درختان در Baramulla جنگل ها در حال خرد کردن در میان مستند

Chopped off tree in Zogiyar forest in North Kashmir’s Baramulla district. —Excelsior/Aabid Nabi
خرد کردن درخت در Zogiyar جنگل در شمال کشمیر را Baramulla منطقه. —اکسلسیور/Aabid نبی

عرفان Tramboo

سرینگر ژوئن 7: در پی مستند های اعمال شده با توجه به گسترش COVID-19 جنگل در رسد بالای منطقه Baramulla در حال پاک کردن درختان مانند قبل از هرگز.
تراشه یاد شده از محلی که هزاران نفر از درختان-به خصوص کسانی که جوان هستند و می تواند برای آینده چندین دهه در حال خرد کردن به صورت روزانه توسط مردم و مافیایی که ساکن در مناطق نزدیک.
جنگل ها در آینده تحت محفظه شماره 3 آبشار تحت Zogiyar منطقه Baramulla و مردم از مناطق مجاور مانند Zandfaran و Badmulla به طور منظم دیده می شود نوردی و توسل به قطع درختان در جنگل.
محلی که آرزو بود به نام گفت: Excelsior که تمرین در جریان بوده است برای مدت طولانی در حال حاضر و درختان در هزار نفر قطع شده است به طوری که تا کنون در حالی که به عنوان نگهبانان جنگل-که وظیفه نگه داشتن یک چک در چنین موارد نقض-باقی می ماند وجود ندارد و از وظایف خود را.
“قطع درختان همچنان روز و شب بدون توقف و بدون آنکه کسی از وزارت جنگل با اطلاع از جرم بودن متعهد وجود دارد” مردم گفت.
آنها همچنین گفت که آنها را دیده اند و نه هر نگهبان جنگل بازرسی منطقه برای حداقل 2 ماه ترک به تنهایی هر مقام رسمی در بازدید از جنگل ها را به مطمئن شوید که سپاه پاسداران در حال انجام وظایف خود است.
“وجود دارد فقط در یک کارمند که می آید اما بازرسی مناطق پایین تر از جنگل در حالی که به عنوان درختان قطع بودن فوقانی می رسد از منطقه” گفتند.
مردم تحت تاثیر قرار گرفته که متعلق به مردم به خوبی خاموش و خانواده های مافیایی از مناطق مانند Zandfaran و Badmulla در حال قطع درختان در سرعت نور و آنچه که واقعا ناامید کننده است این است که انفعال از بخش مربوطه.
مدیر ارشد کنسرواتور از جنگل ها برای قلمرو اتحادیه J&K, Dr Mohit گرا گفت: Excelsior که او به دنبال یک گزارش از نگران در حالی که اطمینان اقدام سریع به در این زمینه گرفته شود.
هنگامی که تماس منطقه جنگل افسر (DFO), Baramulla, Pervaiz ونی گفت: Excelsior که کارکنان deputed در وظیفه در محفظه در تمرکز فرستاده شد به 14 روز در قرنطینه پس از یکی از همکاران خود را آزمایش مثبت برای COVID-19.
“وجود پنج نفر deputed وجود دارد 1 آزمایش مثبت بود و بقیه از 4 کارکنان فرستاده شدند تا 14 روز قرنطینه; آنها در حال حاضر و همه چیز به مراقبت از گرفته شده است,” او گفت:.
او افزود که شده است وجود دارد در چند حوادث. “ما ثبت نام یک شاه در برخی از حوادث همراه با تشنج; من خواهد شد و بازدید از مناطق خودم او گفت:” در حالی که اطمینان که در چنین تخلفات گرفته خواهد شد.

مقاله قبلیDiv Com تورهای Ganderbal بازرسی توسعه کار می کند
مقاله بعدیDr Jitendra راه اندازی کرد هند برای اولین بار بومی بی سیم COVID گجت

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>