Earth pics موسیقی کشور اواز یا موسیقی دو نفری به میزبانی مجازی کنسرت به نفع دشت بزرگ مواد غذایی بانک

نشویل مبتنی بر موسیقی کشور اواز یا موسیقی دو نفری از داکوتای شمالی Tigirlily حاضر خواهد شد یک کنسرت مجازی از طریق Facebook Live at 7 p. m. روز شنبه, مارس 23 به نفع دشت بزرگ بانک مواد غذایی.

مخاطبان را به تماشای کنسرت در Tigirlily و دشت بزرگ مواد غذایی بانک Facebook صفحات و کمک های مالی. بانک غذایی نیاز به حمایت برای کمک به افرادی که در حال مبارزه با ناامنی غذایی در بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: Jared Slinde و ارتباطات و مدیر.

در طول کنسرت, خواهر, Krista و Kendra Slaubaugh که از Hazen N. D. را درخواست آهنگ و تعامل با مردم از طریق نظرات Slinde گفت.

خواهران آواز شده است پس از آنها شروع به صحبت کردن با توجه به مواد تبلیغاتی شده اند و نوشتن آهنگ ها از آنها 10 و 12 سال سرودن بیش از 300 آهنگ های موسیقی است که تجدید نظر به, پاپ, راک و موسیقی کشور مخاطبان به طور یکسان.

عرضه آنها اولین آلبوم اصلی در سال 2013 قرار داده و از دوم و سوم EP در سال 2014. آنها را باز کرده اند برای نوازندگان شناخته شده از جمله Bellamy برادران LeAnn Rimes و بزرگ و غنی است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دشت بزرگ مواد غذایی بانک به عنوان داکوتای شمالی تنها بانک مواد غذایی. آن همکاران با 213 مواد غذایی pantries پناهگاه آشپزخانه سوپ و سایر خیریه تغذیه برنامه های عملیاتی در 99 جوامع در سراسر داکوتای شمالی و Clay County, Minn.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>