ادای احترام به رویایی کلام

آرجون Ram Meghwal
جهان است رفتن را از طریق بسیار آشفته بار. ملی و بین المللی در حال همکاری بر روی سیستم عامل های مختلف برای غلبه بر آماده معاصر مشکلات در این جریان مبارزه, Dr. APJ Abdul Kalam افکار را یادآوری مداوم برای بشر است که زمین تنها سیاره قابل زندگی. بشریت وظیفه دارد به حفظ و حراست از این سیاره زمین است. جامعه ما و راهبری سیستم های تبدیل شده اند به مراتب حساس تر از همیشه قبل از به عنوان کمی تاخیر در عمل می تواند باعث unrepairable نتایج. این شرایط را وحشت زده آگاهی انسان و همواره نشان داده شده است در آینه به خود اعمال و کردار برای مصرف از منابع طبیعی است. پایدار و اینده روش برای متعادل استفاده از این منابع تا به حال فاقد تلاش های صادقانه. اما مختلف نهادی بدن استدلال کرده اند برای چنین نجیب کار و ارزش ها و اخلاق را روشن بسیار اصل راهنما برای حفظ و حفاظت از این سیاره است. امروز انسان ساخته شده در افغانستان به عنوان تهدید بزرگ را به سیاره سرزندگی به عنوان عواملی مانند گرم شدن کره زمین و آلودگی است. ترکیبی از حکومت بهتر و سیستم های جمعیتی سود سهام هند با داشتن 65 درصد جمعیت زیر سن 35 سال مواد تشکیل دهنده کلیدی برای ساخت و توسعه هند برای جهان را به الهام بخش برای پایداری. چند نفر پدید آمده درون مخزن از دانش و حکمت و روشنفکر جامعه به دریافت الهام بخش برای بهتر زندگی نسل های آینده است. رئیس جمهور سابق و بهارات راتان Dr. APJ Abdul Kalam زندگی یک آموزش برای بشریت نسبت به حفظ طبیعت است. در 5th سالگرد مرگ امروز یادآوری و اتخاذ حکمت کلام در زندگی روزمره ما خواهد شد دقیق ترین ادای احترام به روح بزرگوار.
او هشدار داده بود و همچنین به عنوان الهام بخش در به راه رفتن صحبت به عنوان یک فرد و در مجموع به توسعه هند تا سال 2020. خود را نهایی و احتیاطی سخنرانی در موضوع “ایجاد یک سیاره قابل زندگی زمین’ در موسسه هندی مدیریت Shillong در شب 27 جولای 2015, جایی که او با دقت هشدار داد برای مدیریت خسارت به زمین اکوسیستم در میان انسان ها و تلاش برای توسعه است. او گذاشته اصل برای دوره آینده اقدام برای صرفه جویی در طبیعت است. آن پکن فروم در چین در 2 نوامبر 2012 که کلام تا به حال برای اولین بار پیشنهاد فکر چگونه حیاتی است که قابل زندگی در سیاره زمین است. پرداختن به انجمن, او گفت:.
“بشریت نیاز به یک چشم انداز بزرگ برای فراموش کردن همه اختلافات و حرکت به سمت یک هدف مشترک از صلح و رفاه برای همه شهروندان جهانی است. ما تجسم تولد چشم انداز جهانی منجر به “قابل زندگی سیاره زمین”. این چشم انداز خواهد بود بیشتر از هر چشم انداز که تا کنون پیش بینی توسط بشریت است.”
خود بیشترین اولویت را برای پیوستن به این دیدگاه ما را به گرفتن درس از خود طبیعت است. امروز فن آوری های متصل جهان تبدیل به یک دهکده جهانی یعنی مرز; افراد و orginasations خود را راه منحصر به فرد برای کمک به این چشم انداز به طور همزمان کار خود را برای تعالی است. ما باید سبز اقدامات در زندگی روزانه ما است. زندگی موجودات زنده هستند پیوسته با یکدیگر و این سال را به محیط زیست روز تم “تنوع زیستی” تاکید کرد به طور جامع در تقویت این ارتباط. طبیعت دارای یک سطح پیشرفته قابلیت تدریس تحمل برای ایجاد یک رابطه دوستانه با بشریت است و مناسب لحظه دوباره فرو رفتن این رابطه است. نیاز ساعت است که نه تنها به اکسل در مفهوم کلاسیک بلکه برای پیدا کردن فرصت های جدید برای خدمت به جامعه در راه تا کنون تصور نمی کنم. به عنوان مهم stackholder از اکوسیستم ما باید نسبت به تقویت efficacies بازیافت زباله های مدیریت انرژی بهره وری طرح های بدون آلودگی, اتوماسیون اداری, انرژی های تجدید پذیر utilisations, محیط زیست, مهار, موثر, استفاده از نور طبیعی و تهویه پایداری آموزش و پرورش و یا دیگر مربوط به فعالیت برای کمک به این دنیا دید.
