دوقلوها مربیان تبدیل بیس بال تخصص به بودجه برای COVID تحقیقات

و بنابراین در تلاش برای بودجه خود را در زمان و رسیدن به مخاطبان بزرگتر در حالی که پر کردن یک میل به کمک کردن و انجام کاری مثبت او آمد تا با یک ایده — یک است که در حال حاضر مطرح شده بیش از $11,000 برای امور خیریه.

در یک چت گروهی آنها تا به حال رفتن برای سال سوانسون دوقلوها مینه سوتا’ سابق ابتلا به هماهنگ کننده رسیده به بیلی بویر دوقلوها’ minor-لیگ زمین زیر کشت و baserunning هماهنگ کننده و Donegal, Fergus, دوقلوها’ minor-لیگ ضربه هماهنگ با ایده خود را چند هفته پیش و در دیدار با مشتاق پاسخ: آنها را نگه دارید Q&A ارائه در زوم برای دیگر مربیان برای اتصال به. ارائه خواهد بود هر چند کمک مالی به Seattle-بر اساس Fred Hutchinson تحقیقات سرطان مرکز COVID-19 پیشگیری و درمان پژوهش توصیه می شود. این مجموعه را به حرکت مربیان در مقابل COVID مبارزات انتخاباتی.

“به نظر می رسید مانند یک راه بسیار آسان برای انجام چیزی در امتداد خطوط از بالا بردن آگاهی” فرگوس گفت. “من به شوخی که تنها چیزی که مردم در واقع گوش دادن به ما در مورد بیس بال … بنابراین ما فکر کردم بیایید با استفاده از پلت فرم ما را بکشد و مردم را در.’ “

آنها شنود گذاشته به مربیان دیگر در شبکه خود را از شمال غربی از جمله کای کوریا, غول “نیمکت مربی; کودی اتکینسون رنجرز’ ضربه هماهنگ کننده و کریگ راننده توله اول-پایه مربی در میان دیگران و خاموش بودند و در حال اجرا است. آنها در حال حاضر نزدیک به یک دوجین مربیان شرکت سوانسون گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“چشم انداز آن برای شروع با این پردازنده شبکه ای از مردم که من باید روابط نزدیک امیدوار است که این امر به نوعی الهام بخش دیگر مربیان در دیگر جوامع کوچک و بزرگ به استفاده از شبکه های خود را سیستم عامل به برگزاری وبینار و یا فرصت های آموزشی به جلو و مربیان با یکدیگر و به اشتراک گذاشتن اطلاعات و یادگیری و رشد می کنند و یکی از آن را در همکاری با جمع آوری کمک های مردمی تلاش” سوانسون گفت.

سوانسون در ابتدا متعهد به انجام یک وبینار در هفته اما این گروه به سرعت متوجه شدم که چگونه محبوب زوم خواستار شد جذب بین 100 تا 200 بینندگان در هر و پس از اضافه شدن. آنها جوانه زده اند به بیشتر مشخص چت — ضربه زدن, تبادل, ابتلا, در میان دیگران — با مربیان ضربه زدن به شبکه های رسانه های اجتماعی برای جذب شرکت کنندگان است.

در حالی که بویر گفت: آنها در اصل برنامه ریزی آموزشی ماندگار 30-40 دقیقه بیشتر زخم تا نزدیک به 60 تا 90 دقیقه به آنها پاسخ پرسش از مربیان تنظیم در. کسانی که مربیان از لیگ های حرفه ای تمام راه را به پایین به لیگ کوچک.

“این نوع ما را نگه می دارد شارپ و شما می توانید به این واقعا بزرگ مکالمات با smart مردم و این ما را مجبور به رسیدن به مردم است که شاید ما نمی رسیدن به قبل و فقط باید گفتگو در مورد بازی ما و درباره ما مجموعه مهارت های پس از آن خوب” بویر گفت. “آن را به ما داده تا به چیزی برای انجام اما … همه در نام انجام چیزی است که برای یک علت خوب است.”

از آن دسته از مربیان است که شرکت رهبران مربیان در مقابل COVID درخواست برای $10-25 اهدای هر جلسه با 100 درصد از بودجه به فرد قفس یک سازمان نزدیک به سوانسون قلب است.

سوانسون خود را از دست داد خواهر بزرگتر به سرطان پستان در سال 2018 است. او درگیر شده بود هر دو با فرد قفس و سیاتل مراقبت از سرطان داد و سوانسون شرکت در جمع آوری اعانه با آنها در گذشته است. هنگامی که او در بر داشت در مورد تحقیق و کار آنها انجام می دهند در مبارزه با COVID آن ساخته شده یک محل برای او به طور مستقیم بودجه.

هدف اصلی از این گروه بود $10,000 اما پس از به سرعت در حال عبور است که آنها مطرح شده هدف خود را به $25,000 با هیچ پایانی در چشم به عنوان مربیان منتظر بیس بال به بازگشت.

“آن را به عنوان ساده به عنوان آنچه در آن به نظر می رسد” فرگوس گفت. “ما در حال تلاش برای انجام بخشی از ما و چیزی را به احساس می کنم مثل ما به دلیل کمک به مرتب کردن آن درمانده زمان. شما احساس می کنید مثل شما فقط نشستن در اطراف. هیچ یک از ما سیمی برای انجام این کار فقط بنشیند و منتظر شغل ما به عقب می آیند. ما به کار و ما سیمی برای هرج و مرج و پس از آن یک چالش برای ما به نشستن هنوز هم کمی بیشتر. بنابراین ما می خواستم به احساس می کنم مثل ما بودند انجام کاری برای کمک به این است که ما کمی راه برای انجام این کار است. و امیدوارم آن را همچنان به رشد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>