تره مک براید لس آنجلس Wildcats تجمع به شکست Tampa Bay Vipers

کارسون — تره مک براید متوقف به تغییر تعبیر. او نگران بود که با توجه به آن خواهد آمد اما او شروع کرد به هر حال. هیچ راهی وجود دارد که در اطراف آن است. او فقط بیان حقایق.

“در خطر ابتلا به صدایی رای اگر شما در حال تماشای فیلم شما نمی تواند چشم پوشی از دو هفته گذشته است که من تا به حال گفت:” مک براید گسترده گیرنده برای لس آنجلس Wildcats. “بنابراین دفاع جاوا را برای تنظیم به آن است. که نه من که خود راضی و یا هر چیزی. که فقط واقعیت.”

مک براید قطعا نمی آیند به عنوان از خود راضی در هنگام صحبت با یک خبرنگار پیش از آن در هفته. او محتاط با کلمات خود را, اما وجود دارد هیچ چیز را با احتیاط در مورد خود بازی.

ورود یکشنبه شب بازی در برابر خلیج تمپا Vipers وجود نداشت گیرنده گسترده ای بهتر در XFL دو هفته گذشته از مک براید. البته مک براید نمی گویند که اما اعداد نیز دروغ نمی. مک براید در صدر دریافت 100 متری در دو بازی اول و ثبت بسیار مهم touchdown روز یکشنبه در Wildcats’ 41-34 باز گشت پیروزی برابر Vipers در شأن و سلامت ورزشی پارک.

مک براید از دست رفته دو بازی اول فصل به دلیل مصدومیت همسترینگ و تا به حال شروع دیر در لس آنجلس پس از DC مدافعان معامله او را به Wildcats در ماه ژانویه است.

“فصل آغاز شده کمی پر از دست انداز برای من شخصا با تجارت و همه چیز” مک براید گفت. “به نظر می رسد مانند من ممکن است پیدا کرده اند یک خانه در اینجا در L. A.”

این Wildcats با آن آشنا هستند قابل توجه دو بازی امتداد گسترده ای از گیرنده های. نلسون صنوبر رهبری XFL در پذیرایی و دریافت متری پس از 2 هفته اما او مشاهده روی Wildcats’ حاشیه برای دومین بازی متوالی با مصدومیت زانو.

“ما نمی توانیم صبر کنید برای جفت (مک براید) با صنوبر و ببینید که چگونه است که با این نسخهها کار,” Wildcats مربی وینستون خزه گفت: در یک کنفرانس پنج شنبه.

خزه’ رویای اواز یا موسیقی دو نفری بود که در انتظار برای چهارمین بازی این فصل اما Wildcats تا به حال مقدار زیادی از گالری یکشنبه برای پاک کردن 18-نقطه کسری. ماست را فراموش نمی کند “دیگر بچه ها” در حالی که صحبت کردن با خبرنگاران در روز شنبه در کنفرانس تماس بگیرید.

گسترده ای از گیرنده های اردن Smallwood و سعید Blacknall و تنگ به پایان می رسد د’Quan همپتون و براندون بارنز کمک Wildcats اصلاح 24-6 کسری به چهار نقطه بازی قبل از حاصل کار دو تیم.

“شما قرار داده صنوبر با مک براید و Smallwood و ما (در حال اجرا پشت Martez) کارتر سالم بارنز … ما قطعات” خزه ” میگوید. “ما باید همه آنها را با هم به طوری که ما می تواند تبدیل به مواد منفجره جرم.”

کارفرمایی جاش جانسون در ارتباط با مک براید برای یک 11-حیاط touchdown به Wildcats اول خود را منجر شود در 27-24 با 1:48 در سه ماهه سوم یکشنبه. این Wildcats به ثمر رساند 27 پاسخ داده نشده امتیاز پس از جانسون در بر داشت Blacknall برای 17-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما را اعلام کرد جمعیت 12,181 مقدار زیادی به تشویق مورد در سه ماهه چهارم.

مک براید ثبت سه جلب برای 35 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در برابر Vipers. جانسون تکمیل 20 از 36 عبور برای 288 متری چهار touchdowns و یکی رهگیری.

مک براید شده است پویا بازیساز برای Wildcats پس از 3 هفته. او یک فیزیکی گیرنده که می توانید در داخل و پیگیری عمیق توپ از خارج است. او را به انجام آنچه که بسیاری از پیشاهنگان انتظار می رود او را به انجام این کار در NFL پس از پیش نویس از ویلیامز و مری.

“چیزی است که در اینجا به دلیل تره مک براید خیلی با استعداد و ترکیب خیلی خوب بود برای او را به سقوط تمام راه را تا هفتم (دور)” یکی NFL تحلیلگر شبکه گفت: پس از مک براید گرفته شد با 245th انتخاب تنسی تیتان در 2015 پیش نویس NFL.

مک براید نبود قادر به قرار دادن آن با هم در طول پنج فصل در NFL. او خود را صرف دو سال با تیتان قبل از تندرست اطراف در عمل جوخه با Chicago Bears, New York Jets, Washington Redskins و Jacksonville Jaguars.

مک براید می آید از یک خانواده نظامی. به همین دلیل او اجتناب لاف زدن در مورد خود می کند و بهانه را برای چرا آن کار نمی کند در NFL.

“آره در NFL واقعا سخت بود برای پیدا کردن یک خانه” مک براید گفت. “من فکر می کردم بازی خوبی بود در حالی که من وجود دارد اما وجود دارد قطعا فرصت نکردم استفاده از در NFL. بنابراین من به دنبال به جای سرزنش هر کسی علاوه بر خودم به عنوان دور به عنوان جایی که من در زندگی حرفه ای من.

“من فکر نمی کنم آن را بیش از. من فکر می کنم که اگر من در ادامه به بازی خوب بقیه این سال هر فرصت که برای من خواهد آمد.”

مک براید ثبت پنج پذیرایی برای 109 متری و دو touchdowns در هفته 3 پیروزی در برابر DC مدافعان. او به دنبال آن است که با هشت جلب برای 127 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در از دست دادن به نیویورک نگهبان.

آنها راه او شده است بازی به تازگی مک براید ممکن است یکی دیگر از تماس از NFL اما گرجستان بومی نیست و با نگاه به آینده.

در حال حاضر او را تمرکز بر روی ساخت نقش Wildcats و ارسال تصاویر به Instagram حساب (@fuzzyslippers__). او مشتاق عکاس که می توانید بازی بازی های شیپور, سازدهنی و در حال حاضر آموزش گیتار الکتریک. او همچنین یک “سگ پدر” را به خود pit bull, Chubbs.

مک براید به ارمغان می آورد بسیاری به Wildcats’ جدول. او در نهایت در بر داشت یک خانه در لس آنجلس.

“او قطعا علاوه بر استقبال,” خزه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>