بالا بیماری های عفونی متخصص باز به 14 روز ملی shutdown’ به آهسته coronavirus گسترش

توسط امید ین و عامر مانند

واشنگتن (AP) — دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: او می خواهم برای دیدن اقدامات تهاجمی مانند 14 روز ملی shutdown که نیاز آمریکایی ها به سر خم کردن و حتی بیشتر برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

هنوز دکتر آنتونی Fauc من گفت: محدودیت های مسافرتی در ایالات متحده مانند و از سخت ضربه واشنگتن و کالیفرنیا احتمالا نمی خواهد نیاز در هر زمان به زودی.

Fauci به صورت عمومی دولت پیام در طول یک دور تلویزیون صبح روز مصاحبه گفت که این کشور باید تا آنجا که “ما احتمالا می تواند” حتی اگر مقامات برای انتقاد از “زیاده.” او گفت که او مطرح اقدامات مانند خاموش شدن با مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی و گفت: از آن شده است باز به ایده های خود را.

“من فکر می کنم آمریکایی ها باید آماده شود که آنها در حال رفتن به مجبور به سر خم کردن به طور قابل توجهی بیشتر از ما به عنوان یک کشور در حال انجام گفت:” Fauci, یک عضو مجلس وظیفه نیروی مبارزه با گسترش coronavirus. او رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت

Fauci گفت: افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی در حال حاضر باید hunkering اما دیگر آمریکایی هم باید در نظر “بسیار بیشتر” محدودیت در فعالیت های خارج از محل کار و سفر به احتمالا خود محدودیت در غذا خوردن در رستوران ها.

“همه رو درگیر در فاصلهی خود را اجتماعی” Fauci گفت.

“همه چیز روی میز است,” او گفت:. “در حال حاضر خودم شخصا, من نمی خواهد به یک رستوران بروید. من فقط نمی خواهد چرا که من نمی خواهم به در یک مکان شلوغ است. … من نمی خواهم به در یک وضعیت که در آن من قصد دارم به همه ناگهانی خود جدا برای 14 روز.” این ویروس دارای دوره کمون در هر نقطه از دو روز به 14 روز قبل از علائم ظهور است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. در سراسر جهان شیوع دارد بیمار بیش از 156,000 مردم و چپ بیش از 5800 مرده است. مرگ و میر در ایالات متحده رسیده است و بیش از 50 در حالی که عفونت های نزدیک به 3000 در سراسر 49 متحده است.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه هفته به مدت شش هفته بهبود می یابند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اعلام کرد یک جارو ممنوعیت سفر برای بسیاری از اروپا. در روز شنبه افزود انگلستان و ایرلند به یک لیست از کشورهایی که در صورت سفر به محدودیت های بیش از 30 روز آینده. او متعهد شده است که گسترش ایالات متحده برای تست این ویروس به عنوان عمده کارفرمایان مانند Apple Inc. فرستاده اند کارگران خانه به telework و چندین ایالت و شهرهای بزرگ از جمله لس آنجلس و بوستون, توقیف کردن مدارس برای یک هفته یا بیشتر.

در پایتخت کشور مقامات کاخ سفید بیش از آخر هفته گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش منفی برای این ویروس پس از او به تازگی در تماس با سه نفر در فلوریدا رفت و آمد مکرر که تست مثبت و چند تن از نمایندگان مجلس در روزهای اخیر گفت: آنها خود quarantining از فراوانی از احتیاط.

روز یکشنبه دموکراتیک تشکر. آدام شیف رئیس مجلس کمیته اطلاعات گفت: سابق عضو هیات آزمایش مثبت برای COVID-19. که کارمند دانیل گلدمن وکیل که رهبری دموکراتیک سوال در خانه استیضاح جلسات دفتر را ترک کرده بودند و 10 ماه پیش و بنا بر قرارداد این ویروس پس از خروج خود را.

“ما هنوز هم می شود در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی دیگر بیش از چند روز آینده” شیف گفت. “سابق کارمند احساس بهتر و هیچ زمان کارکنان را گزارش کرده اند هر گونه علائم شبه آنفولانزا در این زمان است.”

