روز سه شنبه محلی رتبه بندی


6

روز سه شنبه نتایج
هاتون-Northwood 70, Kindred 62
Perham 57 Thief River Falls 49
Fosston 64, Northome-Kelliher 55
مرغ سقا رپیدز 58, Mahnomen-Waubun 34
نویس 98, Clearbrook-Gonvick 67
Bartow 68, هالی 46
فرگس فالز 52 St. Cloud Tech 50
وارن-آلوارادو-اسلو 62 اوج-فیشر 58
Wadena-Deer Creek 54, Menahga 52

دوست دختر, مرکزی, 57, وپیتون 54

حاصل کار دو تیم: GF مرکزی 34, وپیتون 23
دختر مرکزی — پارکر قهوه ای 14 میسون Gravseth 12 بن Hoverson 12 الکس Barbot 9 میسون عشق 6, Caden Fultz 4
وپیتون — Tyler Tollefson 12 جارد بارتلس 10, Blake Matejcek 7, Munezero میل 7 اسحاق Getz 5, همجنس باز, نوجوان, کورنلیوس 4, Bridger هانسن 4 کارتر Hoerer 3 اسحاق Loosmore 2

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دوست دختر Red River 94,
دره شهر 55

حاصل کار دو تیم: Red River 50 دره شهر 31

دره شهر — Peyton Zaun 11 جارد Eggermont 10 کشید Zaun 8 میچل تیلور 7, Derek Diegel 7, Carson McGough 7, آدم Bitz 3, Alex Thornton 2

Red River — بردی Dvorak 33 ویلیام Obioha 16 کول بنسون 13 کوبه, Springer, 10, Bryce Enerson 8, Khamani Steckler 4 پین, پارک 4, Kaden جانسون 3, JD Noeldner 3

قلب مقدس 68,
Goodridge-Grygla 38

حاصل کار دو تیم: قلب مقدس 33, Goodridge-Grygla 16
قلب مقدس — سام Gapp 17 جیمز Fontaine 1, کالن Rorich 2 سام Modeen 7, آدم Sczepanski 12, کمال Votava 3 آدم Sobolik 5 کوبه Tomkinson 11, جان Fontaine 10
Goodridge-Grygla — Hudson McMillin 2, Jake Olson 5, نیک Groven 3 رایلی Manderud 5 اردن Coan 8 اندرو Loken 1 نولان Anderson 3 تاکر Verbout 3, Ian Haugen 8

فارگو دیویس 57,
Devils Lake 53

حاصل کار دو تیم: شیاطین دریاچه 29 Fargo دیویس 25
فارگو دیویس — Ty Satter 20 میسون Bitz 2 اوون Hektner 3, عدالت, Noel 2, گریسون هامان 8, Cam, Van Dam 9 کول حقه 11, Nate Hensel 2
Devils Lake — برادن هزینه 8 جوی Frelich 5 Grant Nelson 18 بن Heilman 8, Hayden Hofstad 6

ژنراتور-CV 62, تامپسون 46

حاصل کار دو تیم: ژنراتور-CV 42, تامپسون 22
ژنراتور-Central Valley — پاتریک Limke 10 Carson Henningsgard 32 Jackson اندرسون 6 سام پرستون 3, لاندان نی 10 جوی Camrud 1
تامپسون — یعقوب کیر, 13, Pierce کوپر 14 رس Odenbach 11, شانس, Danner 5 گرت وبر 3

فینلی-شارون/H-P 66,
Larimore 59

حاصل کار دو تیم: فینلی-شارون/H-P 34, Larimore 33
فینلی-شارون/امید-صفحه — Owen Zerface 24 دالتون استین 4, Tate Zerface 13, Bryce Juliuson 4 جوئل Ostmo 11, رایان Tvite 2, Landon Koenig 8
Larimore — رکس Ritterman 14 رایان Sletten 16 تعقیب بیکن 5 یعقوب Schempp 20 بو Salander 4

