حمل و نقل ممکن است رزومه در برخی مسیرهای DCs ارائه طرح توجیهی; SEC را نهایی تماس

Corona patients being given send-off on being discharged from CD Hospital at Bakshi Nagar, Jammu on Saturday.
تاج بیماران داده می شود ارسال خارج از مرخص شدن از CD بیمارستان در Bakshi نگر, Jammu در روز شنبه.

زن می میرد, تلفن 5; 15 بیشتر درمان می شود
* 5 docs از GMC, Jammu دیگر بیمارستان, پرستار, تکنسین در میان 52 آزمون تاج +ve
Sanjeev Pargal
جامو 6 ژوئن: دولت متعهد شده است یک تمرین به برخی مسیرهای حمل و نقل عملکردی در برخی از مناطق در جامو و کشمیر از `باز کردن 1.0′ است که به احتمال زیاد برای شروع در تاریخ 9 ژوئن در خطوط با محدودیت کاسته توسط اتحادیه وزارت امور خانه و روش عملیاتی استاندارد (SOP) این اثر به احتمال زیاد صادر شده یا فردا و یا روز بعد از حتی به عنوان جامو امروز گزارش پنجم Coronavirus تلفات و 52 نفر از جمله 16 در جامو شهر و حومه که شامل پنج پزشک و دو para-پزشکی, اعضای هیات پنج تن از آنها ارسال شده در GMC جامو و هر یک در خور و Bishnah بیمارستان هفت سربازان ارتش و نیروهای پلیس و پاسبان از IRP در حالی که 15 نفر از بیماران بهبود یافت و مرخص شد از مختلف COVID بیمارستان و نه نفر از آنها از بیماری های قفسه سینه در بیمارستان Bakshi نگر.
منابع رسمی گفت: Excelsior که دولت کمیته اجرایی (SEC) به ریاست دبیر کل BVR Subrahmanyam خواسته بود تمام منطقه دادستانی اتفاق افتاده است که به رؤسای صاحب مدیریت بحران اقتدار خود را در مناطق مربوطه برای انجام یک تمرین در ساخت حمل و نقل عمومی و عملیاتی. تمام منطقه قضات دادگاه امروز به اتمام ورزش و ارائه گزارش های خود را به SEC.
“این طرح در حال حاضر قرار داده خواهد شد قبل از SEC برای تصمیم نهایی است که انتظار می رود هر دو در روز یکشنبه یا دوشنبه به عنوان مستند 4.0 در J&K در حال حاضر تمدید شده است تا ژوئن 8 و `باز کردن 1.0′ است به احتمال زیاد به اجرا در آمده است از ژوئن 9,” منابع افزود: “قطعا حمل و نقل ساخته خواهد شد عملیاتی در مسیرهای مشخصی در برخی مناطق”.
تعرفه ها نیز بالا خواهد رفت منابع اشاره کرد.
آنها گفت: در مرحله اول تعداد محدودی از حمل و نقل ساخته شده ممکن است عملیاتی در مناطق محدود و بسته به موفقیت شماره از حمل و نقل عمومی می تواند افزایش یافته است.
این SOP برای `باز کردن 1.0′ به احتمال زیاد صادر شده در هر زمان در دو روز آینده آنها اضافه شده است.
در ضمن 16 تازه تاج موارد مثبت گزارش شده در جامو شهر و حومه اواخر امشب.
آنها شامل سه پزشک, تکنسین و پرستار ارسال شده در دولت کالج پزشکی (GMC), Jammu. مثبت GMC پزشکان 43 ساله از نژادهای مختلف زن از Channi Himmat, 40-year-old نر از Nagrota و 25 ساله از نژادهای مختلف زن از Sainik مستعمره.
28-سال پیر زن, دکتر, از کاهش Roop نگر ارسال شده در خور بیمارستان در Akhnoor tehsil همچنین آزمایش مثبت برای ویروس امروز. یک پزشک ارسال شده در Bishnah بیمارستان نیز آزمایش مثبت است. تماس خود را ردیابی است.
مثبت دیگر در جامو شهر و حومه شامل 24 ساله جوانان از Kunjwani 25-year-old جوانان از Trikuta نگر دو جوانان از Narwal از 48 سال از Jain بازار 30 ساله از شاکتی ناگار 27 ساله از نژادهای مختلف زن از Channi Himmat, 21 ساله از Shastri Nagar, 30 سال از Jagti, Nagrota, 28 ساله جوانان از Sunjwan و یک مرد میانسال از Bohri, Talab Tillo.
پیش از آن در روز جامو امروز ثبت پنجم Coronavirus تلفات سوم در منطقه جامو زمانی که یک زن مبتلا به قلبی و مشکلات ریوی درگذشت و در انزوا بخش از دولت کالج پزشکی (GMC), Jammu.
62 سال از Miran صاحب RS پورا tehsil جامو منطقه بود که اعتراف کرد در دولت کالج پزشکی (GMC) با مشکلات متعدد و مورد آزمایش قرار گرفت کرونا مثبت درگذشت صبح امروز در انزوا بخش بیمارستان است.
GMC پزشکی سرپرست Dr دارا سینگ گفت که درد و رنج بود از قلب و ریه ها و کبد بیماری های مربوط و پذیرفته شده بود در GMC, Jammu on May 24. در طول آزمایش او مثبت گزارش برای Coronavirus و منتقل شد به جداسازی بخش از بیمارستان که در آن او در ساعت 6 صبح امروز است.
“بدن زن بسته بندی شده بود که در هر COVID پروتکل در سردخانه,” او گفت:.
هولوکاست از زن انجام شد در Billol Nullah طبق روش عملیاتی استاندارد تنها با چند اعضای خانواده مجاز به پیوستن به آخرین مراسم پس از پوشیدن محافظ کیت.
