تورانس فوتبال دختران شکست بلومینگتون در PKs به پیروزی بخش چهارم منطقه ای عنوان

بلومینگتون >> تورانس ارشد بازیکن فوتبال Keri Tanaka چشم توپ در مقابل دروازه سرنوشت تیم او در فصل استراحت در پای او.

تاناکا منتظر بلومینگتون دروازه بان ایزابل “Chabella” مالدونادو را به حرکت اول و سپس چرخش پای او و لوپ یک ضربه به گوشه سمت چپ-بالا خالص به ثمر رساند و یک ضربه پنالتی به تاتارها CIF جنوب کالیفرنیا بخش چهارم منطقه ای قهرمانی.

تاتارها برنده 5-4 در ضربات پنالتی پس از یک 0-0 کراوات پس از تنظیم و اضافه کاری بازی.

تاتارها رقصید در مقابل هدف و سپس رهبری برای طرفداران خود را در انتهای دیگر از بلومینگتون جامعه ورزشگاه.

“Keri! Keri Keri” در تورانس دختران شعار به عنوان قهرمان پدر و مادر کوین و کی نگاه از طرف دیگر قفل شده است و حصار.

فقط یک هفته زودتر Tanaka دریافت کارت قرمز در نیمه دوم به عنوان بلومینگتون برنده CIF جنوبی بخش تقسیم 4 عنوان در همان زمینه است. این بار تورانس غالب لطف بی جرم و بی پروا دفاعی بازی برنامه.

“آن را مانند یک پری” گفت: Tanaka چشم او مبهم از احساسات است. “برای دریافت یک کارت قرمز در هفته گذشته نا امید کننده بود اما پس از آن به نفع خود آن را امشب در یک PK باور نکردنی است. این حقیقی. من فکر نمی کنم آن را به من رسید هنوز رتبهدهی نشده است.”

بلومینگتون بازیکنان بودند اما نه crestfallen.

“آن SoCal منطقه ای و ما آن را می خواست اما من فکر می کنم تورانس شاید می خواست آن را کمی بیشتر” برونز ارشد هافبک سرای مونتویا گفت. “آن لطمه می زند اما من افتخار من, دختران است.”

برونز (19-2-6) موفق به کسب اولین عنوان بخش در بلومینگتون فوتبال تاریخچه این سال است.

تورانس (17-8-2) به دست آورده خود را برای اولین بار در منطقه عنوان شده است. این پایان خط برای هر دو تیم هر چند جشن به تازگی آغاز شده برای تاتارها.

“من خیلی خوشحالم که آن را دریافت و در آخرین بازی” تاتارها ارشد مدافع Tori Martizia گفت. “Keri یک ارشد و من می دانم که او می خواست آن را به عنوان بد به همه ما و به نفع خود آن را در PK شگفت انگیز است.”

این تیم سعی کنید به عنوان آنها ممکن است می تواند پیدا کردن پشت خالص در طول 80 دقیقه از مقررات و 15 دقیقه اضافه کاری. وجود تماس های نزدیک اما هیچ پایان.

تورانس outplayed بلومینگتون با شش عکس در هدف قابل توجهی فشار و دفاع با استفاده از یک 4-4-2 هم ترازی با یک الماس در وسط به سرکوب هفته گذشته برونز قهرمان Jaidyn Jacobs.

برونز گم شد چهار بازیکن به دلیل مصدومیت از جمله standout ارشد به جلو Krystalle لگونس (شکسته مچ پا دچار هفته گذشته) — همه بخشی از بازی متاسفانه برای بلومینگتون.

“این یک فصل بزرگ و من افتخار” Bruin پنجم-سال مربی گوادلوپ لوپز گفت. “ما ساخته شده مدرسه تاریخچه این سال است.”

کیت گارسیا Briann اسپوزیتو, Jessa Caropina آلیسون Sibley آلیسون Fazis, گاوچران زن, Rynski, آلیسون, Laurens, Alicia Watling, Tanaka Martizia و دروازه بان آدری سیلورمن در میان دختران که آمد از طریق تورانس.

تورانس دوم-سال مربی Jonathan تورس نشئه در مورد پیروزی و Tanaka کلاچ تلاش است.

“کارت قرمز در هفته گذشته بازی برنده PK در این هفته – بسیار شاعرانه” تورس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>