معتاد به اسب دوانی 82,
پارک رودخانه/F-L 62

حاصل کار دو تیم: Cavalier 53 پارک رودخانه/F-L 28
Cavalier — Colton Ratchenski 12 برودی Cluchie 20, Colby Thorlakson 26 آندره حامل 22, Brysen Cleem 2
پارک رودخانه/Fordville-Lankin — گاوین Halverson 2 متی نواک 2, Jayse Fontaine 11 اندرو Koenig 5 ست نلسون 6 Jake Olson 4 Austin Kratochvil 5, سام هاگن 27

شمال مرز 70,
دریتن-V-E 49

حاصل کار دو تیم: شمال مرز 43, دریتن-V-E 24
مرز شمال — Trenton Cosley 9, Jaxen جانسون 8 راسل تامپسون 5, Jaden لی 5 یعقوب جانسون 16, Kyler مور 4 متی Greendahl 23
دریتن-دره-ادینبورگ — تایسون حامی 14 تایلر جکسون 10 Sam Johnson 3, Lukas Pastorek 5 برندان دیورند 4 Gage Pollestad 13

جدید راکفورد-Sheyenne 58,
داکوتای دشت 50

حاصل کار دو تیم: NR-Sheyenne 29 داکوتای دشت 28

داکوتای دشت — Tyler Loe 19, حیوان دست اموز استین 6 جیک Avdem 14 دالتون Hassel 2 پارکر فردریک 9

جدید راکفورد-Sheyenne – بو Belquist 16, Nathan Holzwarth 7 هانتر تامپسون 17 نیک Berglund 2 جانی Grann 9 اوان اولریش 7

بنسون Co. 85, رولا 69

حاصل کار دو تیم: Benson Co. 43, رولا 39
بنسون شهرستان — Carter Tandeski 25, Blayne اندرسون 20, Kadin Neppl 16, Gunnar هاگن 11 تعقیب بنسون 9 کول Wentz 2 جان فیشر 2
رولا — Mitchell Leas 28 خاویر Mitchell 16, Deryk توماس 12 Logan Elick 5 آندره Elick 5 Dawson McGillis 3

برنده-E-Mac 73,
کروکستون 51

حاصل کار دو تیم: پیروزی-E-Mac 45, کروکستون 27
برنده-E-Mac — پارکر Gerber 6 داستین Osland 2 جوناس با هوش 2, رمی گودوین 5 ژاک Simonson 15, Bryer Strom 20 کوبه Hamre 10 گاوین واکر 13
کروکستون — واکر Winjum 11, Easton Tangquist 27, جک Garmen 13 کارتر Bruggeman 4, Caden Osborn 6

بارور-Beltrami 61,
Red Lake Co. مرکزی 47

حاصل کار دو تیم: بارور-Beltrami 33, Red Lake, Co. مرکزی 30
بارور-Beltrami — Cort Christianson 16, Addy McCollum 9, Rylin Petry 10, Caleb Swenby 7, Chayz نلسون 3, Soren لارسون 4 اورت Balstad 10 Grant Wilson 2
Red Lake County مرکزی — درک پترسون 12 اریک Gieseke 17, بیلی Hince 3, Isiah اولسون 11, Hayden کاردینال 4

Warroad 85, روسو 48

حاصل کار دو تیم: Warroad 46, روسو 30
Warroad — اوان Grover 16, Dylan فاکس 23 کول Spenst 13 یوسف Dignan 6, Kyle Thompson 11, ویرژیل Laznicka 14
روسو — Jed Dunham 17, استیل والش 6 کلایو گوردون 3 آیدن والش 1 یشم هولست 7, Jere بندر 12 تایلر Dirks 2

دوره گرد-Greenbush-MR 72,
استفان-Argyle 36

حاصل کار دو تیم: گورکن-Greenbush-MR 39 استفان-Argyle 18
دوره گرد-Greenbush-وسط رودخانه — زک Blawat 7, آدم Benke 15, Kasen Swenson 14, Kaden Opdahl 8, Jaden Kostrzewski 4, Kobey Dallager 6 هارون Westling 10 Gage Creekmore 8
استفان-Argyle — Brandon Kroll 4, Jason لیندگرن 4 کالین مک گرگور 4 ژاک McGlynn 4, Colten Pagnac 13, مایکل جاکوبسن 1, Kole Szczepanski 6

