مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد انرژی تور دکل نفت افزایش پول در تگزاس

واشنگتن Jul 27: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تغییر تمرکز خود را به آمریکا انرژی تسلط در طول توقف در تگزاس بعد از این هفته که شامل اولین سفر خود را به یک دکل نفت.
در طول توقف چهارشنبه در دو عقاب انرژی در غرب تگزاس, شهرستان Midland تهمت به بحث در مورد چگونه ما در دستیابی به انرژی تسلط برش مقررات تسهیل اجازه و تشویق سرمایه گذاری خصوصی در زیرساخت های انرژی کاخ سفید گفت.
مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز تور یک دکل نفت در میدلند شهر که در آن رئیس جمهور سابق جورج بوش مطرح شد و جایی که او به ملاقات همسرش لورا که در آنجا متولد شد.
در حالی که در تگزاس مغلوب ساختن پیشی جستن را جمع آوری پول برای حزب جمهوری خواه و انتخاب مجدد کمپین در جمع آوری کمک های مردمی ناهار با هواداران در نزدیکی اودسا.
از آن خواهد شد مغلوب ساختن پیشی جستن 16 دیدار به عنوان رئیس جمهور به تگزاس کاخ سفید گفت. او برنده دولت در سال 2016 با 9 درصد بیش از دموکرات هیلاری کلینتون, و دموکرات ها امیدوارند برای یک مسابقه رقابتی در این سال برابر بایدن — اگر نه آشکار بایدن برنده شوید.
دو عقاب انرژی می گوید: این یکی از بزرگترین اپراتورها در حوضه پرمین پوشش بخش هایی از غرب تگزاس و جنوب شرقی نیومکزیکو.
کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است گام برای کمک به صنعت انرژی بهبود می یابند پس از شیوع کروناویروس ناشی از تقاضا برای انرژی و قیمت — شاقول به عنوان مردم در خانه مانده برای جلوگیری از تبدیل شدن به آلوده. (سازمان)

مقاله قبلیسرخپوستان در سراسر جهان می تواند کمک به ایجاد کشور متکی: MoS Shripad

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme