رادیو دوقلوها تیم تماس شبیه سازی شده بازی به عنوان تیم خواستار طرفداران به ماندن در خانه

پنج شنبه قرار بود دوقلوها’ خانه بازکن. اما به عنوان زندگی روزمره در آمریکا تبدیل شده وارونه توسط coronavirus در حال حاضر وجود دارد هیچ گفتن وقتی که خانه بازکن ممکن است آمده است. به جای بازی در مقابل خانه شان طرفداران برای اولین بار از اکتبر گذشته دوقلوها روز را صرف اصرار طرفداران به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“امروز ما خواهد بود, صفحه اصلی, درب بازکن, اما به جای همه ما باید در خانه” جالب میچ Garver گفت: در یک ویدئو کلیپ دوقلوها منتشر شده در رسانه های اجتماعی شنبه. “…همه بازیکنان در حال کار سخت به ماندن در شکل. به عنوان طرفداران و اعضای جامعه این مسئولیت خود را به ماندن در خانه به عنوان به خوبی.”

لیگ اصلی بیس بال ندارد بازگشت تاریخ به عنوان کشور معاملات با شیوع اما هر دو لیگ و بازیکنان ابراز امید به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است هنگامی که آنها با خیال راحت می توانید راه اندازی مجدد. در این میان بازیکنان در حال نگه داشتن تا با روال تمرین خود را از خانه انجام بهترین آنها می توانند با وجود امکانات در سراسر کشور در حال تعطیل.

هشت دوقلوها بازیکنان برجسته شد در این ویدئو در خانه های خود از Garver در نیومکزیکو به تیلور راجرز در کلرادو به خوزه Berrios در پورتوریکو و نلسون کروز در جمهوری دومینیکن.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من آرزو می کنم ما می تواند همه را با هم در هدف زمینه برای ما صفحه اصلی, درب بازکن, اما من مشتاقانه منتظر دیدن شما همه دوباره به زودی” کروز گفت: در این ویدئو. “ما همه در این با هم. سالم ماندن در خانه بمانند.”

دوقلوها نیز منتشر شد نامه ای از تیم صاحب جیم Pohlad در رسانه های اجتماعی که در آن او آن را به نام “روز وحدت یک روز امکان و — بله — یک روز امید است.”

“امروز ما همه هم تیمی در بیشتر باعث: پیوستن با هم برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 ویروس با ماندن در خانه. با پیروی از این جهت ما کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی در حال حاضر به روز خواهد شد و امیدوارم به زودی می آیند که در آن ما خواهد بود در ورزشگاه به بازی ما عشق” Pohlad نوشت.

در حالی که خانه بازکن برگزار نشد به عنوان برنامه ریزی شده, دوقلو, رادیو گوینده Cory Provus و دن خوشحال بودند برخی از سرگرم کننده تماس دوقلوها’ خانه مجازی بازکن — یک MLB: The Show شبیه سازی.

دوقلوها برنده است که بازی آسانی ضرب و شتم دو و میدانی برنامه ریزی شده خود را حریف 12-3. مجازی لوئیس Arraez رفت 3-برای-3 با چهار RBIs و یک جفت از دو برابر در حالی که هم تیمی Jorge Polanco رفت 4-برای-5 به ثمر رساند و سه اجرا می شود.

و در حالی که این تیم نمی تواند هم به صورت واقعی در پنجشنبه بازیکنان ابراز امیدواری کرد که آنها خواهد بود در خارج وجود دارد دوباره بازی در مقابل طرفداران به زودی.

“من آرزو می کنم ما می تواند همه با هم امروز در هدف زمینه برای ما صفحه اصلی, درب بازکن, اما من به دنبال به جلو به دیدن شما همه دوباره در این سال” Ehire Adrianza گفت: در این ویدئو. “ایمن ماندن و ماندن در خانه. بیس بال به عقب خواهد بود هنگامی که زمان مناسب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>