آموزش امکانات مادون برای تروریست ها در پاکستان هیچ امن تر: Rajnath

Defence Minister Rajnath Singh and CDS Gen Bipin Rawat addressing a seminar in New Delhi on Friday.
وزیر دفاع Rajnath Singh و سی دی Gen Bipin Rawat پرداختن به یک سمینار در دهلی نو در روز جمعه.

*پاک خواهد شد و باید به فکر می کنم 100 بار برای هر حادثه ناگوار
آماده برای دیدار با هر گونه چالش برای امنیت ملی’

Sanjeev Pargal
جامو Feb 28: وزیر دفاع Rajnath Singh امروز اعلام کرد که مخفیگاه های تروریستی زیرساخت و امکانات آموزشی در سراسر خط کنترل (LoC) و مرز بین المللی (IB) نداشت امن تر در حال حاضر و مطمئن به شهروندان این کشور که نیروهای آماده برای دیدار با هر نوع چالش برای امنیت ملی است.
پرداختن به یک سمینار در مورد ‘نیروی هوایی در نه جنگ نه صلح سناریو” برگزار شده توسط مرکز نیروی هوایی مطالعات به مناسبت اولین سالگرد Balakote حملات هوایی در پاکستان در اتحادیه پایتخت امروز, Rajnath گفت: پاکستان به طور علنی برگزار می شود مسئول تروریسم و تا این کار انجام شود آن را ادامه سیاست دورویی و فریب.
“تروریسم است باقی می ماند یک گزینه برای پاکستان در حال حاضر که همسایه می توانند با استفاده از زمانی که آن را خواسته” Rajnath گفت: در مجازی مرجع نسبت به انجام حملات هوایی توسط نیروی هوایی هند در Balakote ترور اردوگاه آموزشی در فوریه 24 سال گذشته پست 14 فوریه پولوما حمله تروریستی که در آن از 40 CRPF پرسنل شهید شدند.
هند تا به حال در فوریه 24 زده درون Balakote در پاکستان در خیبر پختونخوا. نزدیک به 200 جیش-e-محمد طالبان در Balakote ترور اردوگاه های آموزشی.
وزیر دفاع گفت: هند دشمن در مرزهای غربی (پاکستان) باید به فکر می کنم 100 بار قبل از در نظر گرفتن در مورد آینده هر “حادثه ناگوار”.
“من می خواهم برای اطمینان هر شهروند این کشور که ما آماده برای دیدار با هر گونه چالش برای امنیت ملی و باقی خواهد ماند تا در آینده نیز” Rajnath گفت: در یک سری از توییت پس از پرداختن به سمینار.
تصریح می کند که تا پاکستان آشکارا پاسخگو برای تروریسم آن را ادامه سیاست دورویی و فریب او گفت که حافظ سعید متفکر 26/11 بمبئی حملات تروریستی استفاده می شود که برای دریافت VIP درمان در کشور همسایه است و در حال حاضر پشت میله های زندان.
Rajnath گفت: کل جهان است که ایالات متحده در جنگ علیه تروریسم است.
“برای صلح در جهان ما در حال گرفتن پشتیبانی از چند کشور بزرگ در جهان در برابر پاکستان است. جهان شانه به شانه با هند در وادار کردن کشورها مثل پاکستان به رهبران تروریستی به عدالت است. به تازگی ما شاهد تاثیر جمعی دیپلماتیک برای فشار بر پاکستان,” او اضافه شده است.
وزیر دفاع گفت: آنها آغاز برخی تغییرات ساختاری مهم در راه ما قصد مقابله با تهدیدات به کشور ما اما اضافه کرد که آن را برخی از زمان برای کل مجموعه به طور کامل عملیاتی.
“این انتقال زمان بسیار مهم است و ما نیاز به نگه داشتن گارد,” او گفت:.
تصریح می کند که هند دیده شده است به عنوان یک کشور که پاسخ نمی به اندازه کافی به تروریسم وجود قبر تحریکات, Rajnath گفت: فولاد اعتصاب 2016 (پست Uri حمله تروریستی) و اتریش 2019 (پس از پولوما تروریستی اعتصاب) تغییر ادراک یک بار و برای همه است.
“Balakote عمل به ما آموخت چگونه به فکر می کنم تاکتیکی و نه استراتژیک. من شکی نیست که Balakote اعتصاب مجبور به بازنویسی بسیاری از کتابچه و کتاب قانون در سراسر LoC. کسانی که ترجیح داده به جای هند در خیالی درک از گذشته آورده بودند به واقعیت موجود و بالقوه آن تجلی در آینده” وزیر دفاع گفت.
