شهرهای دوقلو بيمارستان پیدا کردن راه هایی برای الودگی N95 ماسک برای coronavirus

علامت Sannes های پیشگیری از عفونت در HealthPartners با برشمرد تهدید آنها دیده می شود در سه رنگ: قرمز برای بحران زرد برای احتیاط و سبز است خوب به آن بروید.

“ما مرز, در زمان, روی, زرد, رفتن, قرمز, که در آن ما را به هفت تا 10 روز باقی مانده از N95” Sannes گفت: در مصاحبه جمعه. “با استراتژی های مثل این یکی و با برخی از خرید (بیشتر ماسک) من فکر می کنم خیلی از ما ها در انتهای دیگر که زرد منظر شاید حتی زرد در جریان سبز در زمان در حال حاضر.”

HeathPartners اجرا می شود که مناطق بیمارستان کشف شده در هفته گذشته است که درمان ماسک با نور ماوراء بنفش می تواند به ایجاد فرصت برای استفاده مجدد آنها را تا 10 برابر. مناطق و Methodist بیمارستان در سنت لوئیس پارک خواهد بود خلبان سایت برای ضد عفونی روند.

M بهداشت فرویو اجرا می شود که Bethesda بیمارستان گفت: پنج شنبه, مارس 16 خود را جداگانه اشعه ماوراء بنفش درمان می توانید تا شش reuses از ماسک است. M سلامت را با استفاده از تسهیلات خود را در دانشگاه مینه سوتا در کرانه اردوگاه ها به الودگی ماسک و ارائه آنها را به بتسدا.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“است که یک تعویض بازی گفت:” دکتر ابراهیم یعقوب M بهداشت فرویو ارشد با کیفیت افسر.

آلودگی در آزمایشگاه تنظیمات کمک کرده است ایجاد یک “خوب” عرضه از ماسک ماسک ها در M هیت فرویو اما M بهداشت فرویو و HealthPartners’ نوع درمان و ميزان استفاده مجدد به دست آورد متفاوت است از آنچه در موسسه ملی بهداشت توصیه کرده است.

NIH گفت: مطالعه در آن کوه های راکی آزمایشگاه در مونتانا نشان داد ترین-روش های موثر از decontaminating N95 ماسک بخار هیدروژن پراکسید (VHP) در حالی که اشعه ماوراء بنفش نور تلقی شد OK. NIH ثابت ماسک های عملکردی در سه مجموع استفاده می کند.

یعقوب گفت: VHP طول می کشد برای ضد عفونی کمتر ماسک و نیاز به تنگ بسته بندی به اجرا در حالی که M بهداشت فرویو با همکاری Clorox به ارائه آن اشعه قابلیت سریعتر روند. M بهداشت فرویو که همچنین با 3M در این پروژه گفت: دستورالعمل ایمنی در محل به تماشای بیش از این ماسک’ یکپارچگی برای دو تا شش استفاده می کند.

مینه سوتا انجمن پرستاران این سوال ایمنی از همه زدايي تلاش در روز پنج شنبه به نقل از پرستاران ملی ایران بیانیه ای از آوریل 6:

“وجود دارد هیچ اعتبار علمی و شواهد متعدد استفاده مجدد و یا ضد عفونی تنفسی N95 ماسک امن و محافظت می کند مراقبت های بهداشتی کارگران از آلوده شدن هنگامی که در معرض یک بیمار مبتلا به ویروس است.”

یعقوب گفت: در بهترین سناریو N95 ماسک می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که به عنوان توصیه می شود اما این بیماری همه گیر را مجبور به تغییر.

“ما در گذرگاه زمان” اضافه شده Sannes “که در آن ما نیاز به انعطاف پذیر به ما چگونه سعی کنید به گسترش منابع محدود از تجهیزات حفاظت شخصی.

“من فکر می کنم این موضوع عملی است که ما باید به دور از آنچه که ما پیش بینی خواهد بود اوج COVID-19 بیماران در بیمارستان های ما و ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که ما باید استراتژی برای تجهیزات کافی در دست است که این می آید برای ما پرستاران, پزشکان, و هر کس دیگری است که کار کردن با این بیماران است.”

HealthParters می خواهد بیشتر به اجرای زدايي قبل از آنها نزدیک به یک قله بیمار بارگذاری. “شما می خواهید به راحتی با هر چیزی مثل این” Sannes گفت.

Sannes گفت: کارکنان نیز در حال خواسته به چرخش N95 ماسک با قرار دادن اخیرا استفاده می شود آنهایی که در کیسه های کاغذی برای روز.

“این یکی دیگر از راه برای استفاده مجدد از آن ماسک تلاش برای چرخه آنها را بیش از یک دوره از چند روز” Sannes گفت. “… هدف ما این است که برای محافظت از کارکنان ما و اینها به معنای دیگر است که در آن ما می تواند آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>