گلف و نقش ونگار ریگی دادن ساحل با هم مانند اسکی و بدرد خوردن. هر ورزش است بنابراین مترادف با مقصد جهانی, رفتن وجود دارد و نه بازی 18 در زرق و برق دار ساحل اقیانوس آرام یا schussing در کوه های راکی بهشت است که شاید به بزرگی یک گناه به عنوان پرش برادوی نشان می دهد در حالی که بازدید از نیویورک یا نه سوار بر یک ماشین کابل به عنوان یک توریست در سان فرانسیسکو.

ژرف آن را به عنوان برای تلفن های موبایل به تصویب امضای فعالیت شهرستان های خلیج بزرگ راه سفید و یا کلرادو در بازی poshest محل در امتداد شبه جزیره مونتری است التقاطی که با بهره گیری از یک حالت گریز بدون چیدن یک باشگاه آسان است. آن را به شما هزینه اما فکر می کنم این راه: شما صرفه جویی صدها اگر نه هزاران دلار در هزینه های سبز.

پس چه می تواند سه روز در نقش ونگار ریگی دادن ساحل, sans گلف نگاه مانند? اول, اجازه دهید ما سر و قاچ از شن و ماسه. دوم به جای بازی یک دوره آموزشی برای اوقات فراغت اجازه تنظیم یک دوره برای ماجراجویی. سوم سعی کنید این سناریو در اندازه:

روز 1: گرفتن وجود دارد حل و فصل شدن

شما وارد کرده اید در نقش ونگار ریگی دادن ساحل پس از پنج تا هفت ساعت با ماشین یا 90 دقیقه پرواز در هواپیمایی متحده از سهل انگاری به مونتری منطقه ای فرودگاه آسان 20 دقیقه شاتل خود را به تونی حفاری برای دو شب. شما فکر می کنید در مورد صرفه جویی در پول با اقامت در یک هتل مجاور به نقش ونگار ریگی دادن ساحل, شاید در مونتری یا کرمل اما شما انجام داده ام Kissimmee-بیش-اورلاندو چیزی که در آخرین سفر خود را به والت دیزنی جهان و در این زمان شما می خواهید به راحتی و پرنیان که پیشنهاد می splurging بدهید ارائه می دهد.

تسلیم در نقش ونگار ریگی دادن ساحل شده است نماد توانگری برای بیش از 100 سال است. (عکس از دیوید Dickstein)

صحبت از vibes با وجود شباهت در شهرت, قیمت نقطه و مالکیت آنها متفاوت است در تسلیم در نقش ونگار ریگی دادن ساحل و مسافرخانه در خلیج. داشتن خود را جشن گرفت صدمین سالگرد آخرین سال سابق راحت است با عنوان “افسانه ای” “با شکوه” و “ظریف است.” دومی ساخته شده در سال 1980 و در 269 اتاق است که فقط بیش از 100 واحد بزرگتر از آن خواهر ملک احساس پر جنب و جوش و در عین حال آرام و جادار و هنوز هم دنج — ترکیب است که تقریبا در هر نقطه دیگری در حال متناقض است.

لذت بردن از بهترین از هر دو جهان شما اقامت در مسافرخانه و ناهار خوردن در منزل برای یک زن و شوهر از وعده های غذایی. خود را سه روز بازدید نیز شما را به همسایه نقاط مورد علاقه از جمله باید ببینید Monterey Bay Aquarium. با کار شماره 1 در حال استراحت و کار شماره 2 بودن آرامش برای این گریز بسیاری از زمان شما خواهد بود با خوشحالی محدود در نقش ونگار ریگی دادن ساحل تفریحی. ما باید همیشه احساس به دام افتاده است.

خود را “باغ” اتاق در مسافرخانه است $820 یک شب. مقایسه اقامت $940 در تسلیم پنج مایل پایین جاده. هزینه های شمال بزرگ می شود یک اقیانوس در هر دو ملک یا بیشتر صمیمیت در Casa Palmero سوم “نقش ونگار ریگی دادن ساحل”مارک هتل اما مگر اینکه شما نوع که نیست نگاهی به برچسب قیمت واقعا وجود دارد بدون نیاز به ارتقا نیست زمانی که کمترین قیمت اتاق در میان استراحتگاه هنوز هم می آید با یک رمانتیک شومینه, مطالعه, گوشه, یک انتخاب نه انواع مختلف بالش و دیگر رفتار میکند.

امکانات اضافی آمده با ارزیابی روزانه هزینه رفت و آمد مکرر. اغلب زهر در غیر این صورت لذت بخش بماند این اتهام $28 در مسافرخانه و 25 دلار در تسلیم و کسا پالرمو در واقع عادلانه است. آن طول می کشد مراقبت از پاداشها برای تقریبا هر کس که خواهد بود در بک تماس خود را بعد از 72 ساعت یا بیشتر همراه با خدمات شاتل در سراسر نقش ونگار ریگی دادن ساحل استراحتگاه امکانات و سواری به و از فرودگاه اگر شما پرواز. اینترنت, افتخار, نوار موارد و حتی نوکر پارکینگ گنجانده شده است.