برای حل پیچیدگی امروزی و افزایش تلاش ها برای ساخت هند به عنوان رهبر قرن 21 ما نیاز به تبدیل شدن به استاد از این مشکل به جای اجازه دادن به مشکلات به تبدیل شدن به استاد ما. مرد موشکی تبدیل شده و مردم رییس جمهور کلام را اعمال ایده های آگهی vison باقی خواهد ماند مربوط به این کشور برای غلبه بر معاصر و آینده موانع و همچنین ایجاد تغییر و تحول سفر از در حال توسعه به توسعه یافته کشور است. فضای علم و فناوری بخش همیشه مدیون خود بی نظیر سهم. باید تلاش کنیم که رویکرد مینیمالیستی باید غالب شدن رویکرد ماتریالیسم و شفقت و مهربانی نیاز به ایجاد برای دخالت انسان و تبدیل ما پراکنده در تلاش به قدرت جمعی برای تقویت روح طبیعت برای حفاظت از تمام موجودات زنده است. در سمینارها و کنفرانس ها, کلام معمول شیوه اداره سوگند به رعایت ارزش های اصلی و منزلت حرفه را الهام گرفته از شرکت کنندگان به فرو رفتن و ارزش مبتنی بر عمل برای جامعه بهتر است. کتاب “خانواده و ملت” است رساله از ارزش ساختمان پایدار جامعه, جایی که همراه با جین Muni Acharya Mahapragya, Dr. کلام نشان می دهد راه حق برای ساخت هند یک ملت بزرگ است.
هند شاهد نقش مهمی در محلی به حکومت جهانی است. از تقویت محلی خود حکومت به پیشنهاد reformative multilateralism از سازمان ملل متحد نشان دهنده تعهد و عزم و اراده برای ارزش های دموکراتیک. کلام توصیه سیاستمداران برای نشان دادن بلوغ سیاسی و استفاده از آن برای توسعه پایدار کشور است. طبق ماده 79 قانون اساسی مجلس متشکل از رئیس جمهور و دو پارلمان یعنی Rajya سبها و Lok سبها. با تاکید بر این میل او ابراز نگرانی های خود را برای متناوب اختلال در پارلمان بسیاری از بار. به عنوان بخشی از خود را IIM شیللنگ سخنرانی او می خواست به یک چالش برای حرفه ای جوان به آمده تا با سه ایده های نوآورانه به مجلس پربارتر و پر جنب و جوش.
آن کلام را الهام بخش است که نهادینه شده از Sansad Ratna و Maharatna جوایز برای شناخت و پاداش بهترین اجرای نمایندگان مجلس برای نقش فعال آنها در دسته بندی های مختلف پارلمانی مداخله به عنوان مثال, بحث, سوالات کمیته عملکرد را در میان دیگر. من دریافت این جایزه برای عملکرد مجلس در طول 15 Lok سبها. من تا به حال چندین رسمی بحث و گفتگو با کلام نمایندگان مجلس در’ نقش و مجلس قبل از انتشار کتاب معروف خود ‘مانیفست برای تغییر دهید.
در حالی که عبدل کلام است که خواب از توسعه هند PM نارندرا است که منجر به سفر برای رسیدن به این رویا. PM شیپور از Aatam Nirbhar بهارات بیشتر داده می شود انگیزه ای برای ما زودتر تلاش. شناسایی قهرمان بخش همکاری و سمپوزیوم بین المللی بهترین شیوه و آواز محلی برای مبارزات انتخاباتی, افزایش تولید محلی و غیره. دامنه چند مصمم گام به سوی ساخت هند ابرقدرت به عنوان پیش بینی با کلام. جامع اجرای ‘اعتماد به نفس در کلیت فلسطینیان در سراسر بخش های هدایت است دولت در عمل است. در حال حاضر در 17 Lok سبها, مجلس, عملکرد موثر و شاهد پویایی از نمایندگان مجلس برای قانونی خود را در جهت ملت سازی.
در حالی که demitting دفتر رئیس جمهور هند طی انعقاد سخن گفتن او گفت: “ماموریت من در زندگی است که به اتصال بين میلیارد قلب و ذهن مردم هند ما در جامعه چند فرهنگی و به قراردادن اعتماد به نفس است که “ما می توانیم آن را انجام دهد.” بزرگتر از زندگی شخصیت کلام تا به حال غوطه ور به طور کامل در قلب و ذهن مردم به حدی است که پس از مرگ او پیرو توصیف RIP به عنوان ‘Return if Possible’. یک نابغه علمی, شاعر, نویسنده, معلم و محض مؤمن از کار سخت Karam یوگی کلام در حکمت همیشه باقی می ماند نور هدایت برای ما. فردگرا تغییرات باید همگام با تغییرات سیستمیک برای هموار کردن راه برای ساختمان ‘توسعه هند’ و ‘ایجاد قابل زندگی سیاره زمین’ به عنوان پیش بینی با کلام. در سالگرد مرگ, امروز, بیایید ادای احترام و با اتصال به ایده های بزرگ روح.
(نویسنده است که اتحادیه وزیر دولت در امور پارلمانی و امور صنایع سنگین و شرکت های دولتی هند & نمایندگی بیکانر در Lok سبها)
[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>