توکیو دیزنی پارک گسترش coronavirus تعطیلی تا اواخر مارس یا فراتر از

توکیو دیزنی تمدید موقت coronavirus بسته شدن آن پشت سر هم پارک و توقیف هتل های دیزنی در این, ژاپنی, رفت و آمد مکرر در میان ادامه COVID-19 بیماری همه گیر.

توکیو دیزنی لند توکیو DisneySea پارک بسته باقی خواهد ماند تا مارس 20 یا فراتر از آن در حالی که چهار هتل در توکیو دیزنی توچال را از مارس 1-20.

“به طور موقت تعطیل توکیو دیزنی لند توکیو DisneySea تمدید شده است و در ادامه درخواست از جدید کروناویروس پاسخ ستاد به خودداری از برگزاری رویدادها ، و همچنین وضعیت فعلی در ژاپن و خارج از کشور” با توجه به توکیو دیزنی وب سایت. “بازگشایی پارک برنامه ریزی شده است برای مارس 20 یا فراتر از آن.”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند و دیزنی جهان coronavirus تعطیلی می تواند کشش تا زمانی که ممکن است تحلیلگران هشدار می دهند

توکیو دیزنی دو پارک بسته شده در فوریه. 29 با توجه به شیوع کروناویروس و در ابتدا مجموعه ای به بازگشایی در مارس 15 قبل از بسته شدن تمدید شد به اوایل آوریل است. آخرین فرمت نیز بسته توکیو دیزنی چهار هتل که باقی مانده بود باز در طول coronavirus بسته شدن پارک. این Ikspiari مرکز خرید در توکیو دیزنی توچال خواهد شد همچنین از طریق مارس 20.

استفاده نشده بلیط پارک می تواند مورد استفاده قرار گیرد در تاریخ بعد و عبور سالانه تمدید شده است. رزرو هتل می تواند لغو شود.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی کردند از پارک کارمندان در ماه آوریل می تواند صرفه جویی 500 میلیون دلار, تحلیلگران می گویند

تمام 12 دیزنی پارک در سراسر جهان بسته باقی می ماند در میان COVID-19 بحران است. دیزنی دو آناهایم پارک چهار فلوریدا پارک و دو پارک در فرانسه بسته باقی می ماند از طریق پایان ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. Shuttering از دیزنی ایالات متحده پارک بود قبل از بسته شدن دیزنی پارک در شانگهای و هنگ کنگ و ژاپن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>