دوقلوها ارسال 7 به افراد زیر سن قانونی در دور اول کاهش

لوئیس Thorpe, خورخه الکلا داکوتای چالمرز, Jhoan Duran, تراویس Blankenhorn نیک گوردون و Gilberto Celestino شد optioned است به عنوان دوقلوها خود را کمرنگ تعداد بازیکنان فعال 64-55. دوقلوها نیز قرار داده شده فرناندو رومرو در محدود لیست. این حرکت برای اولین بار در یک سری به عنوان دوقلوها’ فهرست باید به 26 قبل از روز افتتاحیه در 26 مارس در اوکلند.

“به عنوان یک کل این گروه به کار گرفته شده خود را به خوبی. این چیزی بود که به انتظارنشسته بودند تا برنامه عاقلانه این است که زمانی که آن بچه ها در حال رفتن به رفتن به جزئی-لیگ سمت” مدیر Rocco Baldelli گفت. “آنها در حال رفتن به آماده سازی خود را برای فصل. آنها کار خود را در, امیدوارم, دریافت نوبت و در خفاش و ساخت همه آنها را در خود مربوطه نقاط و موقعیت.”

گوردون دوقلوها’ No. 1 پیش نویس انتخاب در سال 2014 بوده است آهسته توسط یک مسئله ای است که دستگاه گوارش را تحت تاثیر قرار است او برای نزدیک به دو سال است. آن را با تاخیر خود را آغاز بهار آموزش به عنوان او قادر به بازی عمل تا 5 مارس.

رومرو که قرار بود رقابت برای اغل گاو یا حشم نقطه است و در عین حال به گزارش به اردوگاه پس از او تبدیل شده بود به جمهوری دومینیکن توسط گمرک ایالات متحده آمریکا. او در حال حاضر در روند صدور ویزا در انتظار فرصت برای ورود مجدد به کشور و دوقلوها جمهور بیس بال عملیات Derek Falvey گفت: حرکت به سمت محدود لیست بود “فقط به رسمی معامله” و این تیم تا به حال هیچ به روز رسانی در زمانی که او ممکن است بازگشت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

قابل توجه ترین از این دسته است تورپ که وارد اردوگاه به عنوان یک گزینه برای دوقلوها به عنوان پنجمین استارت در چرخش است. اما Thorpe شانس خود را برای شکستن به چرخش خارج از اردوگاه قطع شد زمانی که او را ترک اردوگاه حدود 10 روز به دلایل شخصی که او را پشت سر خود پرتاب برنامه.

“من نمی توانم بگویم او هیجان زده در مورد آن, اما من فکر می کنم او درک” Baldelli گفت: Thorpe. “او می داند آنچه که ما می خواهیم او انجام دهد. آنچه که ما می خواهیم او را به انجام شده است بسیار خوب گذاشته شده برای او. و در حال حاضر او را به رفتن و به دنبال از طریق و آن را انجام دهد. ما می دانیم که توانایی او است. … او یک مرد است که می تواند زمین را در لیگ های بزرگ و انجام آن را به خوبی. او فقط به آماده سازی خود را برای فصل و مطمئن شوید که او آماده است تا یک بار زنگ.”

در این مرحله تورپ است و در عین حال به نظر می رسد در یک بازی و با او از تصویر برای روز افتتاحیه که نقطه ای در چرخش است و در حال حاضر به شیدا Dobnak که آغاز شده و روز دوشنبه را با بازی دوین Smeltzer و جانباز Jhoulys Chacin.

تنها نبرد واقعی در اردوگاه در حال حاضر به 26 نقطه فهرستی که به نظر می رسد به عنوان اگر آن را پایین خواهد آمد به Willians Astudillo جیک غار و LaMonte وید جونیور کسانی که تصمیم گیری های چند ساخته خواهد شد بسیار نزدیک به پایان اردوگاه با مقدار زیادی دور تر از کاهش تا قبل از آن است.

“ما نمی تواند خواسته اند بیشتر از کسانی که بچه ها” Baldelli گفت: از بازیکنان بودند که optioned است. “آنها خود را به کار گرفته کمپ بسیار خوبی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>