با این مرگ و میر تاج تلفات در جامو منطقه رفته است تا پنج. چهار زودتر تلفات دو گزارش شده از منطقه جامو (Digiana و Trikuta نگر) و هر یک از یودهمپور و Doda منطقه.
شش بیشتر سربازان ارتش امروز آزمایش مثبت برای Coronavirus از جمله پنج در یودهمپور و یکی در Samba منطقه.
پنج jawans آزمایش مثبت در یودهمپور دو هر حال بازگشت از راجستان و دهلی و یکی از هاریانا پس اندازهایی را ترک کنند. آنها ارسال شده در یودهمپور و تحت قرنطینه در ارتش سازند. آنها در سن بین 21 و 45 سال است.
یودهمپور منطقه, این گزارش تنها یک تاج مثبت در مورد یک غیر نظامی است که یک سرویسکار سن 42 نقطه از ایجاد کرد Badola در Jib Thathi بود و در بازگشت از دهلی جدید که در آن او به عنوان گارد امنیتی. او تحت اداری قرنطینه شده است و معطوف به COVID بیمارستان.
یکی دیگر از ارتش جوان 34 ساله اهل روستای کامالا در Vijaypur منطقه از Samba منطقه که نوشته شده بود در آروناچال پرادش و به خانه بازگشته بود در مرخصی هوایی آزمایش مثبت برای COVID امروز.
سه نفر دیگر از افراد نیز آزمایش مثبت برای این ویروس در Samba شامل 31 ساله جوانان از ریشیکش در Uttarakhand بود که با قرار دادن در Sangwali, 59 سال از Bainglard و 40 سال از باری Brahamna.
یازده نفر تست مثبت برای Coronavirus در کتهوا منطقه امروز.
آنها را مورد ستایش قرار داد از Kathua Basohli و بنی. همه آنها را تحت اداری قرنطینه پس از بازگشت از نقاط مختلف کشور است. آنها پذیرفته شده اند در COVID بیمارستان.
در ضمن حدود 800 بیشتر افراد امروز وارد جامو و کشمیر از نقاط مختلف کشور از Lakhanpur قلمرو اتحادیه مرز پنجاب در کتهوا منطقه.
در Poonch منطقه چهار افراد باید آزمایش مثبت برای Coronavirus از جمله یک زن دانشجوی Noona Bandi که در حال بازگشت از احمدآباد در گجرات. سه دیگر مثبت شامل 32 ساله جوانان از پاکستان هنوز هم ستیزه جویی Bachai در Surankote 27-year-old جوانان از Marha و 21 ساله جوانان از Mehrote. آنها تا به حال سفر تاریخچه دهلی نو بمبئی و Poonch به ترتيب به زیر اداری قرنطینه.
در Ramban منطقه نیز چهار نفر امروز آزمایش مثبت سه از Ramban و یکی دیگر از Banihal.
در ضمن بازار دوباره باز در Ramban منطقه امروز بعد از حدود دو ماه و نیم پس از سفارش صادر شده توسط منطقه دادرس دیروز در افتتاح مغازه ها از هر دو ضروری و غیر ضروری در این منطقه از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر. قبلا مغازه ها اجازه داده شد به صورت چرخشی برای چند ساعت. Ramban منطقه آبشار در منطقه و نیز ثبت افزایش تاج موارد مثبت شده است.
اما محدودیت ادامه داد: در مهار مناطق.
پنج نفر تست مثبت برای این ویروس در Rajouri منطقه. آنها عبارتند از: دو از Manjakote یکی از هر یک از شهرستان نوشهره و Taryath و یکی خارج کارگر مشغول به کار در این منطقه است. همه آنها بستری شده اند.
دو نفر از جمله یک سرباز ارتش و یک هندی رزرو پلیس (IRP) jawan آزمایش مثبت در Reasi و یکی در دووعدا منطقه.
پانزده نفر امروز مرخص مختلف از COVID بیمارستان ها پس از درمان از جمله نه از بیماری های قفسه سینه در بیمارستان.
HoD بیماری های قفسه سینه Bakshi نگر, Jammu, Dr Rahul Gupta گفت: در مجموع 106 بيمار درمان شده اند از Coronavirus در CD بیمارستان مرخص شد. از آنها نه مرخص شد امروز.
CD, بیمارستان, پزشکی, سرپرست,,,, Dr Rajeshwar شارما گفت: آنها در حال حاضر 60 تاج بیماران. او گفت: برای اولین بار تاج بیمار شد و بستری در بیمارستان در تاریخ 6 آوریل و پس از آن 166 نفر پذیرفته شده اند و 106 درمان و مرخص شد.
نه بيماران ترخيص شده از CD بیمارستان امروز چهار هر یک متعلق به Ramban و مناطق جامو و یکی به کتهوا منطقه. سه بیشتر بیماران از کتهوا دو از Samba و یکی از Poonch مرخص شدهاند از دیگر COVID بیمارستان.
با توجه به آمار و ارقام رسمی, Jammu منطقه در حال حاضر 852 تاج بیماران از جمله 656 فعال موارد است. شده اند وجود دارد 191 بهبود و پنج مرگ و میر.
در ضمن در مجموع 516 مسافر روی هفت منظم پروازهای تجاری فرود در فرودگاه جامو امروز در حالی که 12 پروازهای داخلی حمل 1581 مسافران رسیده سرینگر.
در مجموع 1,12,513 ساکنان جامو و کشمیر که تا کنون در بازگشت از نقاط مختلف کشور از طریق Lakhanpur در اتوبوس و دیگر وسایل نقلیه قطار به جامو و یودهمپور و هوا در جامو و سرینگر, منابع رسمی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>