Kittson Co. مرکزی 66,
شمال یخ 45

حاصل کار دو تیم: Kittson Co. مرکزی 39 شمال یخ 17
شمال یخ — Jaacks Spilde 18 Jackson Spilde 3, Braxton Boe 11 Austin Kautzman 1, کیتون Klegstad 4 توپچی Koland 6 الی بیشه 2
Kittson شهرستان مرکزی — اوان Austad 2, جارت Kujava 28, تاکر, Nelson 8, Eyan Whitlock 12 Mitchell Docken 13 اسحاق Folland 2

Oakes 65 لیسبون 59

حاصل کار دو تیم: Oakes 39 لیسبون 27
— Oakes الکس نلسون 3 برج دیده بانی Meehl 25 دالتون Schmit 16, دیوید Schmitz 3 استیل هانسن 9,

اشتون Biesterfeld 9
لیسبون — Caden Sweet4 پارکر Runck 3 میسون Lukes 21 رابرت آدام 4, ریس James William ஜ 20, Caleb اولسون 5

Kidder Co. 52, Ellendale 45

حاصل کار دو تیم: Kidder Co. 29, Ellendale 20
Kidder — شهرستان Payton Cauthon 13 الیاس Fallgater 12 یونس Harter 11 Jayden رته 8 اشعیا Harter 4 لوقا رته 2 پارکر Hager 2
Ellendale — Scott واگنر 24 شکارچی, Thorpe 10, Caleb Hauck 5, Ian Wagner 2 لوی Reis 2 اشعیا Reis 2

6

روز سه شنبه نتایج

وارن-آلوارادو-اسلو 67 اوج-فیشر 26
بارور-Beltrami 65, Goodridge-Grygla 43
Clearbrook-Gonvick 85, بیگلی 30
Red Lake County مرکزی 61, Mahnomen-Waubun 57
Fosston 60, Kelliher-Northome 47
Ada-بروپ غرب 66 نورمن شهرستان شرق/U-H 58
Dilworth-Glyndon-Felton 65, Bartow 53
هالی 64 Breckenridge 56
پارک رپیدز 64, Wadena-Deer Creek 61
فرگس فالز 78, St. Cloud Tech 41
Frazee 59, Perham 53

Red River 62,
دره شهر 29

حاصل کار دو تیم: Red River 27 دره شهر 11
دره شهر – Jadyn Dieterle 12 بروک Eggermont 7, Peyton Pederson 4, سامانتا هچر 3 لیندزی Noeske 3
Red River — Shelby فرانک 13 کلر صافی 11 یشم لاجوردی 10, Alex صفحه 9 گل یاس Sondrol 7, Jocelyn شیلر 3, فضل Kemnitz 3, گاوچران زن, Lancaster, 2, چارلی Heuchert 2 امیلی رابسون 2

وپیتون 55,
دختر مرکزی 41

حاصل کار دو تیم: وپیتون 25, نوجوانی مرکزی 20
وپیتون — سام Pithey 2 لیدیا, Motl, 2, امیلی DeVries 12, Jordyn Kahler جمع 18, کسی DeVillers 7, McKenna Koolmo 14
دختر مرکزی — لورن هیلمن 4 Maddie Myrold 11 هیلی Gereau 12, اشلی Gereau 7, سوفی Roehl 2, فضل فولتس 1 مگان پک 4

روسو 72,
EGF ارشد بالا 47

حاصل کار دو تیم: روسو 45, EGF ارشد بالا 27
روسو — هانا Mooney 9, جولیا Braaten 14, ایمان, برگر 4, کتی Borowicz 29, Kayla Bachleitner 7, Amya Severson 2, Shoronda بندر 7
EGF ارشد بالا — بروکلین Sayler 2 چوپان Torgerson 11 اما Zimney 1, دکتر Havis 4 الا اگرز 3 هیلی برگر 24, انینا Gehrls 2