پس از Balakote او گفت: از آن ساخته شده بود عمیقا روشن است که تروریسم باقی خواهد ماند کم هزینه گزینه ای است که می تواند تکثیر تحت محجبه تهدید و bogeys که بارها و بارها ابراز شده توسط غیر مسئولانه و بد آگاه رهبران از سراسر مرز.
“رویکرد ما به تروریسم بود و باقی خواهد ماند عاقلانه ترکیب بالینی اقدام نظامی و بالغ و مسئول دیپلماتیک توسعه” سینگ گفت.
وزیر دفاع گفت: هند به شرح زیر پاسخ پولوما حمله را به نمایش دفاعی کشور قابلیت و تأیید آن حق دفاع از خود در برابر تروریسم است.
سینگ پرداخت می شود مراسم تجلیل از 40 CRPF پرسنل شهادت در پولوما حمله و ادای سربازان که انجام Balakote عملیات.
“اگر ما به آماده شود برای انجام وظایف محول شده به ما و سپس آن را مهم ما حفظ اعتبار بازدارندگی در زمین و هوا و دریا در همه زمان ها,” او گفت:.
سینگ به نام “هیبرید جنگ” یک واقعیت و گفت که ترکیبی از جنبشی و غیر جنبشی ابزار یک تهدید واقعی. وی با تاکید بر نیاز به تغییر جهت آموزش سربازان برای دیدار با چالش های مطرح شده توسط hybrid جنگ.
با اشاره به جنبه های مختلف هیبرید جنگ مانند گسترش فضای نبرد و استفاده از تکنولوژی تزریق او گفت: “در چنین سناریو هوش مصنوعی بالا-سرعت سلاح و فضای مبتنی بر سنسور و ابزار خواهد شد که تاثیر قابل توجهی.”
PTI می افزاید: رئیس دفاع کارکنان Gen Bipin Rawat و فرمانده نیروی هوایی هند Air Chief Marshal R K S tony addison همچنین گفت در این رویداد است.
Rawat گفت: پیام روشن از Balakote حملات بود که این نوع از “جنگ نیابتی” مرتکب در هند “تحمل نخواهد شد” در حالی که نیروی هوایی اسرائیل رئیس R K S tony addison برجسته نیاز برای بومی کردن تکنولوژی در جنگ و خواست DRDO به توسعه چنین سلاح.
Rawat برجسته اهمیت “معتبر بازدارندگی” در جنگ است.
“اگر ما به آماده شود برای انجام وظایف محول شده به ما و سپس آن را مهم ما حفظ اعتبار بازدارندگی در زمین و هوا و دریا در تمام زمانها. بازدارندگی می آید از نگه داشتن هر پرسنل آموزش دیده و با انگیزه Gen Rawat گفت.
او افزود که معتبر بازدارندگی می آید از اراده رهبری نظامی و قصد رهبری سیاسی در حالی که گرفتن تصمیم دشوار.
“این دقیقا چیزی بود که نشان داده شده پس از کارگل Uri و پولوما حملات,” او گفت:.
“ما تا به حال یک لبه بیش از نیروی هوایی پاکستان در شرایط ‘فراتر از طیف بصری موشک’ با قابلیت در زمان کرگیل. ما اجازه داده است که به لغزش و پس از آن یک دهه و نیم در مبارزه ما برای کسب فرآیند قادر به دریافت بهتر قابلیت” نیروی هوایی رئیس گفت.
این امر به زودی تحقق با القاء هواپيمايی جت, او گفت:.
“در درجه تعامل به خصوص در یک عمیقا رقابت منطقه, مهم است که به سلاح های لبه. هنگامی که ما در حفظ این لبه, مهم این است که ما اجازه نمی دهد به لغزش پشت این لبه,” او اضافه شده است.
نقطه تصمیم دولت برای انجام Balakote اعتصاب, tony addison گفت: آن را “دشوار و جسورانه تصمیم به اعتصاب در قلب اردوگاه آموزشی تروریستی داخل پاکستان در سراسر خط کنترل”.
“نیروی هوایی اسرائیل با موفقیت زده به هدف انتخاب شده است. نیروی هوایی پاکستان در پاسخ 30 دقیقه بعد با یک بسته بزرگ از هواپیما تحت عملیات سریع تلافی. نیروی هوایی اسرائیل تضمین آنها قادر به ضربه زدن به اهداف. آنها در عجله برای خلاص. آنها انجام آن را برای خود مخاطبان داخلی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>