Toyota Kirloskar راه اندازی انعطاف پذیر EMI برای خرید خودرو نگهداری

بمبئی : Toyota Kirloskar موتور (TKM) در روز سه شنبه راه اندازی گزینه های پرداخت جدید طرح است که اجازه می دهد تا مشتریان برای تبدیل پرداخت برای خرید خودرو و سرویس دهی به EMI از نه ماه یا بیشتر در نرخ بهره پایین تر.
انعطاف پذیر EMI گزینه ای است که با هدف کمک به مشتریان در تحقق خود را خرید خودرو آرمان و در upkeeping ماشین, تعمیر و نگهداری این شرکت گفت: در یک نسخه.
همراه با پرداخت طرح TKM همچنین اعلام کرد راه اندازی ‘تویوتا رسمی WhatsApp ارتباطی برای رابط بدون درز با مشتریان در میان coronavirus بیماری همه گیر.
در زیر گزینه پرداخت مشتریان می توانند خود یک خودرو تویوتا یا خدمات آن را با گزینه های انعطاف پذیر برای تبدیل پرداخت به EMI از 3/6/9 ماه ،
طرح پرداخت همراه با جذاب مزایای مانند نرخ بهره پایین و در برخی موارد 100 درصد هزینه پردازش چشم پوشی کند.
این ‘تویوتا رسمی واتساپ,’ سرویس در حال حاضر اجازه می دهد تا مشتریان و عموم مردم برای رسیدن به تویوتا برای هر گونه سوالات و یا انتقادات و پیشنهادات با دادن یک تماس از دست رفته یا اس ام اس ‘سلام’ به 83676 83676 این شرکت گفت.
از طریق این مرکز به مشتریان می توانید جزئیات بیشتر در مورد ماشین جدید خرید خرید یا فروش و یا تعویض موجود وسایل نقلیه خدمات کتاب قرار ملاقات درخواست برای تفکیک خدمات و یا حتی ارائه بازخورد در خدمات آن اضافه شده است.
Naveen Soni ارشد معاونت فروش و خدمات در TKM گفت: “ما سرپرستی خاص راحتی طرح که به سهولت خودرو داشتن روند. جدید ما EMI طرح را فراهم خواهد کرد آسان و انعطاف پذیر و راحت گزینه های پرداخت تضمین بهترین خرید و نگهداری تجربه برای مشتریان ما است.”
“ما نیز خوشحال به اعلام راه اندازی رسمی واتساپ کانال’ یکی از مطلوب ترین شیوه های ارتباطی توسط همه ما با توجه به سهولت استفاده از آن ایجاد خواهد شد بدون درز و omni کانال تجربه مشتری,” او اضافه شده است. (سازمان)
^

مقاله قبلیهیوندای Creta تاپ وسایل نقلیه مسافری بخش در مه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>