دوقلوها فن از مینه سوتا با این نسخهها کار برای کمک به جزئی leaguers نیاز به

پدرش شده بود مبتلا به سرطان در ماه نوامبر و در ماه ژانویه خبر بدتر: آن را به حال متاستاز. زندگی رودخانه ها گفت: بود و او امیدوار بود که به برخی از مثبت به جهان است.

آنچه در آغاز به عنوان یک مقیاس کوچک در تلاش برای کمک به یک بازیکن بیس بال — و برای کمک به خود را احساس می کنم کمی بهتر — در حال حاضر به یک مقدار بزرگتر تلاش برای رودخانه 39 ساله خدمتکار زندگی می کند که با خانواده اش در Eagan. او نگران تبدیل به جزئی لیگ بیس بال بازیکنان که دست و پنجه نرم کردن با اطمینان مالی به خصوص در حال حاضر به عنوان گسترش COVID-19 قرار داده است فصل خود را — و احتمالا حقوق — در نامحدود نگه دارید.

رودخانه’ پروژه “اتخاذ جزئی اتحادیه” (@adoptmilbplayer) آغاز شده و با تاد ون Steensel سابق جزئی لیگ پارچ در دوقلوها سیستم که به صورت مستقل St. Paul پرستاران در سال گذشته است. او آوازی است در رسانه های اجتماعی در مورد مشکلات زندگی در افراد زیر سن قانونی به ویژه پایین پرداخت و آن رودخانه ها مورد توجه است.

رودخانه های رسیده از او خواست اگر او می تواند کمک کند و با ارسال مقداری پول همراه است. او سپس پرسید ون Steensel اگر او می تواند اتصال او را با جزئی تر leaguers برای کمک به.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“گفتم این احساس می کند واقعا خوب است و من شرط می بندم بسیاری از مردم مانند من که نمی دانم چه می گذرد اما می خواهم برای کمک به آنها’ ” رودخانه گفت.

معلوم وجود دارد.

و در نتیجه شروع این پروژه که در رودخانه در حال حاضر استفاده می شود برای کمک به حدود 300 بازیکنان با اتصال آنها را با فن “حامیان” که با ارسال پول و مراقبت های بسته بندی و سایر لوازم به خود اختصاص داده بازیکن. رودخانه های دوقلو فن کمک کرده است حدود 35 جزئی leaguers در دوقلوها’ سازمان بیشتر از هر تیم.

در روز پنج شنبه, Major League Baseball اعلام کرد یک صنعت گسترده برنامه ریزی برای پرداخت جزئی leaguers از طریق نقطه زمانی که بهار آموزش برنامه ریزی شده بود به پایان رسید. آنها را به 400 دلار در هفته دوقلوها جمهور بیس بال عملیات Derek Falvey گفت. که به طور متوسط به کمتر از 60 دلار در هر روز است.

در حالی که یک MLB آزادی می گوید لیگ باقی مانده در ارتباط با باشگاه در توسعه یک “صنعت گسترده طرح به صورت جزئی بازیکن لیگ جبران” از آوریل 9 تا ابتدای جزئی لیگ فصل هر زمان که ممکن است در زمان عدم اطمینان ساخته شده است که رودخانه’ تلاش همه مهم تر برای بازیکنان او کمک می کند.

“زمانی که توقف اتفاق افتاده است, آن را فقط منفجر کرد,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی بیشتر بازیکنان به دنبال کمک به که عالی بود برای من چون گاهی اوقات از قبل وجود دارد که آنها می توانند داشته باشند شاید به کمک استفاده می شود اما غرور نوع در راه می شود و آن را سخت به اعتراف است که شما نیاز به کمک. اما هنگامی که این آمار من فقط یک جریان یک ضربه از بازیکنان و حامیان مالی است که می خواست برای کمک به.”

رودخانه ها با استفاده از توییتر برای پیدا کردن بازیکنان و جذب حامیان مالی در تلاش برای اتصال طرفداران مبتنی بر تیم مورد علاقه خود را زمانی که ممکن است. طرفداران خواسته به صحبت کردن با خود بازیکن پیدا کردن نیازهای خاص خود را و پس از آن متعهد به کمک برای یک فصل کامل صرف حدود 100-150 یا پس از یک ماه بر اساس یک بازیکن نیاز است. که می تواند شامل مواد برای مراقبت از بسته های هدیه, کارت, پول, و یا حتی تجهیزات رودخانه ها گفت.

پس از بازیکنان خود را دریافت کرده اند, بسته, بسیاری از را تبدیل به رسانه های اجتماعی برای ارسال تصاویر از آنچه آنها دریافت کرد و بیان قدردانی خود را.

“بزرگترین چیزی که باور که شما را از (حامیان مالی)” ون Steensel گفت: از طریق ایمیل از استرالیا. “آنها بر این باورند در شما بسیار سپاسگزارم و از شما می خواهم برای موفقیت آنها خواهد خود را صرف سخت به دست آورده پول برای کمک به شما در تمرکز بر اهداف خود جلوتر است. این که نکته اصلی که. زمانی که مردم اعتقاد شما آن را می سازد آن را بسیار آسان تر به باور خودتان است.”

رودخانه ها گفت: او بوده است و گرفتن بازخورد مثبت از طرفداران بیش از حد که لذت می برد در حال توسعه یک روابط با بازیکنان و قادر به دیدن دقیقا همان جایی که پول خود را در حال رفتن.

