سابق ونکوور وایت کپس ستاره جی منفی اضافه کرده است مدرسه ابتدایی معلم به رزومه کاری خود را

این جی منفی داستان و حتی قبل از آن را تبدیل به یک فیلم, همه چیز در مورد شخصیت پشتکار و شور و شوق. به عبارت دیگر: شن.

روکش سریع برای کسانی که آشنایی با تاریخچه سابق ونکوور وایت کپس centreback: پس از رفتن undrafted توسط MLS پس از NCAA حرفه ای در دانشگاه ایلینوی منفی ترک شغل خود به عنوان یک متصدی بار و به انگلستان نقل مکان کرد فقط با ما 1800 دلار در جیب خود به دنبال رویای خود را از بازی فوتبال حرفه ای.

او آغاز شده و در غرب لندن قصبه سوتهلل ساخت 70 دلار در هفته برای یک تیم نهم و پایین پله از لیگ در سال 2003. او به برخی از بازی پیش فصل بازی با هفتم ردیف سمت Northwood سال بعد بازی در مقابل ردیف دوم سمت واتفورد در یکی و تحت تاثیر قرار دادن مدیر به اندازه کافی برای به دست آوردن یک محاکمه دو هفته. او با موفقیت انجام شد که قبل از امضای قرارداد یک سال و مقابله با واتفورد گذراندن شش فصل با این تیم تبدیل شدن به کاپیتان و کمک به این باشگاه کسب ارتقاء به لیگ برتر است.

منفی همچنین ایالات متحده, تیم ملی برنده شدن در یک CONCACAF Gold عنوان جام و بازی در جام جهانی 2010 قبل از حرکت به MLS و ونکوور در سال 2011.

40 ساله می داند که یک چیزی کمی در مورد شن. که باعث می شود جدید خود را با همکاری Glarea — جدید ساری مدرسه که نام ترجمه از لاتین به “شن” — قابل فهم گام بعدی برای بازنشسته ستاره.

“هنگامی که شما در مورد صحبت های جدید و متفاوت … به خصوص پایگاه برنامه درسی خود را در “شن” او گفت:. “به عنوان کسی که بر اساس زندگی خود را بر روی شن و این ویژگی چیزی است که ساخته شده است به من آن چیزی که من زندگی می کنند … واقعا توجه مرا جلب کرد.”

Glarea بیانیه ماموریت مملو از buzzwords اما ایده اساسی این است که از یک مدرسه است که با چالش های سنتی و روش های یادگیری و تولید خود آگاه و تفکر انتقادی دانش آموزان است. این همچنین شامل “کارشناس جریان” که در آن دانش آموزان می توانید تمرکز بر هنر و یا دو و میدانی آموزش داده شده توسط standout حرفه ای در هر منطقه است.

“ما ورزش جریان ارائه یک محل امن برای دانش آموزان ما به اشتباه منعکس دوباره سعی کنید و در نهایت بهبود” نادیا حسن موسس شریک Glarea در بیانیه ای گفت:.

“ما می خواهیم به استفاده از B. C. برنامه درسی به عنوان نقاط دسترسی و تمرکز بر ایجاد دانش و آگاهی از طریق شناختی اجتماعی-عاطفی و فیزیکی سواد.”

منفی خواهد سر تا برنامه فوتبال برای مدرسه است که در حال حاضر مجموعه ای برای آموزش کودکستان تا کلاس 5. او نیز در دست برای باز کردن در خانه چهار شنبه, فوریه. 12 از 6 تا 8 بعد از ظهر در عالی یخ تسهیلات در ساری.

“من می بینم که ما در حال انجام نشده و جامع کار بالا بردن جوانان ما دیگر” گفت: منفی. “اگر من می تواند کسی که می تواند نفوذ در آن و همچنین استفاده از تجربه من از یک طراح با داشتن 15 شغل قبل از من تبدیل نرم افزار در واقع یک نرم افزار به واقع بهترین بودن در جهان به عنوان یک ورزش … تبدیل آن به یک برنامه درسی, من احساس می کنم کار من.”


ونکوور وایت کپس کاپیتان جی منفی اعلام بازنشستگی خود را در B. C. Sports Hall of Fame & Museum در جولای 24, 2014.

آرلن Redekop / PNG

پس از صدمات مجبور زودرس پایان دادن به بازی خود را حرفه ای در سال 2014 منفی مشغول بوده است. او و همسر المپیک برنده مدال طلا و قهرمان جهان اسکی باز اشلی McIvor, شروع به ظهور و درخشش های ورزشی اردوگاه همراه با انجام مقدار خیریه و جمع آوری کمک های مالی کار می کنند. منفی نیز تاسیس بلندگوی بلوتوث شرکت Portmandeau, کمک های پیدا و اجرا TSS Rovers semi-pro, فوتبال, تیم, شده است و ایرانگردی جهان به عنوان واتفورد شمال آمریکا.

او همچنین به دنبال به جلو به ترکیب فن آوری خود را به اردوگاه ها و کار با Glarea در یک رویکرد است که بر خلاف تکنیک های یادگیری سنتی.

“من از یک نوع on-the-fly نوع پسر. با طراحی پس زمینه من خیلی آزمون و خطا فرد” گفت: منفی که در رشته طراحی صنعتی است و در مراحل نهایی توسعه برنامه او خواهید بود با استفاده از R&S اردوگاه و کودکان در برنامه او در Glarea.

“من فکر می کنم از ایده های دیوانه من آنها را امتحان کنید و اگر آنها کار من اجرای آنها.

“ما شده است گفت:” هی بچه ها شما نباید بر روی تلفن خود را. سلام بچه ها شما نباید نگاه کنید. هی دنبال کنید, که, افراد مشهور, وقتی که واقعا همه آنها می دانند. پس چرا ما تلاش می کنند که به دور از آنها.

“اجازه دهید به انجام یک کار بهتر از ساخت مطمئن شوید که هر آنچه که آنها به دنبال در تلفن های خود را در واقع آموزشی است. چرا ما تغییر روایت و سعی کنید به انجام کارهای دیگر. تلنگر اسکریپت و انجام آن را در راه آنها می توانند درک کنند.”

فلسفه او به نظر می رسد در قدم اهسته با رویکرد Glarea برنامه را به زمانی که مدرسه باز می شود در این پاییز.

“هر کودکی متفاوت است هر بچه می آموزد متفاوت, بنابراین آن را به ما برای ایجاد گرد برنامه به طوری که آنها همه می تواند رشد” او گفت:. “من فکر می کنم که چه چیزی ممکن است فاقد بسیاری از نهادهای سنتی چون آنها مجموعه ای از راه, اما نمی تکامل با خود بچه ها.”

jadams@postmedia.com

Twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im