سه گانه-معیوب, cross-country دوچرخه سوار به صحبت در جوانان برای مسیح ضیافت

سالانه رویداد جمع آوری کمک مالی با پشتیبانی مداوم, نوجوانان متمرکز وزارت جوانان برای مسیح سازمان است. بدون هیچ هزینه ای برای حضور در; رایگان ارائه خواهد گرفته خواهد شد.

رزرو با توجه مارس 20, ممکن است ساخته شده است با ارسال یک ایمیل به: [email protected].

جدول حمایت های مالی در قیمت 250 دلار در هر جدول از هشت و دیگر رویداد حمایت از فرصت های در دسترس هستند. سازمان ها یا افرادی که مایل به حمایت از یک جدول به خواسته تماس شان پاترسون مدیر اجرایی چنگال بزرگ منطقه جوانان برای مسیح در (701) 203-1928.

مورتیمر شده است که به عنوان یک قصه گو استاد ارائه خواهد شد پیام در موضوع “بودن ما بهترین است.” داستان او یکی از امید برای افراد و خانواده های آسیب دیده توسط الکل و استفاده از مواد مخدر و یک داستان از تشویق برای کسانی که تلاش برای غلبه بر چالش ها در زندگی خود پترسون گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این رویداد نیز از ویژگی های یک حراج سکوت که شامل سبد هر کدام با یک موضوع مانند قهوه و باغبانی “شراب و ناهار خوردن” و آبگرم را تجربه کنند.

هدف از این رویداد است “را به نشان می دهد که چگونه جوانان برای مسیح اثرات زندگی بسیاری از صدمه زدن به افراد جوان در جامعه ما” پترسون گفت.

این رویداد یک راه برای شرکت کنندگان برای به دست آوردن “یک دست اول مشاهده این وزارت می رسد و تغییرات زندگی جوانان” او گفت:. “آن را نیز فراهم می کند یک فرصت عالی را به شما معرفی (بیشتر) مردم به جوانان برای مسیح است.”

مورتیمر و همسرش, Darla زنده در گیگ هاربر بشویید. آنها دارای سه فرزند.

او و خانواده اش در حال مشتاق دوچرخه سواران. در سال 2008 او دست حدودا با خانواده اش در سراسر امریکا از فرفره هاربر به مجسمه آزادی.

به عنوان ضیافت ویژه و سخنران و مورتیمر را به اشتراک گذاری داستان چگونه خود را با استفاده از الکل و دیگر مواد مخدر به عنوان یک نوجوان منجر به یک حادثه غم انگیز. در سن 21 او به خانه بازگشت و پس از گرفتن “تلف” زمانی که خودرو او شد در را زدم یک قطب قدرت, او گفت:.

او راه می رفت دور از ماشین و به قطع خطوط برق. از برق منجر به از دست دادن هر دو پا و دست چپ خود را.

چند سال بعد او به یک تعهد به ماندن مواد مخدر و به زودی خواسته شد برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را در مدارس و زندان و جامعه تجمعات در سراسر ایالات متحده است.

این مهم برای جوانان به درک که آنها “نمی توانید انتظار به استفاده از الکل و داروهای دیگر برای چندین سال و پس از آن ترک و ‘راه دور’ آسیبی,” او گفت:. “است که بسیار آسان پیام برای من برای انتقال. نه به خاطر من از دست داد سه اندام اما از آنجا که من احساس می کنم که سه اندام هستند حداقل که من از دست رفته به الکل و مواد مخدر دیگر. من زمان از دست رفته و بالقوه و خانواده و دوستان است. هیچ کس پیاده روی دور آسیبی نرساند.”

در سخنرانی های خود گفت: “من نمی جلال گذشته من دخالت با مواد مخدر اما با افتخار صحبت می کنند من تصمیم به مواد مخدر ،

در طول سفر خود را در اینجا مورتیمر نیز در حال برنامه ریزی برای به اشتراک گذاری خود را تجربه و دیدگاه خود با دانش آموزان در رودخانه سرخ دبیرستان و شرودر دبیرستان.

“تنها معلولیت های ما هستند که ما را در خود-آنها ما را از بهترین های ما (مانند) نگرش و عزت نفس پایین و تعصب و الکل و استفاده از مواد مخدر,” او گفت:.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوانان برای مسیح ضیافت یا مورتیمر مراجعه به چنگال بزرگ تماس پترسون در (701) 203-1928.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>