كانون احساس قرنطینه در وسایل نقلیه خود را در طول همه گیر

در حالی که رانندگان نمی از دست دادن شغل خود را از آنها احساس تیره و تار.

“من رانده 16 ساعت است. ما فقط قرار است به درایو 11 قانونی است. ما فقط قرار است به کار 14 روز. من در 23 ساعت و 39 دقیقه در حال حاضر” گفت: راننده کامیون شین Paulsen.

Paulsen سوار نزدیک به daylong تغییر از ویسکانسین تمام راه را به کارولینای شمالی با امکانات محدود در طول راه با تشکر از دستور اجرایی در سراسر بسیاری از کشورهای.

او را دیدم بسته و خاموش نشسته و غذا خوردن و سایر مواد غذایی محدود گزینه های. Paulsen گفت: او با توسل به بسیاری از مواد غذایی آشغال.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“هیچ وعده های غذایی; تمام رستوران ها بسته شده و بدیهی است که” Paulsen گفت.

این دستور اجرایی آن ساخته شده بود پس عملا جایی برای استراحت یا نه. در حالی که بیمارستان-کارگردانی Paulsen گفت که او عملا قرنطینه به کامیون خود را برای دیدار با مهلت و سالم بماند.

هنگامی که او به مقصد خود را بعد از ظهر جمعه, مارس 20 چهره به چهره تعامل قطع شده بیش از حد وجود دارد و امکانات سخت آمد.

“قرار دادن یک پلاستیک, حمام, کردن در گوشه یکی از این پورت-یک-potties برای ما به استفاده از. هیچ کاغذ توالت بدیهی است. من تا به حال به من حوله کاغذی وجود دارد خارج وجود دارد با من” Paulsen گفت.

او گفت: دوش در دسترس است در طول راه تا کنون.

یک کار است که کاملا ایزوله برای شروع درست کردم خیلی کمتر و راحت و بدون خیلی از انگیزه Paulsen اضافه شده است.

“من نمی ساخت هر گونه پول بیشتر” گفت: Paulsen. “من فقط خسته تر. من به همان مقدار در هر مسافت پیموده شده به عنوان قبل از این coronavirus اما من سوار 1,100 مایل دیروز.”

او گفت که او با استفاده از موسیقی به عنوان یک راه برای منحرف کردن اذهان خود را از مهلت های تنگ و همچنین در نظر گرفتن مقدار زیادی از تصاویر در طول راه.

“غروب طلوع خورشید زیبا از مناظر. حمل و نقل است. من عاشق دیدن این کشور است. من عاشق این کشور است. من می خواهم برای دیدن آن را به عقب بر گردیم روی پای خود را به عنوان سریع که ممکن است” Paulsen گفت.

یکی دیگر از راننده کامیون مایک Geske گفت: بسیاری از استراحت توقف بسته شده اند و همراه او راه. او گفت: حتی پرداخت برای گاز تبدیل شده است به یک چالش به دلیل برخی متوقف می شود در حال محدود کردن نوع پرداخت آنها را قبول.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>