تیف ریور فالز 55,
قلب مقدس 54

حاصل کار دو تیم: تیف ریور فالز 29, قلب مقدس 28

قلب مقدس — پیچک ادواردز, 17 اوری Horken 2, بلا هاس 2, Macyn بلوم 5 سیدنی لوید 12, بلا Knudson 7, فضل Vonesh 9

تیف ریور فالز — تیخوانا Prickett 9, Carley جانسون 4 Ava Yuska 7, Camryn شواب 16 Madalyn Determan 4, اردن Naslund 7, اولیویا هاوکینز 8

Devils Lake, 71,
فارگو دیویس 68

حاصل کار دو تیم: شیاطین دریاچه 38 Fargo دیویس 35
Devils Lake — Jes مرتنز 9 ابی جانسون 9, لیلا کدو 5 راشل Dahlen 4, Ramsey, قهوه ای 16 مایا Barendt 6, Jailyn Martinson 17, Karli Krogfoss 5
فارگو دیویس — جینا Leingang 3, Ryleigh Wacha 7 تیلور فی 27, Marissa Burlian 9 بروکلین Koenig 13 آوا وحشی 9

کروکستون 57 استفان-Argyle 49

حاصل کار دو تیم: کروکستون 29 استفان-Argyle 25
کروکستون — گرچن Theis 16, هلی Winjum 12, Hayden Winjum 11 دنی بویل 8, Kasey Cwikla 7 ابی Borowicz 2, Madison Hoiland 1
استفان-Argyle — رایلی Mooney 21, لی جانسون 7 کیسی Osowski 5 Annika کارلسون 4 بروک Clausen 4, گرتا Weberg 2, فضل کارلسون 2, Marey Kazmierczak 2, Josie Rivard 2

Kittson Co. مرکزی 47,
Red Lake Falls 41

حاصل کار دو تیم: Kittson Co. مرکزی 18, Red Lake Falls 12
Kittson شهرستان مرکزی — جوزی Steen 6 مورگان اولسون 5, McKenna پترسون 12, Marlee Turn 5, Cheyanne Scalese 2 Shelby Pankratz 5, Gracie Whitlock 12
قرمز دریاچه می افتد — Hollie Knott 2, Mya سیگر 2 اولیویا Bulger 6 کلارا Girdler 18, Gabby Casavan 8 Sienna اولسون 4

N. D. منطقه 2

جمعه, فوریه. 21 بازی در دور

همه بازی ها 7 p. m.

Griggs شهرستان مرکزی (شماره 13 دانه) در پارک رودخانه/Fordville-Lankin (شماره 4) در پارک رودخانه; مرز شمال (شماره 12) در Cavalier (شماره 5); هاتون-Northwood (شماره 11) در هیلسبرو-Central Valley (شماره 6), در هیلسبرو; Larimore (شماره 10) در فینلی-شارون/امید-صفحه (شماره 7) در صفحه دریتن/دره-ادینبورگ (شماره 9) در Mayville-پورتلند-CG (شماره 8).

در بتی Engelstad Sioux Center

دوشنبه, فوریه. 24

یک چهارم نهایی ابتدا در 3 p. m.

سهشنبه, فوریه. 25

نیمه نهایی ابتدا در 6 p. m.

پنج شنبه, فوریه. 27

سوم-محل بازی 6 بعد از ظهر; به دنبال قهرمانی

منطقه 2 final به طور منظم فصل جدول رده بندی (منطقه W-L, منطقه W-L امتیاز کلی W-L) — Grafton 14-0, 24-0, 18-3; Thompson, 12-1, 22-2, 17-4; میدوی-Minto 12-3, 20-4, 15-6; پارک رودخانه/Fordville-Lankin 11-5, 16-8, 14-7; Cavalier 8-7, 12-12, 11-10; ژنراتور-مرکزی دره 7-8, 10-14, 10-11; فینلی-شارون/امید-صفحه 5-8, 10-14, 9-12; Mayville-پورتلند-کلیفورد-گیلزبرگ و 6-8 10-14, 8-12; دریتن/دره-ادینبورگ 7-11, 9-15, 7-14; Larimore 6-9, 8-16, 9-12; هاتون-Northwood 5-13, 8-16, 8-13; مرز شمال 4-12, 7-17, 4-16; Griggs شهرستان مرکزی 0-12, 0-24, 1-18.

