ST. پل — پرستاران و دستیاران پزشک و دیگر مراقبان در این اتحادیه به نمایندگی از 1800 HealthPartners کارگران در حال آماده سازی برای یک هفته اعتصاب مجموعه ای برای شروع روز شنبه.

این حرکت به دنبال یک رای Feb. 6 که در آن 95 درصد از SEIU, بهداشت و درمان, مینه سوتا, اعضای تایید “ناعادلانه شیوه های کار” اعتصاب در مراقبت های بهداشتی ارائه دهنده درمانگاه. موجود در قرارداد کار که از دهانه 80 عنوان شغلی را شامل نمی پزشکان منقضی شده Jan. 31.

SEIU اعضا و HealthPartners بازگشت به جدول دو بار در طول یک هفته پس از رای گیری اما قادر به رسیدن به یک توافق است. در موضوع کاهش در پوشش بهداشت و درمان.

بلومینگتون مبتنی بر HealthPartners حفظ 30 درمانگاه مکان در سراسر شهرهای دوقلو. این بسته آن St. Paul مبتنی بر مراقبت در منزل واحد در پایان ماه ژانویه است و پیرایش برخی از 300 داروخانه شغل در سراسر شبکه خود را در بالای برش چند ده اداری کارکنان.

“ما نمی خواهیم مجبور به اعتصاب, اما ما می دانیم که اگر ما به عقب بر پوشش بهداشت و درمان در حال حاضر ما هرگز آن را به عقب در آینده گفت:” سیندی Sutherlund 20 سال LPN در HealthPartners و عضو SEIU, بهداشت و درمان, مینه سوتا چانه زنی تیم. “ما در حال آماده به اعتصاب اگر HealthPartners را نمی خواهد مراقبت های بهداشتی خود را کاهش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de