سه بورن است سلامت خود را پادکست و AVP تور آخر این هفته

سه بورن در طی یک مصاحبه تلفنی در این هفته صحبت در مورد چگونه سپاسگزار او است که AVP مالک و شریک مدیریت دونالد خورشید در بر داشت یک راه برای قرار دادن در مسابقات جام والیبال ساحلی رویداد آغاز شد که روز شنبه با مقدماتی مسابقات و خواهد span سه روز متوالی آخر هفته در ساحل طولانی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این سری که در آن هیچ طرفداران مجاز جایگزین برنامه منظم است که سالانه شامل حوادث در هانتینگتون بیچ, ساحل منهتن و Hermosa ساحل به نام سه نفر.

بورن نیز خدا را شکر برای SANDCAST پادکست و همچنین سلامت خود را پس از مبارزه با یک بیماری خود ایمنی (dermatomyositis) که او را نگه داشته و از والیبال ساحلی برای چند سال قبل از او در نزدیکی پایان سال 2018 به شریک زندگی خود را با ترور رفیق Crabb.

SANDCAST ایجاد شد و حدود دو سال پیش و توسط شرکت میزبانی بورن و دوست خود, والیبال, نویسنده تراویس Mewhirter.

“ایده در مورد دلیل من از این ورزش به دلیل یک بیماری خود ایمنی در زمان و من در انجام برخی از livestream پخش برای AVP بنابراین من نوعی رو راحت روی میکروفون و من واقعا از آن لذت می برد گفت:” 6-پا-6 بورن که بازی های داخلی در USC و تحسین از هونولولو.

“من هم فکر می کردم که این ورزش می تواند واقعا یا طرفداران حداقل می تواند با استفاده از دیدگاه های مختلف در ورزشکاران است. من قادر به دیدن آن از چشم انداز در خارج از آنجا که من از ورزش برای نزدیک به دو سال و من فکر کردم که طرفداران واقعا لذت بردن و بهره مندی از دیدن واقعی مردم است.”

بورن گفت که نه او و نه Mewhirter لایک اساسی پاسخ ورزشکاران را در طول مصاحبه به طوری که آنها سعی کنید به هدایت روشن است که با نگه داشتن چیزهای بیشتر مکالمه.

بورن که همچنین نقش بین المللی گفت: مهمانان در این پادکست را اجرا حیطه از آمریکا, بازیکنان, به بازیکنان بین المللی برای مربیان و مربیان و همچنین به عنوان ورزش روانشناسان.

او امیدوار کسانی که گوش می “واقعا درک بر روی بعضی از بازیکنان و ارتباط با آنها و تبدیل شدن به طرفداران در یک سطح عمیق تر.”

SANDCAST پخش است در همان روز هفته در هفته است.

“و ما از دست رفته اند روز شنبه پس (از آن آغاز شده),” بورن گفت: در سرافراز تن.

خورشید را دوست دارد داشتن SANDCAST در اطراف.

“به خصوص در حال حاضر هر پادکست که مربوط به والیبال ساحلی بسیار خوب برای ورزش و خوبی برای همه ما,” او گفت:. “این هیجان انگیز برای دیدن ورزشکاران کمک رانندگی ورزشی به جلو و معاون کشیش بخش معنی دار مکالمات.”

خوب

بورن و Crabb نیست باید واجد شرایط سهشنبه زیرا آنها کشت ششم و در حال حاضر در قرعه کشی اصلی که شنبه آغاز می شود و نقطه اوج یکشنبه با قهرمانی در مسابقات برای اولین بار از این پا از سری.

این روزها او فقط خوشحال به بازی دوباره پس از عقد قرارداد dermatomyositis که باعث خارش پوست و ضعف عضلانی. علاوه بر این او است نه بیش از حد نگران است که او در معرض خطر بالاتر برای گرفتن coronavirus به دلیل مصیبت.

“من به صحبت کردن با پزشک در مورد آن و او گفت که من در یک دسته در شرایط که در آن سلامت من است در سن و سال من و همه که من چقدر ورزش چگونه به خوبی من چگونه به خوبی از من مراقبت از بدن من به خاطر تمام چیزهای که واقعا به من کمک می کند در بسیاری از راه” گفت: Bourne, 31.

“و او نمی گویند که من و شیرین در معرض خطر به دلیل بیماری خود ایمنی است. آن را نمی کند به من کمک کند و او توصیه می کند که من از اقدامات احتیاطی است که من به وضوح هستم. اما همچنین من در داروهایی که کمک به سیستم ایمنی بدن است که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن من, بنابراین من فکر نمی کنم من واقعا در حد یک نقطه ضعف از نظر COVID.”

AVP جام قهرمانان اروپا

زمان: دوشنبه از طریق جمعه

که در آن: طولانی مرکز کنوانسیون ساحل

چه: سه رویداد بیش از سه تعطیلات آخر هفته

پول جایزه: در مجموع $700,000

تلویزیون: آمازون, NBC

توجه داشته باشید: هیچ طرفداران مجاز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>