N. D. منطقه 4

در Devils Lake

دوشنبه, فوریه. 24

یک چهارم نهایی — چهار بادها-Minnewaukan مقابل North Star 3 p. m.; Dunseith مقابل داکوتای دشت, 20 دقیقه پس از پایان بازی قبلی; لنگدن-Edmore-مونیخ مقابل جدید راکفورد-Sheyenne 20 دقیقه پس از پایان بازی قبلی; Harvey-چاه های شهرستان در مقابل سنت جان 20 دقیقه پس از پایان بازی قبلی

سهشنبه, فوریه. 25

نیمه نهایی ابتدا در 6 p.m

پنج شنبه, فوریه. 27

سوم-محل بازی 6 بعد از ظهر; به دنبال قهرمانی

6

روز سه شنبه نتیجه

Grand Forks 5,
وست فارگو ایالات 3

اولین دوره — 1. دوست دختر, کایلی Autrey 10:12
دوره دوم — 2. WFU, Jocelyn Hareland (Payton Hareland مارین Hareland) 0:14; 3. دوست دختر, Shaley ریچاردز (مایا Zahui) 2:09; 4. WFU, Madison, شونبرگ (کورتنی Docktor) 2:49
دوره سوم — 5. دوست دختر, الکسیس Laframboise (هایلی Stenberg Zahui) 11:03; 6. دوست دختر, هانا خاکستری (Autrey) 11:35; 7. WFU مورگان Bents (P. Hareland, Docktor) 15:36; 8. دوست دختر, ریچاردز 16:11
دروازه بان موجب صرفه جویی در — GF: Debra Baker 17-6-11–34; WFU: Madelyn Buchert 12-9-10–31

Grand Forks سر مربی الکساندرا Hedlund: “من فکر می کردم این تیم یک بازی بزرگ است. آن بود حذفی-سبک هاکی ما در بر داشت یک راه برای پیروزی است. نانوایی ایستاده بود قوی در شبکه ما بازی سخت در مقابل او.”

Minn. کلاس AA مسابقات

روز پنجشنبه یک چهارم نهایی

اکسل انرژی مرکز

فارمینگتون مقابل اندوور (شماره 2 دانه), 11 صبح

روسو در مقابل میننتنکا (شماره 3), 1 p. m.

Burnsville در مقابل ادینا (شماره 1), 6 p. m.

هیل-موری (شماره 5) در مقابل افرا گراو (شماره 4), 8 p. m.

جمعه, بازی

تسلی TRIA یخ بازی در جزیره گنج

ساعت 10 صبح ظهر

نیمه نهایی, اکسل انرژی مرکز

6 p. m., 8 p. m.

سهشنبه, بازی

پنجم محل پیست TRIA

ظهر

مقام سوم اکسل انرژی مرکز

ساعت 11 صبح

قهرمانی اکسل انرژی مرکز

7 p. m.

Minn. کلاس A مسابقات

استقلال در یک چهارم نهایی

اکسل انرژی مرکز, St. Paul

ویلمار در مقابل Warroad (شماره 2 دانه), 11 صبح

هاچینسون در مقابل C-E-C هیزم (شماره 3), 1 p. m.

Lynn مقابل Breck (شماره 1), 6 p. m.

لورد روچستر (شماره 5) در مقابل ساوت سنت پاول (شماره 4), 8 p. m.

