مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “چیزهای خوب اتفاق می افتد’ پس از تماس با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz

رئیس جمهور تغییر تن از سه روز قبل از زمانی که او در توئیتر خود نوشت “آزادی مینه سوتا” یک روز پس از او صادر شده یک برنامه اجازه می دهد متحده به بازگشایی توقیف کسب و کار در مراحل و تحت کنترل فرد فرمانداران.

“دریافت بسیار خوب تماس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz از مینه سوتا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر. “ما در حال همکاری نزدیک شدن به او تمام نیازهای او و سریع است. چیزهای خوب اتفاق می افتد!”

به نظر می آید که دولت روز دوشنبه گزارش داد که 2,470 Minnesotans باید آزمایش مثبت برای این بیماری و 143 مرده بود از بیماری و یا عوارض ناشی از آن. در مجموع 46,850 مردم شده بود آزمایش برای بیماری که از دوشنبه. مقامات دولتی می گویند که به احتمال زیاد تعداد undercounts تعداد افرادی که یا باید به حال این بیماری به علت عدم تست.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Walz و دیگر فرمانداران باید به نام برگ برنده دولت برای کمک به کشورهای دسترسی بیشتر COVID-19 آزمون اما برآورده شده است با مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن گفته متحده باید مسئولیت برای به دست آوردن و اجرای آزمون. در مینه سوتا است که تحت فشار قرار دادند تا مقامات دولتی را به نگاه به بیمارستان ها و دانشگاه ها برای منابع مورد نیاز برای اجرای COVID-19 انجام شد.

اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با Walz رئیس جمهور به نظر می رسید بیشتر تمایل به کمک به کشورهای دست آوردن تست لوازم.

“متحده نه دولت فدرال باید انجام تست” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “اما ما کار با فرمانداران و انجام آن است.”

تست اضافی و کلید اجازه می دهد مینه سوتا به حالت عادی بازگشت Walz گفته است. فرماندار گفت: دولت باید در حال اجرا 40,000 آزمون یک هفته به تشخیص بیماری و محدود کردن گسترش آن.

کمبود منابع مورد نیاز برای آزمون را مانع شده است که افزایش نرخ تست از نورد از مقامات دولتی گفته اند. و به عنوان مینه سوتا کسب و کار و کارگران احساس مالی خرج کردن از این بیماری همه گیر, برخی از رشد نا امید در مورد عدم شفافیت در اطراف هنگامی که آنها ممکن است قادر به بازگشت به کار. همانطور که از دوشنبه 496,735 تا به حال اعمال شده برای بیمه بیکاری پس از همه گیر و سفارشات با هدف شامل گسترش آن مجبور, میله, رستوران ها سالن های سالن های ورزشی و کسب و کارهای دیگر را ببندید.

صدها بسیج در فرمانداری اقامت در روز جمعه در اعتراض به Walz را در خانه بماند و به بپرسید که فرماندار بازگشایی کسب و کار. پیش از آن در روز تهمت توییتی “آزاد مینه سوتا” در یک تلاش آشکار برای تقویت معترضان تلاش.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر سوخت سردرگمی برای Walz, که گفت که او قادر به ارتباط با هر کسی که در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد آنچه که آنها احساس مینه سوتا انجام شد اشتباه است.

“من می خواهم به دانستن آنچه که آنها فکر می کنم ما می تواند انجام داده اند متفاوت است. چون باز هم ما منجر به از ما خواسته شد. ما مسطح منحنی” Walz به خبرنگاران گفت:. “ما ساخته شده است تا ما (personal protective equipment) ما نگه داشته ام Minnesotans زنده است و ما در حال حرکت مردم به نیروی کار در شیوه ای امن من می خواهم استدلال می کنند ما در حال انجام همه چیز را که آنها در حال گفتن ما انجام دهد اما تفاوت در این است که من در واقع باید آن را در اینجا.”

Walz و دیگر مقامات دولتی تعیین شد به آدرس گسترش COVID-19 در مینه سوتا و دولت تلاش به آن آدرس دوشنبه در ساعت 2 بعد از ظهر

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>