مغلوب ساختن پیشی جستن کمک مینه سوتا اضطراری درخواست برای COVID-19 منابع

ST. پل — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرده است ایالت مینه سوتا را درخواست فدرال برای کمک به فاجعه در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن سهشنبه, آوریل 7 تصویب می آید دو روز پس از مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz فدرال درخواست کمک کرد و گفت که دولت “به سرعت در پاسخ به این بهداشت عمومی در بلایا و همچنان به انجام این کار به حد کمال ممکن است” اما “دولت توانایی برای پاسخ به و بازیابی از این رویداد خواهد بود به شدت تحت تاثیر” بدون فدرال کمک کند.

از سه شنبه 1,069 Minnesotans باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس. سی و چهار Minnesotans اند و از بیماری و 64 هستند بستری در بخش های مراقبت ويژه.

همراه با Walz درخواست همه 10 مینه سوتا اعضای کنگره آمریکا گذراند در نامه ای به رئیس جمهور روز یکشنبه با اصرار او را به کمک مالی دولت درخواست به سرعت. آنها با اشاره به دولت امکانات مراقبت های بهداشتی است که نیاز به بیشتر لوازم پزشکی, ظرفیت و کارگران و همچنین به عنوان دولت در مبارزه اقتصادی.

همانطور که از شنبه, مینه سوتا, وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی کمیسر استیو گرو گفت: بیش از 355,000 Minnesotans باید کاربردی برای مزایای بیکاری پس غیر ضروری کسب و کار تعطیل. او گفت که حدود 11.4 درصد از مینه سوتا در مجموع واجد شرایط نیروی کار.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پس مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب سوتا درخواست برای فدرال و منابع وزیر بهداشت ، ctq, D -, Minn. در یک بعد از ظهر سه شنبه در بیانیه ای گفت: اعلام شد “یک گام به سوی ساخت مطمئن شوید که کسانی که نیاز به دسترسی به منابع مهم.”

“این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث شده است که بهداشت عمومی و بحران اقتصادی در سراسر مینه سوتا” Klobuchar گفت. “من ادامه خواهد داد تا کار به اطمینان حاصل شود که تمام Minnesotans به عنوان به خوبی به عنوان ما دولت مراقبت های بهداشتی و امکانات کسب و کارهای کوچک و کشاورزان باید دسترسی به کمک های مورد نیاز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>