سهشنبه, بازی

تسلی

TRIA یخ بازی در جزیره گنج

ساعت 10 صبح ظهر

جمعه, بازی

در اکسل انرژی مرکز

نیمه نهایی, 11 صبح و 1:30 بعد از ظهر

سهشنبه, بازی

مکان پنجم

10 صبح TRIA یخ بازی

مقام سوم

9 صبح اکسل انرژی مرکز

قهرمانی

4 بعد از ظهر اکسل انرژی مرکز

Minn. همه-بخش 8AA

Defensemen — سوفی Helgeson و ماریا Huglen, روسو; Allisen Carothers بوفالو; Taylor لارسون و سوفی رابینسون برینرد/لیتل فالز; Mayson Toft اسکندریه

به جلو — کیت Helgeson, Kayla Santl و Anika Stoskopf, روسو; لیندزی غرفه و Gabbie اسمیت برینرد/لیتل فالز; آنا Doherty, اسکندریه,; کون Habisch بوفالو; آنا Orth, سارتل/ساوک رپیدز; Gabbie Rud, St. Cloud

Goaltenders — Ashlea Daniel Andersson, St. Cloud; چوپان Stockinger, سارتل/ساوک رپیدز

سر مربی سال-استیو Huglen, روسو

دستیار مربی سال-پل Grafstrom, روسو\

6

N. D. شرق منطقه

روز سه شنبه یک چهارم نهایی

فارگو جنوبی-Shanley 8, Grafton-پارک رودخانه 2

دوست دختر, قرمز, رودخانه, 3, وست فارگو 2

اولین دوره — 1. RR, Michael Coleman (ژاک Hinschberger میسون Thingvold) 15:39 (ص)

دوره دوم — 2. WF تنر Gourde (Caleb Roehrich گریفین Staahl) 2:26; 3. RR تنر Bernhardson (متی Scribner, Thingvold) 4:28 (sh)

دوره سوم — 4. RR, Jaxon لیان (Scribner) 7:01; 5. WF, Devin گرگ (Roehrich, Brayden Jacobson) 12:37 (ص)

دروازه بان موجب صرفه جویی در — RR: نوح برگر 5-7-5 — 17; WF: Gabe Pederson 10-6-10 — 26

دختر مرکزی 8, Devils Lake 0

اولین دوره — 1. کارسون کالفیلد (تعقیب اسپایسر, همجنس Panzer) 8:14; 2. ویلیام هوارد (تایلر Zahradka یوسف Kennelly) 12:42
دوره دوم — 3. Panzer PP (Kennelly پیتر Loyland) 4:42; 4. هوارد PP (بلز Miller, برندان سفید) 5:07; 5. میلر SH 13:04
دوره سوم — 6. Kennelly (Zahradka) 3:33; 7. میلر (Zahradka) 9:13; 8. ویلیام Lawson بدن جونیور (Miller, Zachary Larson) 15:56
دروازه بان موجب صرفه جویی در — GFC: Kolby Elseth 6-4-1–11; DL: Zach سفید 20-21-X–41 و یعقوب Shomento X-X-13–13

فارگو دیویس 4 Fargo شمالی 1

اولین دوره — 1. FD, Dylan جنسن (گاوین Balvitsch اسحاق Balvistch) 2:06; 2. FD Jackson Bellerud PP (Jaiden Yaeger) 16:50
دوره دوم — 3. FD, Jensen (تریستان Dauner I. Balvitsch) 10:41
دوره سوم — 4. FN ناتانیل Fritel PP (هریسون Astrup رابرت Ellingson) 7:03; 5. FD تایلر Corbid SH (Conner Turnquist) 10:15
دروازه بان موجب صرفه جویی در — FD: ترنت Wiemken 8-3-3–14; FN: Jese Stahl 3-9-9–21

جمعه, فوریه. 21

در Purpur آرنا

نیمه نهایی

دختر مرکزی در مقابل GF, Red River, 4 p. m.; فارگو جنوبی-Shanley مقابل فارگو دیویس 6:30 p. m., تقریبا

بازنده-از

Devils Lake مقابل وست فارگو, 11 a. m.; Grafton-پارک رودخانه در مقابل فارگو شمالی, 1:30 p. m., تقریبا