NIH گزارش روز شنبه که یکی از کارکنان مشغول به کار در آن بخش را در مفاصل و عضلانی و بیماری های پوست آزمایش شده بود مثبت برای COVID-19 اول آن مورد است. NIH گفت: فرد بود درگیر در مراقبت از بیمار شد و در حال حاضر در قرنطینه خانه و “به خوبی انجام می دهند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که محدودیت های سفر درون آمریکا به مناطق ضربه سخت coronavirus همه گیر می تواند بود. اما Fauci روز یکشنبه برگزار کردن آن و یا داشتن عمده ملی مستندات در سطح در حال حاضر دیده می شود در کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و اسپانیا.

“ما احساس می کنیم که با نه دقیق کاهش و مهار بدون لزوما کامل مستند ما قادر خواهد بود برای جلوگیری از خودمان را از رسیدن به جایی که متاسفانه در ایتالیا است که در حال حاضر” Fauci گفت.

“با توجه به داخلی ممنوعیت سفر ما همیشه بحث در مورد آن در نظر گرفتن همه چیز. اما من می توانم به شما بگویم که شده است به طور جدی در نظر گرفته انجام ممنوعیت سفر در کشور است. … من نمی بینم که در حال حاضر یا در آینده نزدیک است.”

در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه تنظیم شده برای نگه داشتن در تماس با مواد غذایی فروشگاه مدیران به بحث در مورد پاسخ خود را به شیوع کروناویروس. خرده فروشان باید گزارش شاهد له از خریداران به فروشگاه ها هجوم آوردند به انبار کردن مواد غذایی و سایر ملزومات. مصرف کنندگان ابراز نا امیدی که در برخی از موارد — از جمله به عنوان ضد عفونی کننده دست و کاغذ توالت — در حال تبدیل شدن سخت تر برای پیدا کردن.

اما بیش از بحران بود و در ذهن خود. او در توئیتر خود نوشت که او با توجه به یک استراحت کامل برای مایکل فلین او را خوار سابق مشاور امنیت ملی, و او کارگردانی barbs در آشنا, هدف, سنا رهبر حزب دموکرات چاک شومر از نیویورک است.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow ابراز اطمینان کرد که عرضه خطوط مواد غذایی برای فروشگاه ها خواهد بود تا حد زیادی تحت تاثیر شیوع ویروس.

“من به عنوان خوانده شده در مورد برخی از شرایط که در آن این مشکل, اما بسیاری از ما تامین خطوط در حال کار به خوبی در داخلی ایالات متحده,” او گفت:. “منظورم این است که یک چالش اقتصادی در اینجا. من را دریافت نمی اشتباه بزرگ اقتصادی به چالش بکشد. از سوی دیگر بیشتر از امریکا است که هنوز هم مشغول به کار است. … کارخانه نیست تعطیل در سراسر کشور حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که پنج شنبه روز ملی نماز گفت: او تنظیم به زندگی می کنند جریان از رایگان نمازخانه یک, گینسویل, گرجستان, کلیسای پروتستان به رهبری Jentezen فرانکلین.

“من از تماشای یک سرویس توسط کشیش Jentezen فرانکلین. با تشکر از شما!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر کاخ سفید نیروی کار گفت که او برنامه ریزی شده به افشای جزئیات بیشتر در مورد یک وب سایت در حال طراحی و توسعه توسط همانا یک شرکت تابعه گوگل شرکت مادر است که طراحی شده برای کمک به جوامع ارزیابی و مستقیم آمریکایی ها به سایت انجام coronavirus غربالگری.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام قریب الوقوع اجرای یک وب سایت “تسهیل” توسط گوگل است که راهنمای کاربران را از طریق یک سری از سوالات برای تعیین اینکه آیا آنها باید غربالگری ویروس. این شرکت گفته است که این وب سایت در مراحل اولیه توسعه است و می تواند با تمرکز بر منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

Fauci صحبت در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” سی ان ان “وضعیت اتحادیه” ABC “در این هفته” “فاکس نیوز یکشنبه” و CBS’ “چهره ملت است.” Kudlow به نظر می رسد در CBS.

آسوشیتد پرس نویسنده مری کلر Jalonick کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>