او ramped تا تلاش های خود را در روزهای اخیر برای کمک به هماهنگ کردن تلاش برای خرید و ارسال لوازم آرایش, تنقلات بازی های ویدئویی و لوازم دیگر به یانکی ها جزئی leaguers که در حال قرنطینه در فلوریدا در حال حاضر پس از دو بازیکن در یانکی ها’ سیستم تست مثبت برای رمان coronavirus. او همچنین در حال کار با بیش از بیس بال در یک کلی جمع آوری کمک برای طرفداران که می خواهند به کمک کند اما نمی توانیم به حمایت از یک بازیکن است. آن را مطرح کرده است تقریبا $7,000 که از بعد از ظهر جمعه.

“با تمام این وضعیت که در ما نیست 100% مطمئن به آنچه که در رفتن به ادامه بروید با ما پرداخت و پس از داشتن چیزهای کوچک است که می خواهم به قادر به دریافت مواد غذایی و فقط مردم انجام آن از خوبی از قلب خود آن را یک راه خوب برای ما به عنوان بازیکنان واقعا احساس می کنم ما می خواستیم در این راه” یکی از دوقلوها جزئی لیگ پارچ گفت.

دوقلو های نجومی-بلیط-دارنده مریم Wadlow یافت می شود این پروژه پس از دیدن ون Steensel retweet یکی از رودخانه’ توییتهایی. او نظارت آن را برای چند روز و دفعه بعد یک درخواست برای یک دوقلوها بازیکن آمد تا او رسیده.

او را از حمایت بازیکن استارباکس و Chipotle کارت هدیه در ابتدا و سپس به دنبال پس از مدت کوتاهی با خارج کارت هدیه برای مواد غذایی. در سفر اخیر به فورت مایرز, Fla., او قادر به ملاقات با او را حمایت بازیکن در فرد است.

“من می دانم آنچه آنها را از طریق رفتن با وحشتناک پرداخت” Wadlow گفت. “وجود دارد بدیهی است که چشم انداز مانند (بایرون) Buxton است که از طریق این سیستم است که باید مقدار زیادی از پول و من نگران هستم در مورد رویس لوئیس تغذیه خود را, اما وجود دارد یک دسته از این افراد است. من صرف یک بیت از زمان در سدار رپیدس و آن را حتی بیشتر آشکار وجود دارد. … آنها هنوز در تلاش برای ایجاد راه خود را از طریق آنها شاید یه 10 ، 000 دلار جایزه سه سال پیش است.”

پایین پرداخت تشدید شده است برای بازیکنان که با اتکا به ارسال پول به خانواده های خود را مانند کارلوس Suniaga که شد از ونزوئلا و تن به تن برای سرو رپیدز دانه در فصل گذشته.

Suniaga سومین بازیکن رودخانه ها حمایت و در حال حاضر اقامت در دوقلوها’ آکادمی در فورت مایرز به جای بازگشت به خانه. او گفت که او دریافت کرده است چیزهایی مانند شامپو ضد عرق, صابون تنقلات و پول برای کمک به او را از طریق.

“(آن را) به معنای زیادی به دلیل زمانی که ما در حال بازی در طول فصل ما را مجبور به خرید تمام چیزهای که, و شما می دانید که ما نمی تواند بیش از حد پول” Suniaga گفت. “…ما لازم نیست به فکر می کنم در حال حاضر که آیا من می توانم خرید این یا نه چون کسی است که ارسال آن.”

ماریانا Guzman, یک دوقلوها فن و وبلاگ نویس که زندگی در کارولینای شمالی کمک اتصال رودخانه ها و Suniaga. او ضامندار بر روی این پروژه در اوایل اتخاذ یک بازیکن — Melvi Acosta — و داوطلبانه برای کمک به ترجمه بین زبان اسپانیایی-صحبت های بازیکنان و حامیان مالی خود را در حالی که همچنین کمک به بازیکنان هشدار به ابتکار است.

“به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم اولین پست من بود” این چیزی است که من می خواهم به درگیر شدن (با) و من می خواهم به انجام کاری برای مردم’ ” Guzman گفت.

عنوان پروژه همچنان به رشد — رودخانه ها هرگز آن را تصور خواهد بود و رسیدن به این نقطه برای شروع با — او در حال حاضر امیدوار به ایجاد یک وب سایت و سپس احتمالا تبدیل آن به یک سازمان غیر انتفاعی به طوری که او می تواند به گسترش رسیدن به خود را و قابلیت های.

“برخی از مردم” چرا شما انجام این کار ؟ چرا شما این کار را انجام? چرا ما فقط صاحبان آن را انجام دهید؟’ و من آن را ببینید در این راه. گفتم: “باید دولت مبارزه می کنند و در واقع پایان بی خانمانی?’ بله آنها باید اما این بدان معنی نیست که شما باید به کمک یک مرد بی خانمان در گوشه ای از آنجا که دولت در آن انجام نشده است. هیچ به شما کمک کند برای کمک به” رودخانه گفت. “اگر وجود دارد یک وضعیت که در آن وجود دارد کسی نیاز به شما کمک کند. شما نگران نباشید که باید کمک شود. اگر شما می تواند کمک کند و سپس به شما کمک کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>