چهار شنبه, فوریه. 22

دولت مقدماتی بازی ها, 1:30 p. m., 3:15 بعد از ظهر

قهرمانی 6 بعد از ظهر تقریبی

Minn. بخش 8A

سهشنبه, فوریه. 18

بازی-در بازی

دریاچه جنگل 5, بیگلی-Fosston 2

کروکستون 7 پارک رپیدز 1

اولین دوره — 1. CRO, Leyton Salentine (جک Doda) 2:15; 2. CRO, Quinn Westlake (بلین Andringa Ja. Doda) 7:40; 3. CRO جوی دووعدا (Ty Hamre Ja. Doda) 8:26; 4. CRO Ja. Doda PP (جو. Doda, Westlake) 10:43; 5. روابط عمومی کوئنسی Jantz PP (نش Mitchell) 11:53; 6. CRO Westlake (بن Andringa) 15:46
دوره دوم — 7. CRO Ja. Doda SH (بود. Andringa) 7:47
دوره سوم — 8. CRO Ja. Doda PP (جو. Doda, Westlake) 7:33
دروازه بان موجب صرفه جویی در — CRO: نوح Dragseth 7-15-4–26; روابط عمومی: بن Strandlie 7-11-13–31

پنج شنبه, فوریه. 20

یک چهارم نهایی — Lake of the Woods (شماره 8) در Warroad (شماره 1), 7 بعد از ظهر; دیترویت لیکز (شماره 5) در شهرستان Kittson مرکزی (شماره 4), 7 بعد از ظهر; کروکستون (شماره 7) در EGF ارشد بالا (شماره 2), 7 بعد از ظهر; Red Lake Falls (شماره 6) در تیف ریور فالز (شماره 3), 7 p. m.

در تیف ریور فالز REA

چهار شنبه, فوریه. 22

نیمه نهایی 6 و 8:15 بعد از ظهر

پنج شنبه, فوریه. 27

قهرمانی, 7 p.m

نهایی به طور منظم فصل جدول رده بندی (بخش W-L-T QRF کلی W-L-T) — Warroad 8-0-0, 113.4, 23-2-0; EGF ارشد بالا 7-2-0, 111.9, 18-4-2; تیف ریور فالز 6-4-0, 78.0, 14-10-1; Kittson شهرستان مرکزی 10-3-0, 59.2, 17-7-0; دیترویت لیکز 7-3-0, 70.0, 14-9-2; Red Lake Falls 7-4-0, 56.1, 17-8-0; کروکستون 3-10-0, 38.3, 4-21-0; دریاچه جنگل 4-9-0, 38.6, 6-19-0; بیگلی-Fosston 1-7-0, 27.8, 5-17-0; پارک رپیدز 1-12-0, 28.2, 4-20-0

Minn. بخش 8AA

سهشنبه, فوریه. 18

یک چهارم نهایی

مورهد 3, بمیجی 1
St. Cloud 6 راجرز 3
St. Michael-آلبرتویل 6 بوفالو 2

روسو 2, برینرد 1 OT

دوره دوم — 1. R Max رشته (گاوین Gunderson, ThorByfuglien) 7:49; 2. پستان بند, مسیحی Kadolph PP (Eric Pohlkamp) 12:01
اضافه کاری — 3. R پل Huglen SH (رشته) 0:36
دروازه بان موجب صرفه جویی در — R: اندرو تاتل 22; بند: Luke Saiko 26

چهار شنبه, فوریه. 22

نیمه نهایی

St. Cloud در مورهد
روسو در سنت مایکل-آلبرتویل

چهار شنبه, فوریه. 26

قهرمانی TBD

نهایی به طور منظم فصل جدول رده بندی (بخش W-L-T QRF کلی W-L-T) — مورهد 8-1-1, 135.3, 18-5-1; St. Michael-آلبرتویل 7-0-1, 100.4, 12-10-3; روسو 5-4-1, 101.1, 16-8-1; St. Cloud 3-4-1, 82.2, 15-9-1; راجرز 3-4-0, 80.2, 12-11-2; برینرد 3-5-2, 71.4, 10-12-3; بوفالو 3-7-0, 59.3, 6-19-0; بمیجی 1-8-0, 45.3, 3-21-1

