بالا سبک ریش برای مردان

سبک ریش هستند چیزی برای نشان می دهد. نه تنها جنس عادلانه تر جذب است اما اگر شما از سبک مناسب نه تنها آن را برآورده خود را تضمین می کند اما شما احساس می کنید خوب است. پس از همه, هیچ کس نمی خواهد ذهن به دنبال بزرگ و جذاب در همه زمان ها. به نظر جذاب می کند اتفاق می افتد به یک جنبه مهم از خود را به نظر می رسد و شخصیت. اجازه دهید ما در حال حاضر تلنگر از طریق محبوب کلاسیک ریش سبک های شایع در سراسر جهان است.

این Zappa

Frank Zappa افسانه ای نوازنده اعتبار برای ساخت این ریش به سبک معروف است. در این سبک وجود دارد که جداگانه سبیل با یک روح وصله جعبه به اندازه ریش. آن را تحت ریش خود را و نمی خواهید برای پوشش دادن کل چانه. صورت مو باقی می ماند پاک و مرتب و به صورت مربع, نوع صورت این سبک به خوبی کار می کند.

صف سبک

اگر شما به دنبال برای رسیدن به کمال این است که یک ریش به سبک شما نیاز به رفت و آمد مکرر. نه که رشد این سبک مهم این است که برای حفظ آن است. آن است که تقریبا مانند سبک های دیگر اما شما باید لبه صف کردن و نگه داشتن آن کوتاه است. از به نظر می رسد از این سبک ریش این یک واقعیت آشکار است که شما نیاز به مراقبت مناسب از آن است.

این سبک نیست و ترجیح داده شده توسط بسیاری از مردم به عنوان شما نیاز به توجه همراه با مراقبت بر آن است. با حفظ هر اینچ از رشد ریش شما باید اطمینان حاصل شود که لبه ها بی عیب و نقص. به اندازه کل ریش بلند نیست اما صورت و اندازه است به همان اندازه و شسته و رفته است که پاک شده است را در یک خط بر روی گونه ها. این یک ریش سبک است که کار با همه نوع.

کوتاه, جعبه,

این ریش سبک شده است یک ضربه بزرگ در میان مردم در سراسر جهان است. برخی از مشاهیر معروف شده است این لکه بینی ریش خود را ساخت مخاطرات نسبتا بالا است. هر کدام از آنها موفق بوده است در تضمین این که ریش به سبک زیر یک روند جهانی.

در این سبک شما اجازه می دهد تا به سبیل به ارتباط با بقیه ریش خود را و یا اگر شما احساس می کنید می تواند به توسعه فضا در میان است. برای همه انواع این سبک ریش به نظر می رسد خوب است.

گاریبالدی

این سبک ریش می رود به تکرار یک بیانیه به سبک. برخی از برجسته اسامی در سرگرمی و ورزشی دنیا رفته اند برای همین این سبک ریش. این سبک انتظار می رود که شما با دادن یک نگاه کثیف.

این سبک ممکن است در مورد ماه برای رسیدن به 20 سانتی متر و موهای صورت را پوشش می دهد و لب پایین منطقه است. در واقع این سبک ریش به خوبی کار می کند به صورت مربع و مستطیل شکل چهره انواع.

فرانسه و چنگال

این سبک کمی متفاوت است اما شما فراهم می کند با یک نگاه متمایز از دیگران متفاوت است. شما می توانید آن را به صورت کامل رشد ریش گسترش خوب گذشته خود را گونه در منطقه است. هر چند این ریش است که انتظار می رود خود را به صورت چهارگوش می شود آن را گرد یا مربع شکل این سبک ریش را نگاه خوب است. اما اگر شما یک مستطیلی شکل صورت و نوع را انتخاب کردن برای آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>