تهمت و تهدید به استفاده از ارتش برای سرکوب خشونت آمیز تظاهرات بیش از آفریقایی-آمریکایی را وادار سازد مرگ

واشنگتن ژوئن 2:رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که برای استقرار نظامی اگر متحده موفق به اقدامات لازم برای “تسلط بر خیابان” و “سبزها” از تظاهرات خشونت آمیز است که باید در سراسر کشور گسترش بیش وادار سازد قتل آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید.
در طول یک با عجله تشکیل شد-آدرس به ملت در روز دوشنبه از باغ گل رز کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که اعزام “هزاران و هزاران نفر” از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از شورش, غارت خرابکاری ضرب و جرح و گستاخ تخریب اموال.
برای حدود یک هفته در حال حاضر خواص به ارزش میلیاردها دلار نابود شده اند در ایالات متحده و تظاهر آسیب دیده اند مراکز تجاری و اماکن عمومی و غارت از مغازه ها و مراکز در پاسخ عصبانی به قتل فلوید 46 ساله که دوخته بود به زمین در مینیاپولیس در هفته گذشته توسط یک افسر پلیس که در kneeled در گردن او به او gasped به نفس.
“امروز من به شدت توصیه می شود به هر استاندار برای استقرار گارد ملی در تعداد کافی است که ما تسلط خیابان. شهرداران و فرمانداران باید ایجاد قاطع اجرای قانون حضور تا خشونت شده است quelled,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.
“اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و مناسب از ساکنان خود را پس از آن من خواهد شد و استقرار نظامی آمریکا و به سرعت حل این مشکل برای آنها” تهدید کرد.
مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این کشور در روزهای اخیر بوده است گریبانگیر توسط “حرفه ای و آنارشیست ها و خشونت اوباش های انجام غارتگران مجرمان مهاجم, Antifa و دیگران”.
“این اعمال اعتراض مسالمت آمیز. این اقدامات داخلی و ترور. نابودی زندگی افراد بی گناه و از ریختن خون بی گناه است و جرم به بشریت و جنایت علیه خدا” او گفت:.
در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: همه آمریکایی بودند “به درستی بیمار و شورش توسط brutal death” فلوید و اظهار داشت که عدالت در خدمت خواهد شد.
“من سوگند سوگند به رعایت قوانین کشور ما و است که دقیقا آنچه که من انجام خواهد داد. دولت من به طور کامل متعهد است که برای جورج و خانواده اش, عدالت, خدمت خواهد شد. او نمی خواهد که درگذشت بیهوده,” او گفت:.
سفید افسر پلیس, Derek چوین با اتهام سوم-قتل درجه و ظاهر خواهد شد در دادگاه در هفته آینده. سه نفر دیگر از افسران پلیس را از کار اخراج شده است.
روز دوشنبه یک مقام postmortem اعلام فلوید مرگ یک قتل.
مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین مطمئن باشید این ملت است که او در نظر گرفتن اقدامات برای جلوگیری از خشونت و بازگرداندن امنیت و ایمنی در امریکا است.
مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: بسیج همه در دسترس فدرال منابع برای جلوگیری از شورش و غارت برای پایان دادن به تخریب و آتش سوزی و حفاظت از حقوق مطیع قانون آمریکایی است.
تعدادی از دولت های ایالتی و محلی نتوانسته اند به اقدام لازم را برای حفاظت از ساکنان خود او ادعا.
صاحبان کسب و کار کوچک دیده می شود رویاهای خود را کاملا نابود شده است. نیویورک بهترین آمار شده اند در مواجهه با آجر,” او گفت:.
“شجاع پرستاران که مبارزه coronavirus می ترسند به ترک خانه های خود. یک پلیس حوزه تاخت و تاز شده است. در اینجا در پایتخت کشور یادبود لینکلن و جنگ جهانی دوم یادبود باید تخریب شده است. یکی از تاریخی ترین کلیساها به آتش کشیده شد,” او گفت:.
به عنوان تهمت صحبت کرد, پلیس مسلح پاکسازی معترضان از پارک مجاور با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.
رئیس جمهور پس از عبور از پارک و مطرح در کنار آسیب دیده کلیسا تحریک انتقاد از کسانی که او را متهم کرد از شدت هدف قرار دادن تظاهرات مسالمت آمیز در حمایت از یک عکس فرصت است.
به عنوان بدترین تا کنون نا آرامی های مدنی در آمریکا در دهه های خشونت را فرا گرفته و حداقل 140 شهر در سراسر آمریکا در روز پس از وادار سازد مرگ فلوید.
در واشنگتن دی سی پایتخت ملی, معترضان سوخته یک کلیسای تاریخی آسیب دیده و برخی از خواص نخست و مکان تاریخی مانند بنای یادبود ملی و یادبود لینکلن.
هزاران نفر از معترضان در ادامه با تظاهرات در سراسر شهرستانها در ایالات متحده در مدنی-disobeyance از حکومت نظامی شده است که اعمال شده در بیش از 150 شهر این کشور از جمله سرمایه های ملی.
وضعیت اضطراری اعلام شده است در به عنوان بسیاری از شش ایالت و حداقل 13 شهرستانها عمده زمانی که گزارش آخرین در آمد. به عنوان بسیاری از 67,000 سرباز گارد ملی مستقر شده اند در سراسر کشور است. وال استریت ژورنال گفت که این بیشترین تعداد تا کنون فعال در ایالات متحده است.
تصریح می کند که دولت او اجازه داده است و نه صالح گریه می کند و مسالمت آمیز معترضان به غرق کردن توسط اوباش عصبانی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بزرگترین قربانیان شورش بودند صلح دوست شهروندان در فقیرترین جوامع است.
“و به عنوان رئیس جمهور خود من مبارزه خواهد کرد به نگه داشتن آنها را امن. من به مبارزه برای محافظت از شما. من رئیس جمهور شما از نظم و قانون و یک متحد تمام مسالمت آمیز معترضان را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تلاش برای آرام کردن اوضاع.
“امریکا نیاز به ایجاد نه تخریب; همکاری تحقیر نمی; امنیت و نه هرج و مرج; شفا نه نفرت; عدالت نه هرج و مرج. این ماموریت ما است و ما موفق خواهد شد 100 درصد است. ما موفق خواهد شد. کشور ما همیشه برنده است,” او گفت:.
“ما در حال قرار دادن همه در هشدار ما 7 ساعت منع رفت و آمد به شدت اجرا خواهد شد. کسانی که تهدید می کند بی گناه از زندگی و اموال را دستگیر و بازداشت و محاکمه به حد کمال از قانون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.
در سراسر کشور تظاهرات برانگیخته توسط کشتار فلوید را ترک کرده اند حداقل پنج نفر کشته شدند. بیش از 4000 نفر بازداشت شده اند و منع رفت و آمد اعمال شده در حداقل 40 شهرستانها. (PTI)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>