتسار جوانان از Digiana که در حال بازگشت از Gurdaspur و دو نفر از جامو که نمونه در Thandi Khui.
سه BSF پرسنل گزارش مثبت برای COVID-19 در یودهمپور منطقه. همه آنها را تحت نهادی قرنطینه در BSF را COVID تسهیلات.
چهار نفر از جمله کارگران بهداشت و پنج ساله قوم و خویش دیگری صفایی karamchari امروز گزارش داد, تاج مثبت در Reasi منطقه.
50 سال کارگران بهداشت و پنج-سال-کودک دیگری مورد ستایش قرار داد از بخش شماره 6 کترا است که در منطقه قرمز به عنوان دو صفایی karamcharis از کترا شهرداری قبلا گزارش مثبت از وجود دارد.
سوم مثبت از Reasi منطقه بود 44 ساله از بخش شماره 11 Bhambla بود که مشغول به کار در یک آزمایشگاه خصوصی در Sunderbani و آمده بود خانه. نقاط ایجاد کرد Bhambla موجود بوده اند. یک مسافر نیز آزمایش مثبت در Reasi.
سه نفر تست مثبت در Poonch منطقه از جمله بیهاری و دو نفر نقطه از Gulpur و کاما خان.
Ramban و Doda مناطق نمی گزارش هر گونه تاج موارد مثبت امروز.
چهارده نفر بودند امروز درمان و مرخص مختلف از COVID بیمارستان ها از جمله هفت در جامو چهار کتهوا دو Poonch و یکی در یودهمپور.
از آنها چهار نفر بودند مرخص از بیماری های قفسه سینه در بیمارستان Bakshi نگر پزشکی, سرپرست,,,, Dr Rajeshwar شارما گفت.
طبق آمار رسمی جامو منطقه در حال حاضر 2181 تاج موارد از جمله 697 فعال است. به عنوان بسیاری از 1468 نفر درمان شده اند و ترخيص از بيمارستان ،
در ضمن 13 نفر امروز آزمایش مثبت برای Coronavirus در قلمرو اتحادیه لاداخ از جمله شش له در منطقه و هفت در کرگیل.
با این لاداخ را تاج چوب خط حساب کردن در حال حاضر رسیده 1077 از جمله 356 در له و 721 در کرگیل و فعال موارد به 148-104 در له و 44 در کرگیل در حالی که 928 بیماران درمان شده اند شده است وجود دارد و یک تاج مصدوم.
از مجموع مثبت در Ladakh, 12 بستری در COVID بیمارستان 133 بودند در خانه انزوا و سه در COVID مراکز مراقبت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>