‘Trolls زنده’ هل در آن دیدار به انتاریو تویوتا عرصه جولای 2021

چه طولانی و عجیب و غریب سفر “ترول” است.

اولین “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” عاقبت به آمار 2016 دریم سینما از دست داده و شانس خود را برای یک تئاتر اجرا با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر. فیلم انیمیشن قرار بود برای ضربه زدن به multiplexes در آوریل 10 و زخم روت کردن ویدئو در تقاضا.

در همان زمان, Universal Studios, جایی که آنها ملاقات و خوش آمد می گوید شخصیت های تعطیل.

در حال حاضر زندگی می کنند عرصه نمایش تحت فشار قرار دادند پشت آن عبور از جنوب کالیفرنیا به همین دلیل است.

تویوتا عرصه در انتاریو اعلام کرده است که “پیش فرض زنده” موکول شده است برای تقریبا یک سال بعد. این در اصل برنامه ریزی شده برای اجرای چهار در جولای 25-26. در حال حاضر نشان می دهد که برگزار خواهد شد در ماه ژوئیه 17-18, 2021.

Ticketholders می توانید دریافت بازپرداخت خود را در نقطه خرید با توجه به انتشار اخبار.

زندگی می کنند نشان می دهد ویژگی های مشابه به عنوان شخصیت های فیلم از جمله خشخاش مطرح شده در این فیلم توسط آنا کندریک و شاخه ابراز شده توسط Justin Timberlake. عضو شورای نظارت مدت متوجه است که توانایی خود را به آغوش است در معرض خطر است که مرتب کردن بر اساس آنچه که در زندگی واقعی است. اما آنها gin تا خوب ارتعاشات از طریق آواز و رقص و مخاطبان تعامل است.

اگر شما می خواهید برای دیدن آنچه که شما از دست رفته در اینجا یک کلیپ از یک Chicago Bulls حاصل کار دو تیم نشان می دهد در ماه ژانویه با خشخاش رقص در فضای پس از اشغال توسط مایکل جردن.

تویوتا عرصه را لغو کرده است و یا موکول بسیاری از خود نشان می دهد به عنوان سرگرمی جهان در انتظار تصویب به بازگشایی شده است. بسیاری از محل حوادث شده اند لغو و یا به تعویق افتاد. بعد از آن با نشان دادن بلیط فروش Jeff Dunham در سپتامبر. 17. این در اصل برنامه ریزی شده برای آوریل 3.

اطلاعات: toyota-arena.com, trollslive.com/show

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>