گرفتن ارزش پول خود را باید همیشه یک نگرانی, اما شما تا به حال خود را از همه این مسائل اداری. وقت خود را پر کنید از چیزهای دیگر مانند چوب-کبابی Szechwan کبابی کودک عقب دنده خوک Kona میگو نارگیل و سیاه شدن نادر آهی از روی است. هاوایی-fusion زنجیره ای یکی از رستوران ها در مسافرخانه و حتی اگر یک رستوران با آن نوع از آشپزی به نظر می رسد خارج از محل در رفت و آمد مکرر واقع در میان شکوه مونتری سنبه و سینه توسط یک اسکاتلندی-سبک لینک های گلف کار می کند. بنابراین آیا این Pebbletini از Ketal یک و خانه های ساخته شده از پنیر آبی زیتون اگر نیاز به آرامش در یک شیشه.

یک گروه از مردم است که mingling در خارج پاسیو و وجود دارد یک محل در اطراف گودال آتش فقط برای شما. صدای اقیانوس آرام توفنده امواج می افزاید: به بها تنظیم بر خلاف هر گونه موجود در جنوب کالیفرنیا.

روز 2: گرفتن زمانیکه اطراف پر شدن

یک غیر جذاب و در عین حال خوب صبحانه در اموال شروع روز در چوب معمولی گلف رستوران جز این که زمین گلف است که لینک ها در خلیج. عمومی دوره رتبه در میان بهترین در کشور سالانه شرکت میزبان PGA ، LPGA و قهرمانان تور و بغل کردن سواحل اقیانوس آرام و خالص است آب نبات چشم.

باید انجام دهید زمانی که در نقش ونگار ریگی دادن ساحل, است, مصرف, معروف, 17 مایل رانندگی کنید. (عکس از دیوید Dickstein)

معروف 17-مایل رانندگی باید انجام دهید با ستاره بهتر است قبل از انجام این جمعیت می رسند. آهسته حرکت ماشین ها و دوچرخه سواران را می توانید از توقف برای متوقف کردن یک سخت کار کردن برای بی تاب به طوری که در اوایل شروع باید پرداخت در حفظ خلق و خوی آرام برای شما که می آمد به نقش ونگار ریگی دادن ساحل در وهله اول. لکسوس شما محفوظ کشیده شده تا به مقابل هتل و به عنوان مهمان از نقش ونگار ریگی دادن ساحل تفریحی آزمون رانندگی وسیله نقلیه است که شما برای دو تعریف ساعت. به طور منظم مردمی پرداخت $10.50 هر وسیله نقلیه و حتی اگر وجود دارد راه برای گرفتن در اطراف آن — هزینه 35 دلار یا بیشتر در یک شرکت رستوران آن را انجام خواهد داد— فرصت درایوهای هستند بهتر است بدون چنین اهمیت می دهد.

در زمان شما تنظیم آینه خود LC500 یا دیگر لکسوس مدل شما به دنبال آن هستید نشانه هایی که منجر به زیبا نقش ونگار ریگی دادن ساحل و دلم مونته جنگل. در میان محبوب تر شماره متوقف می شود: بی قرار دریا (شماره 4), آشفته بخش از خط ساحلی; نقطه جو (شماره 5) آسان تر پارکینگ تجربه برای دیدن دوستان پرنده از پرنده راک (شماره 7); تنها سرو (شماره 12) سایت از یاد درخت که با افتخار ایستاده بود بیش از 250 سال است.

به عنوان یک بازدید کنندگان اولین بار به نقش ونگار ریگی دادن ساحل شما تصمیم به انجام کل درایو است که اگر درست انجام شود را کامل دو ساعت شما باید سوار شیرین. شاید دفعه بعد شما جست و خیز جنگل و خوابگاه پس از توقف 12 و مسلما بیشتر منظره بخشی رفتن در جهت مخالف است. یکی دیگر از گزینه است برای رفتن بعد از آن در روز برای لذت بردن از سرو Point Lookout (شماره 10) برای گرفتن یک غروب های دیدنی و جذاب.

زمان خوب و غذای خوب هستند و تا به حال در نیمکت مشرف تاریخی 18th سبز. (عکس از دیوید Dickstein)

پس از زایش تا در اتاق خود موتور مربی است که نوسانات مسافرخانه هر نیم ساعت طول می کشد شما را به تسلیم برای ناهار که دارای احترام خاص حتی در این غیر گلف دور شو. نیمکت مشرف 18 سوراخ نقش ونگار ریگی دادن ساحل گلف لینک یک قرن در دوره های عمومی رتبه به عنوان یکی از بهترین و زیبا ترین در جهان است. ناهار ساخته شده از استارت — portobello قارچ سیب زمینی سرخ کرده با دودی پنیر چدار-پارمسان شیب و توسکانی-الهام فلافل ترد “panazella” — حتی خوشمزه تر زمانی که خارج از منزل ناهار خوری یک چیپ شات دور از یاد سوراخ که در آن ایالات متحده باز عنوان برنده شد چنین گلف خانواده سلطنتی به عنوان بن هوگان جک نیکلاس و تایگر وودز.

