سرینگر : ترافیک از سر گرفته شد و پس از معلق باقی مانده برای بیش از یک ساعت در 270 کيلومتر سرینگر-Jammu بزرگراه ملی تنها همه آب و جاده اتصال دره کشمیر با سایر نقاط کشور در روز سه شنبه. ترافیک متوقف شد به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از مشکوک جعبه داشت در Banihal منطقه در بزرگراه توسط راه باز کردن حزب (ROP) در Banihal.
کل منطقه مهر و موم شده بود و تیم خنثی سازی بمب (BDS) احضار شد آنها گفت. اما جعبه باز شد و بدون مواد منفجره بود در آن یافت می شود.
ترافیک بود و بعد از سر گرفته پس از بیش از یک ساعت پس از دریافت چراغ سبز از BDS منابع گفت. صدها نفر از وسایل نقلیه که تا به حال متوقف شده بودند و اجازه حرکت به آنها گفت: اضافه کردن وجود دارد ترافیک در این منطقه است. امروز ترافیک برای رفت و آمد از سرینگر به Jammu در بزرگراه منبع رسمی گفت: اضافه کردن هیچ وسیله نقلیه اجازه داده شد از جهت مخالف. تنها یک راه ترافیک را ادامه خواهد داد به رفت و آمد در بزرگراه ها تا سفارشات بیشتر برای جلوگیری از ترافیک به عنوان جاده است که هنوز هم بسیار محدود در بعضی از نقاط به ویژه بین Ramban و Ramsu که در آن تنها یک وسیله نقلیه می تواند عبور کند در یک زمان.
او گفت کشمیر وسایل نقلیه موتور نور (LMVs) را به صلیب Qazigund از ساعت 0700 به 1200 ساعت در حالی که سنگین وسایل نقلیه موتوری (HMVs) اجازه خواهد داشت در بعد از ظهر. در ضمن هیچ تغییری در این وضعیت به عنوان 434 کیلومتر-طولانی سرینگر-له بزرگراه ملی تنها راه ارتباط قلمرو اتحادیه (UT) Ladakh با کشمیر باقی مانده بسته گذشته بیش از دو ماه است. وجود بیش از 6 پا به 12 فوت برف در بزرگراه ها از جمله در Zojila تصویب کرده است که یخ زده با توجه به زیر دمای انجماد.
به طور مشابه تاریخی 86 کیلومتر-طولانی مغول جاده اتصال Shopian در جنوب کشمیر با Rajouri و Poonch و Anantnag-Kishtwar جاده باقی مانده است بسته به علت انباشت برف در طول دو ماه گذشته. این جاده ها به احتمال زیاد به بازگشایی در ماه مارس-آوریل, مقامات گفت.
(سازمان)

مقاله قبلیرمان دستگاه می تواند تولید برق از هوا با استفاده از باکتری پروتئین: مطالعه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de