6

N. D. کلاس B
مسابقات دوگانه

در Fargodome

پنج شنبه, فوریه. 20

یک چهارم نهایی, 11 صبح — South Border (شماره 2 دانه) در مقابل Pembina, شهرستان شمالی; Velva (شماره 3) در مقابل Hettinger-اسکرانتون; لیسبون (شماره 1) در مقابل مینت اسقف Ryan; کارینگتون (شماره 4) در مقابل جدید Salem-Almont (شماره 5)

جمعه, فوریه. 21

تسلی نیمه نهایی و نیمه نهایی مسابقات قهرمانی, 2 p. m.

قهرمانی, مقام سوم و پنجم duals, 7 p.m

N. D. کلاس
مسابقات دوگانه

در Fargodome

پنج شنبه, فوریه. 20

یک چهارم نهایی, 1:30 p. m. — Bismarck بالا (غرب شماره 1 دانه) در مقابل وست فارگو (شرق شماره 4) Devils Lake (شرق شماره 2) در مقابل بیسمارک قرن (غرب شماره 3); دره شهر (شرق شماره 1) در مقابل جیمز تاون (غرب شماره 4); فارگو دیویس (شرق شماره 3) در مقابل مینت (غرب شماره 2)

جمعه, فوریه. 21

تسلی نیمه نهایی و قهرمانی نیمه نهایی 12:30 p. m.

قهرمانی, مقام سوم و پنجم duals, 7 p. m.

6

N. D. دولت رتبه بندی

1. دیکینسون تثلیث 148.29; 2. جیمز تاون 141.855; 3. بیسمارک میراث 140.105; 4. دره شهر 139.375; 5. چنگال بزرگ 132.895; 6. بیسمارک قرن 130.755; 7. وپیتون 127.405; 8. فارگو 124.645; 9. مندن 123.295; 10. فارگو دیویس 122.93; 11. بیسمارک بالا 77.26; 12. مینت 33.98

6

اجلاس لیگ

جدول رده بندی

داکوتای جنوبی 13-0, 24-2 کلی
S. D. دولت 11-2, 19-8 کلی
غرب بیمار است. 8-5, 14-12 کلی
دهان رابرتز, 7-6, 12-14 کلی
دنور 6-7, 12-14 کلی
UND 5-7, 14-11 کلی
N. D. دولت 5-7, 8-16 کلی
اوماها (روباز انتخابی) 1-11, 6-19 کلی
Fort Wayne 1-12, 5-21 کلی

سهشنبه, بازی

S. D. دولتی در داکوتای شمالی, 7 p. m.

اوماها (روباز انتخابی) در ایلینوی غربی

N. D. دولتی در داکوتای جنوبی

سهشنبه, بازی

داکوتای جنوبی در S. D. دولت

اوماها در فورت وین

یکشنبه, بازی

N. D. دولتی در داکوتای شمالی, 2 p. m.

دهان رابرتز در دنور

6

اجلاس لیگ

جدول رده بندی

N. D. دولت 10-2, 19-7 کلی
S. D. دولت 11-2, 20-8 کلی
داکوتای جنوبی 9-4, 19-9 کلی
دهان رابرتز, 7-6, 14-12 کلی
UND 6-6, 12-14 کلی
اوماها (روباز انتخابی) 6-6, 13-14 کلی
Fort Wayne 5-8, 12-16 کلی
غرب بیمار است. 2-10, 5-17 کلی
دنور 1-12, 5-22 کلی

چهار شنبه, بازی

S. D. دولتی در داکوتای شمالی, 7 p. m.

N. D. دولتی در داکوتای جنوبی

سهشنبه, بازی

اوماها در فورت وین

دهان رابرتز در دنور

سهشنبه, بازی

N. D. دولتی در داکوتای شمالی, 7 p. m.

اوماها (روباز انتخابی) در ایلینوی غربی

روز یکشنبه بازی

داکوتای جنوبی در S. D. دولت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>