پنج دقیقه پیاده روی از تسلیم مقدس زمینه به سبک مدیترانه ای Casa Palmero کمک می کند تا ناهار حل و فصل قبل از pampered در آبگرم. 22,000 فوت مربع حرم به احیای ذهن و بدن یکی از تنها چند ده چشمه های معدنی برای دریافت فوربس پنج ستاره جایزه. امضای درمان که به سختی خراش exfoliated سطح از آنچه ارائه شده در اینجا طیف وسیعی از 70 دقیقه سنگ-استفاده از نقش ونگار ریگی دادن ماساژ برای $295 به چند روش 105 دقیقه سلامتی (سر تا پا) برای $395.

مایک Gillen ارشد پیپر در مسافرخانه را در خلیج نگه می دارد شبانه سنت رفتن. (عکس از دیوید Dickstein)

آبگرم کارکنان است که در هیچ عجله برای دیدن شما بروید و پس از یکی دیگر درمانی ساعت آرامش بخش در گودال آتش گرم “آرام لطفا” پناهگاه شما شناور در پشت مربی به آرامی آماده برای شام. اما برای اولین بار از وجود این سنت را رعایت کنید. نیم ساعت قبل از غروب آفتاب شما بیش از سه راه اول از لینک ها در خلیج را در یک تنهاست bagpiper که حدود 45 دقیقه یا تا زمانی که او می رسد آتش چاله دوم سبز.

پس از پرداخت جهات به یک شرکت-33-year-old سنت به شما اقامت در ملک شام در Peppoli. ناهار خوری خوب رستوران ایتالیایی شناخته شده است 24-در هر اونس tomahawk ribeye استیک و لازانیا با فیله مینیون و Calabrese سوسیس. تنها ناامیدی است با خودتان برای داشتن اراده برای نه گفتن به oh-my-heaven, Torta di Burro (به ایتالیایی کیک پوند با ترشی توت فرنگی) و Torta آلا Cioccolata (flourless شکلات کیک بادام).

وسوسه در مسافرخانه در خلیج ایتالیایی رستوران شامل Torta di Burro برای دسر. (عکس از دیوید Dickstein)

شما بازگشت به اتاق هتل خود را خوشحال تر از گناه. Buona serata!

روز 3: در گذشته لذت گرفتن بری وجود دارد

یک کنده کاری ایستگاه با گوشت بره و گوشت گاو است فقط آغاز در اسراف یکشنبه صبحانه در استیلوتر. (عکس از دیوید Dickstein)

سخت به عنوان آن است که به تصور خوردن دوباره, شما نمی خواهید به تصویب در بهترین bougie صبحانه در نقش ونگار ریگی دادن ساحل. پس از همه, آن را پنج شنبه و خروج روز — هر دقیقه و تعداد لقمه درست است ؟ Stillwater در تسلیم مشرف 18 از نقش ونگار ریگی دادن ساحل گلف لینک کلیک کنید اما به جای آن از همین نظر شما بود در طول ناهار دیروز در نیمکت شما در حال نشسته در داخل در نفیس ترین پنجره جدول. شما مزه میلیون دلار مشاهده و شوینده $72 بوفه قبل از رفتن به مسافرخانه به خروج بزرگ.

شبح نویسنده John Steinbeck ممکن است ناپدید شده اند از Cannery Row اما گردشگران نیست. (عکس از دیوید Dickstein)

شما بررسی می شود اما در هتل تنها; دو مکان وجود دارد به اتمام قبل از خروج از شبه جزیره. آکواریوم خلیج مانتری است که خانه را به بیش از 600 گونه و در نظر گرفتن همه آنها را در صرف زمان پاداش با چتر دریایی و سمور است یک زن و شوهر به خوبی صرف ساعت. از آنجا که شما سمت راست وجود دارد کنسروسازی ردیف می سازد برای کلاهدوز حتی با weekending انبوهی از گردشگران که ممکن است یا ممکن است همیشه با خواندن این کتاب ساخته شده است که محل معروف است.

به خانه شما احساس می کنید الهام گرفته به خواندن John Steinbeck و شاید گلف را. این که آیا شما به بازگشت به نقش ونگار ریگی دادن ساحل و پرداخت 550 دلار هزینه سبز در نقش ونگار ریگی دادن ساحل گلف لینک نمی نیاز به تصمیم فقط رتبهدهی نشده است.

اگر شما بروید

نقش ونگار ریگی دادن ساحل تفریحی: 866-990-6895; pebblebeach.com

Monterey Bay Aquarium: 831-648-4800; montereybayaquarium.org

هواپیمایی متحده: 800-864-8331; united.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im