تبدیل پاتون بیمارستان دولتی به ارائه سرپناه اضطراری: James راموس

قبل از رمان coronavirus آمار کالیفرنیا ما لذت می برد پیش بینی شده بودجه سخاوتمندانه مازاد و رهبران دولت امیدوار به استفاده از آن ثبات مالی برای ایجاد مسکن ارزان قیمت و کاهش بی خانمانی.

به جای کالیفرنیا بلافاصله در پاسخ به COVID-19 تخصیص منابع برای پاسخگویی به نیازهای فوری. زمانی که قانونگذاران بازگشت به کنگره آنها را مقابله با پیامدهای: وسیع بیکاری کسری بودجه و دیگر مسائل با فشار دادن. در عین حال نیاز به مبارزه با بی خانمانی تغییر نکرده است, به خصوص برای بسیاری از در خیابان های, که همچنین تجربه بیماری روانی است. در سراسر کشور, درمان مرکز دفاع برآورد یک سوم از بی خانمان ها رنج می برند از بیماری های روانی. در کالیفرنیا که در مورد 43,000 مردم است.

رکورد کالیفرنیا از خدمت ما بیمار روانی در دولت امکانات بدنام است. پزشک اندرز به “do no harm” بود که نادیده گرفته به عنوان بیماران ساکن در آن دولت انبارها. ازدحام شکارچیان کودک در خدمت به عنوان مدیران سوء استفاده و خشونت علیه بیماران و کارکنان نامناسب و خطرناک امکانات همه توصیف ایالتی کالیفرنیا در بیمارستان.

COVID-19 جدید می افزاید: ضرورت به بی خانمان بحران و خواسته های ما تبدیل این با عرض پوزش تاریخ است.

یک استراتژی است که مسکن بی خانمان ناتوان از مراقبت از خود را به دلیل بیماری روانی یا سوء مصرف مواد. آنها آسیب پذیر ترین در میان کسانی که فاقد سرپناه. دانشگاه UCLA کالیفرنیا سیاست آزمایشگاه مورد بررسی 64,000 بیمار روانی افراد بی خانمان در 15 متحده بین 2015 و 2017. حدود نیمی از unsheltered گفت: آنها رنج می برد از یک ترکیب فیزیکی و مسائل مربوط به سلامت روان و سوء مصرف مواد.

در ماه مارس رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به کارگردانی وزارت امور خارجه از خدمات عمومی برای ارزیابی دولت خواص به شناسایی مازاد سایت برای مسکن موقت است. من در حال حاضر شروع به ارزیابی مازاد خواص در مجمع منطقه. در همکاری با شهرستان رهبران ما مشخص پاتون بیمارستان دولتی به عنوان underused روانپزشکی مرکز.

تبدیل پاتون بیمارستان برای استفاده در زمان بحران است که در خط با تماس برای راه حل های نوآورانه به بی خانمانی. این لوازم برای درمان forensically و مودبانه متعهد بیماران در امن قفل شده است و درمان تنظیم. پاتون یک 1,527 ظرفیت تخت با بخش قابل توجهی از زمین های باقی مانده استفاده نشده حتی به عنوان سن برناردینو کانتی دیده است 23 درصد افزایش بی خانمانی.

دولت برجسته پنج هکتار بسته در پاتون به عنوان در دسترس برای سرپناه اضطراری. در کوتاه مدت پاتون باید خانه افراد بی خانمان در اسرع وقت به طوری که آنها انسانی پناه و درمان است. در دراز مدت ما می تواند طراحی یک مدل است که reimagines چگونه کالیفرنیا مراقبت برای آن بیمار روانی.

ترکیب مسکن و خدمات بهداشت روانی می تواند از بین بردن موانع برای تحقق آستین مورد نظر اما گریزان وعده پیشبرد بهداشت روانی جامعه. پاتون بیمارستان می تواند در خدمت به عنوان یک مدل برای کشور و منطقه است.

کالیفرنیا یک نیاز مداوم به ساختار رفتاری و سلامت خدمات درمانی و حمایتی مسکن برای کسانی که آماده برای انتقال به جوامع پس از قرار دادن در قفل تنظیمات مانند بيمارستان های دولتی. همچنین نیاز به مکان هایی برای کسانی که متعهد به حاد روانپزشکی بیمارستان زیرا آنها قادر به مراقبت از خود پس از بحران قسمت.

پاتون reimagined آینده می توانید شیر را به سازمان های غیر انتفاعی و یا محلی برای ارائه مسکن موقت در یک ساختار “خانه مانند” تنظیم می باشد. آن را می تواند ارائه مراقبت بیشتر و مشاهده بنابراین بیماران پایدار باقی می ماند پس از آزادی از بیشتر امکانات محدود. آن می تواند کمک به کسانی که در حال گذار “فارغ التحصیل” به زندگی مستقل بعد از تعهد در بیشتر تنظیمات محدود و یا دچار بحران حوادث در حالی که بی خانمان.

این چشم انداز جدید برای پاتون خواهد فاستر ایمنی و بهبود. درمان موثر خواهد تاکید بر استاندارد طلایی درمان از جمله کمک به بیماران مبتلا به یادگیری مهارت های جدید مانند مکانیسم های مقابله ای برای آماده سازی برای استقلال است.

COVID-19 اتفاق می افتد در حال حاضر و بی خانمان مسکن باید اتفاق می افتد در حال حاضر بیش از حد. تبدیل پاتون بیمارستان دولتی اجازه می دهد ما را به ارائه سرپناه اضطراری و نوشتن یک صفحه جدید برای ما بيمارستانهای دولتی. اجازه دهید ما هدر دادن این فرصت.

James C. راموس نشان دهنده 40 مجمع منطقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>