بیش از حد جریان موسیقی را انتخاب کنید ؟ زندگی ملت ایجاد یک توقف hub

به عنوان coronavirus همه گیر قرار دادن یک توقف سریع به حوادث زندگی می کنند در سراسر جهان طرفداران تبدیل شده به جریان در جهت برآورده اصرار خود را برای انجام موسیقی.

چیزی است که وجود دارد خیلی از آن را به از را انتخاب کنید می توان آن را قریب به اتفاق قربانیان.

جنوب کالیفرنیا, رویدادهای, ترویج زندگی ملت ساخته شده است که به مرور تمام گزینه های سرگرمی کمی ساده تر و با راه اندازی آن زندگی می کنند از خانه مجازی hub در livenation.com/livefromhome.

این سایت روزانه به روز فراهم می کند و خرما بار و لینک کلیک کنید برای همه از محتوا از یک طیف گسترده ای از هنرمندان از جمله Metallica, لیزا لوئب, Garth Brooks, دعای Lipa, Diplo, مایلی سایرس, لیندا پری, قاتلان, Grouplove جیمی بافت, Melissa Etheridge دالی پارتن, Goo Goo Dolls, Awolnation و بیشتر.

وجود دارد و هنرمندان از سراسر جهان خواندن مورد علاقه خود را در کتاب های کودکان و یا بچه دوستانه, پخش آنلاين آهنگ ساعت, میزبانی وب, یوتیوب, کنسرت, انجام زوم مصاحبه گرفتن درخواست آهنگ در طول زندگی چت, به تور مجازی از خانه های خود, های خود را به دستور العمل های مورد علاقه خود شیرین قرنطینه رقص حرکت می کند و خیلی بیشتر.

تا زمانی که ما همه قادر به معاشرت و جمع در کنسرت ها و جشنواره ها دوباره زنده ملت نیز درخواست طرفداران برای حفظ بلیط خود را برای همه به تعویق افتاد حوادث و نگه داشتن ticketholders تا به تاریخ با موکول خرما و یا لغو در livenation.com/eventstatus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>