مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت می کند برای جلوگیری از چین خطوط هوایی از ایالات متحده

توسط دیوید KOENIG

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتقل شنبه به بلوک چینی شرکت های هواپیمایی از پرواز به ایالات متحده در تشدید تجارت و سفر تنش بین دو کشور.

حمل و نقل بخش گفت: این امر تعلیق پروازهای مسافری از چهار چینی شرکت های هواپیمایی و از ایالات متحده شروع ژوئن 16.

این تصمیم را در واکنش به چین را عدم اجازه ایران شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا از سرگیری پروازها به مقصد چین در این ماه. خطوط هوایی به حالت تعلیق در آن پرواز در اوایل این سال در پاسخ به کروناویروس همه گیر آغاز شده است که در ووهان چین استان است.

حمل و نقل اداره گفت که چین به نقض توافق بین دو کشور پوشش پروازهای توسط هر یک از دیگر شرکت های هواپیمایی.

“این بخش ادامه خواهد داد به تعامل ما با همتایان چینی پس از هر دو ایالات متحده و چین حامل به طور کامل می تواند خود را به ورزش دو جانبه حقوق” آژانس در بیانیه ای گفت. “در ضمن ما اجازه خواهد داد که چینی حامل به کار به همان تعداد از برنامه ریزی پروازهای مسافری به دولت چین اجازه می دهد تا ما.”

گروه گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند با قرار دادن سفارش به اثر قبل از ژوئن 16. دولت اشاره کرده بود در روز چهارشنبه حرکت ماه گذشته هنگامی که آن را در اعتراض به مقامات چینی است که پکن شد جلوگیری از خطوط هوایی ایالات متحده از رقابت نسبتا برابر چینی حامل.

چهار هواپیمایی تحت تاثیر این نظم در حال Air China, China Eastern Airlines هواپیمایی جنوبی چین و Xiamen Airlines.

قبل از همه گیر وجود دارد حدود 325 مسافر پرواز در هفته بین ایالات متحده و چین از جمله آنهایی که توسط ایالات دلتا و خطوط هوایی آمریکا. در حالی که ایالات متحده حامل خود را متوقف پرواز, چینی, شرکت های هواپیمایی ادامه داد: به پرواز در حدود 20 بار در هفته میان دو کشور تا اواسط ماه فوریه و افزایش آن به 34 پرواز در هفته از اواسط ماه مارس با توجه به حمل و نقل گروه.

ایران و دلتا اعلام کرد در ماه گذشته که آنها امیدوار به از سرگیری پروازها به مقصد چین در ماه ژوئن به عنوان مسافرت هوایی بهبود کمی از اواسط ماه آوریل است. خطوط هوایی آمریکا’ برنامه را نشان می دهد پرواز از سرگیری در ماه اکتبر آن را اعلام نکرده است هیچ برنامه ای برای راه اندازی مجدد سرویس هر چه زودتر.

“ما به حمایت و قدردانی از دولت آمریکا اقدامات برای به اجرا درآوردن حقوق ما و اطمینان از انصاف و” دلتا سخنگوی لیزا هانا گفت.

هواپیمایی متحده سخنگوی فرانک Benenati گفت: “ما مشتاقانه منتظر به از سرگیری خدمات مسافر بین ایالات متحده و چین زمانی که مقررات محیط زیست اجازه می دهد تا ما را به انجام این کار است.”

پیام به یک سخنگو در چین سفارت در واشنگتن شد و بلافاصله بازگشت و تلاش برای رسیدن به فرد توسط تلفن ناموفق بودند.

به دولت منتقل شده علیه خطوط هوایی آن را نیز به شدت انتقاد خود را از چین در 31 سالگرد مرگبار سرکوب معترضان طرفدار دموکراسی در پکن میدان تیان آن من.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo توییتی یک عکس از او در جلسه روز شنبه با چندین بازماندگان سرکوب. مدت کوتاهی پس از آن وزارت امور خارجه منتشر شد بیانیه ای گفت Pompeo مفتخر به دیدار با چهار مخالفان که آن را به نام “شجاع شرکت کنندگان در این تظاهرات قهرمانانه برای دموکراسی که به طرز وحشیانه ای قرار داده شده توسط حزب کمونیست چین در 4 ژوئن 1989.”

متی لی در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>