تونل آثار به ارزش بیش از Rs 1 لاخ cr انجام می شود در پنج سال آینده:

کرد

Union Minister for Road Transport and Highways and Micro, Small and Medium Enterprises Nitin Gadkari flagging off Honey Mission: ‘Mobile Model Apiary’ of Khadi and Village Industries Commission, in New Delhi on Thursday. (UNI)
اتحادیه وزیر حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها و میکرو, شرکت های کوچک و متوسط Nitin کرد ضعیف کردن عسل ماموریت: ‘تلفن همراه مدل کندوی عسل’ از Khadi و ایجاد صنایع کمیسیون در دهلی نو در روز پنج شنبه. (UNI)

دهلی نو Feb 13: اتحادیه وزیر Nitin کرد و گفت: با این نسخهها کار به ارزش بیش از Rs 1 لاخ کرور خواهد بود انجام شده برای تونل ها در مکان های استراتژیک در پنج سال آینده به اطمینان حاصل شود تمام آب و هوا اتصال.
همچنین گفت: صالح بازیکنان اعم از کوچک یا بزرگ نیاز به داده می شود فرصت است و نیاز به استراحت پارامترها از جمله ویژگی های مالی و مدارک مناقصه.
“وجود دارد یک نیاز برای تونل در کشور به خصوص در مکان های استراتژیک برای ارائه در تمام نقاط اتصال. در پنج سال آینده ما را به انجام کار با ارزش بیش از Rs 1 لاخ کرور برای تونل” حمل و نقل جاده و بزرگراه وزیر گفت. کرد و گفت از این پس از برگزاری یک میزگرد بحث و گفتگو با مقامات ارشد, سهامداران, صنعت و بازیکنان در طول یک کارگاه زیرزمینی ساخت و ساز و تونل زنی ” توسط Assocham و ملی بزرگراه ها و زیرساخت های توسعه شرکت با مسئولیت محدود.
وی گفت: نیاز به یک ساعت است که برای کاهش هزینه و بهبود کیفیت و افزود که بخش نمی تواند عملکرد در سیلوهای و نیاز به کار در شیوه ای جامع.
“وجود دارد یک نیاز به استراحت صلاحیت فنی و مالی برای پروژه ها از جمله تونل به ارائه فرصت به بازیکنان نیز در آن دیده شده است که بازیکنان بزرگ پس از گرفتن قرارداد اختصاص همان به بازیکنان کوچک که در غیاب دقیق پارامترهای قادر به پیشنهاد, پروژه,” او گفت:.
در همان زمان او اضافه کرد که یک سیاست خواهد بود در محل قرار داده و به زودی برای پروژه مشاوره مدیریت به عنوان معیوب دقیق گزارش پروژه (DPRs) باعث شده بود خسارت زیادی به بزرگراه بخش.
او گفت: بزرگراه ملی برای اختصاص 40 درصد از مجموع 5 لاخ حوادث در هند هر سال در آن 1.5 لاخ مردم می میرند و معیوب DPRs یکی از عمده دلایل معیوب طرح جاده.
در مورد استراتژیک Zojila تونل گفت: قیمت آن افزایش خواهد یافت. (PTI)

مقاله قبلی‘Hunar Haat’ باز می شود در دهلی نو; Naqvi تحسین ابتکار برای تزریق انرژی جدید در صنایع دستی سنتی

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان