پنج شنبه محلی رتبه بندی


6

اجلاس لیگ

جدول رده بندی

N. D. دولت 8-2, 17-7 کلی
S. D. دولت 8-2, 17-8 کلی
داکوتای جنوبی 7-3, 17-8 کلی
اوماها (روباز انتخابی) 5-4, 12-12 کلی
دهان رابرتز 5-5, 12-11 کلی
UND 5-5, 11-13 کلی
Fort Wayne, 4-6, 11-14 کلی
غرب بیمار است. 2-9, 5-16 کلی
دنور 1-9, 5-19 کلی

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پنجشنبه نتیجه

داکوتای شمالی 74 دهان رابرتز 68

حاصل کار دو تیم: UND 29 دهان رابرتز 27

Oral Roberts — Deondre سوختگی 13-20 4-4 31 حداکثر Abmas 5-13 0-0 12 Emmanuel Nzekwesi 4-7 0-0 8, Kevin Obanor 2-4 4-6 8 RJ Fuqua 2-7 0-0 5, سام کیرنس 2-6 0-0 4 الیاس Lufile 0-0 0-0 0 فرانسیس Lacis 0-0 0-0 0, Aidan ساندرز 0-0 0-0 0 Ty Lazenby 0-0 0-0 0, D’Mauria جونز 0-0 0-0 0. در مجموع 28-57 8-10 68

UND — Marlon استوارت 7-12 3-3 20 د’Sean آلن-Eikens 6-12 5-10 20, Kienan والتر 6-13 4-5 19, Gertautas Urbonavicius 4-5 1-2 10, Billy Brown 0-3 0-0 0, داود Atelbauers 1-2 0-0 3, بردی دنیلسون 1-4 0-0 2 مارکو Coudreau 0-1 0-0 0 زک Saddler 0-0 0-0 0. در مجموع 25-52 13-20 74
سه اشاره گر — دهان رابرتز 4-15 (برنز 1-2, Abmas 2-6, Obanor 0-2, Fuqua 1-2, کیرنس 0-3) UND 11-27 (استوارت 3-5 Allen-Eikens 3-3 والتر 3-10, Urbonavicius 1-1 قهوه ای 0-3, Atelbauers 1-2, دنیلسون 0-2, Coudreau 0-1); پرتاب ریباند — دهان رابرتز 30 (برنز 2, Abmas 4, Nzekwesi 13, Obanor 3, Fuqua 3, کیرنس 1, Lufile 1, Lacis 1, Lazenby 1 تیم 1) UND 30 (استوارت 21, آلن-Eikens 4 والتر 7, Urbonavicius 4 قهوه ای 2, دنیلسون 2, Coudreau 3, Saddler 1, تیم, 5); کمک — دهان رابرتز 8 (برنز 1, Abmas 2, Nzekwesi 1, Obanor 1, Fuqua 3) UND 12 (استوارت 6 Allen-Eikens 1 والتر 2, Urbonavicius 1 قهوه ای 1, Atelbauers 1)

سهشنبه, بازی

داکوتای جنوبی در داکوتای شمالی, 2 p. m.

دهان رابرتز در N. D. خارجه 1 p. m.

اوماها در S. D. دولت

فورت وین در دنور

اواخر روز چهارشنبه

N. D. دولتی 86, Omaha 78

حاصل کار دو تیم: N. D. دولت 36 Omaha 36

N. D. دولت — راکی Kruser 10, Vinnie شهيد 24, Tyree Eady 2 جارد ساموئلسون 16 تایسون Ward, 22, سام Griesel 3 کامرون شکارچی 2 تایلر Witz 4 کریس کویل 3

اوماها (روباز انتخابی) — توت Wanjang 4 مت شمع 15, J, T گیبسون 8 ژاک Thornhill, 8, KJ رابینسون 20, Ayo Akinwole 6, Marlon Ruffin 17

6

پنجشنبه نتیجه

مینه سوتا, 73,
ویسکانسین 64

حاصل کار دو تیم: مینه سوتا, 43, ویسکانسین 19
مینهسوتا — یاس پاول 24, سارا Scalia 16, Gadiva هوبارد 7, Strumfi Bello 4, Taiye Bello 4, ماشا Adashchtk 15, Klarke Sconiers 3
ویسکانسین — ابی Laszewski 25, ایمانی لوئیس 15, نیا بورلی 7 سیدنی هیلیارد 4, Kendra Van Leeuwen 2, سوزان Gilreath 9 کورتنی Fredrickson 2

اجلاس لیگ

جدول رده بندی

داکوتای جنوبی 10-0, 21-2 کلی
S. D. دولت و 9-1 17-7 کلی
غرب بیمار است. 7-4, 13-11 کلی
UND 5-4, 14-8 کلی
دهان رابرتز 4-5, 9-13 کلی
N. D. دولت 4-6, 7-15 کلی
دنور 3-7, 9-14 کلی
اوماها (روباز انتخابی) 1-8, 6-16 کلی
Fort Wayne 1-9, 5-18 کلی

پنجشنبه نتیجه

N. D. دولت 74, Omaha 65

حاصل کار دو تیم: N. D. دولت 36 Omaha 35
N. D. دولت — زندان Nudell 12 امیلی Dietz 6, Sofija Zivaljevic 15 رایان Cobbins 12 نیکول مقیاس 4, میشل Gaislerova 15, Raquel Terrer ون Gool 2, Danneka Voegeli 8
اوماها (روباز انتخابی) — جوزی Filer 7 ماریا Murdie 13, Rayanna کارتر 20 الا Ogier 5 کلر Killian 8, سوفی جانستون 2 النا Pilakouta 8, Kia Wilson 2

بازی روز جمعه

دهان رابرتز در داکوتای شمالی, 7 p. m.

سهشنبه, بازی

اوماها در S. D. دولت

فورت وین در دنور

یکشنبه, بازی

داکوتای جنوبی در داکوتای شمالی, 2 p. m.

دهان رابرتز در N. D. دولت

6

Minn. بخش 8A

پنج شنبه, فوریه. 6

کروکستون 3, Detroit Lakes 2

اولین دوره — 1. DL Hadlee Justesen (سارا فریمن) 5:23; 2. DL الا هس 8:38; 3. CRO نورا پترسون (Raina Satrom, کون بزرگ Solheim) 11:28
دوره دوم — 4. CRO, Kylee ماير 1:38; 5. CRO, Aleah Bienak PP (MacKenze Epema) 9:40
دروازه بان موجب صرفه جویی در — CRO: فضل Koshney 10-3-7–20; DL: Leah Honer 11-11-10–32

در تیف ریور فالز REA

چهار شنبه, فوریه. 8

نیمه نهایی — Warroad (شماره 1) در مقابل کروکستون (شماره 4), 4 p. m.; تیف ریور فالز (شماره 3) در مقابل EGF ارشد بالا (شماره 2), 6:15 p.m

Feb. 13

قهرمانی 7 p. m.

نهایی بخش به طور منظم فصل جدول رده بندی (بخش W-L-T QRF کلی W-L-T) — 1. Warroad 6-0-0, 113.4, 19-4-2; 2. EGF ارشد بالا 7-2-0, 68.4, 12-11-0; 3. تیف ریور فالز 4-4-0, 64.4, 10-14-0; 4. کروکستون 2-5-0, 50.4, 11-13-0; 5. دیترویت لیکز 0-8-0, 28.8, 4-19-0.

Minn. بخش 8AA

چهار شنبه, فوریه. 8

یک چهارم نهایی — بمیجی (شماره 8 دانه) در روسو (شماره 1), 5 بعد از ظهر; بوفالو/افرا, دریاچه (شماره 5) در سارتل-ساوک رپیدز (شماره 4), 7 p.m; مورهد (شماره 7) در برینرد/لیتل فالز (شماره 2); St. Cloud (شماره 6) در اسکندریه (شماره 3), 3 p. m.

سهشنبه, فوریه. 11

نیمه نهایی, 7 بعد از ظهر در بالاترین دانه

Feb. 14

قهرمانی 7 p. m. سایت TBD

نهایی بخش به طور منظم فصل جدول رده بندی (بخش W-L-T QRF کلی W-L-T) — 1. روسو 8-1-0, 121.1, 18-5-2; 2. برینرد/لیتل فالز 7-3-0, 113.8, 15-9-1; 3. اسکندریه 5-2-0, 104.7, 16-6-3; 4. سارتل/ساوک رپیدز 5-5-1, 92.7, 14-10-1; 5. بوفالو/افرا, دریاچه 2-1-2, 86.0, 10-13-2; 6. St. Cloud 3-7-0, 93.1, 15-10-0; 7; مورهد 1-7-1, 58.9, 8-16-1; 8. بمیجی 1-6-0, 60.4, 10-15-0

1. اندوور; 2. بلیک; 3. دشت بهشت; 4. مورهد; 5. Rosemount; 6. Cretin-Derham هال; 7. Benilde-سنت مارگارت; 8. پریر لیک; 9. هیل-Murray; 10. افرا گراو

Minn. رتبه بندی

کلاس

1. Breck; 2. Warroad; 3. کلوکت-Esko-کارلتون; 4. ناظر/هرمانتاوون; 5. جنوبی, St. Paul; 6. Chisago دریاچه ها; 7. تپه Westonka; 8. لورد روچستر; 9. مهتومدی; 10. هاچینسون

کلاس AA

1. ادینا; 2. اندوور; 3. دشت بهشت; 4. افرا گراو; 5. میننتنکا; 6. بلیک; 7. Stillwater; 8. شمال Wright County; 9. جنگل دریاچه; 10. Benilde-سنت مارگارت

6

پنج شنبه نتایج

بیسمارک قرن 6, جیمز تاون 0
ویللیستن 9, Hazen-Beulah 1

دوست دختر, قرمز, رودخانه, 8,
Devils Lake 0

اولین دوره — 1. Jaxon لیان (Michael Coleman, وایات LeDuc) 0:38 2. Jaxon لیان (Michael Coleman) 8:32; 3. ماسون Thingvold 10:35; 4. ماسون Thingvold (سام Rone تنر Bernhardson) 11:20
دوره دوم — 5. Brenden مولن (کانر Arel) 3:04; 6. مورگان Hoefs (Michael Coleman) 4:54; 7. مورگان Hoefs (Jaxon لیان, Michael Coleman) 5:19
دوره سوم — 8. ماسون Thingvold (لوگان Huus ژاک hinschberger) 2:12
دروازه بان موجب صرفه جویی در — RR: نوح برگر 10, DL: Zach سفید 17, همجنس Schmitz 17

تیف ریور فالز 5,
Red Lake Falls 2

اولین دوره — 1. RLF, Zak کنت ( اوان Girdler Ty کنت) 5:50;
دوره دوم — 2. کننده آن ژاک Dalzell (تاکر Skime) 3:19; 3. کننده آن براک Masseth 16:38;
دوره سوم — 4. RLF, Zak کنت 11:43; 5. کننده آن, Kaden (ژاک Dalzell) 13:21; 6. کننده آن ژاک Dalzell 14:26; 7. کننده آن, Blake Biermaier (اوان انبوه) 15:38
دروازه بان موجب صرفه جویی در — کننده آن: نوح Rupprecht 17, RLF اندرو جانسون 23

Mayville-پورتلند-CG 7,
بیگلی-Fosston 0

اولین دوره — 1. Colby Boser (ساموئل Satrom نیکلاس دیل) 10:04; 2. سایر Satrom (یعقوب Verwest) 13:00; 3. تنر Dr. Wayne Phillips 14:03; 4. ساموئل Satrom (ساویر Satrom نوح Mehus) 15:34
دوره سوم — 5. ساموئل Satrom 0:07; 6. ساموئل Satrom (ساویر Saastad نیکلاس دیل) 1:57; 7. نوح Mehus (ساویر Satrom ساموئل Satrom) 4:08
دروازه بان موجب صرفه جویی در — MP: Kade سوزی 20, BF: Brycan اولسون 31

Kittson Co. مرکزی 5,
وپیتون-Breckenridge 2

اولین دوره — 1. BW, Carson Hought (Brayden Wahl, James Finkral) 0:46; 2. KCC کالوین هانسون (تایلر Hennen) 16:34
دوره دوم — 3. KCC, هانسون (هیدن Hennen) 3:01; 4. KCC تایلر Bakken (H. Hennen) 9:43
دوره سوم — 5. KCC آدم گوستافسون (Landon Sugden, T. Hennen) 7:48; 6. BW Jase جنسن (توماس Withuski) 7:53; 7. KCC, Hanson, PP (H. Hennen, T. Hennen) 12:11
دروازه بان موجب صرفه جویی در — KCC: وایات Olsonawski 24; BW: شکارچی Wamre 45

Warroad 5, 0 بمیجی

اولین دوره — 1. اعطای Slukynsky (بلیک نوریس, Carson نی) 9:35;
دوره دوم — 2. گیج ویلمر (آسمان Solig) 8:20; 3. نروژی (نلسون کول گیج Wilmer) 12:24; 4. Slukynsky 14:52
دوره سوم — 5. Jayson Shaugabay (بلیک نوریس, Carson نی) 10:56
دروازه بان — موجب صرفه جویی در جنگ: جک باغ 20; BEM: اندرو Johanns 30

Minn. رتبه بندی

کلاس

1. خیابان کلیسای جامع; 2. هرمانتاوون; 3. Warroad; 4. اورنو; 5. EGF ارشد بالا; 6. مهتومدی; 7. دلوت Denfeld; 8. دلنو; 9. اسکندریه; 10. لیتل فالز

کلاس AA

1. اندوور; 2. بلیک; 3. دشت بهشت; 4. مورهد; 5. Rosemount; 6. Cretin-Derham هال; 7. Benilde-سنت مارگارت; 8. پریر لیک; 9. هیل-Murray; 10. افرا گراو

6

پنج شنبه نتایج

مندن 79, لاک پشت, کوه 59

بیسمارک St. mary’s 47, مینت 40

راگبی 46 North Star 25

Kenmare 55 سوری 36

Berthold 39, پادگان 29

Oakes 65, لینتن-HMB 57

Milnor/شمال سارجنت 52, Ellendale 26

Glenburn از 50 Nedrose 22

قلب رودخانه از 50 بومن شهرستان 39

Ada-بروپ غرب 61 بارور-Beltrami 41

Red Lake County مرکزی 72, Blackduck 54

پارک رپیدز 58, نویس 40

Frazee 58 استیپلز-رنگارنگ 39

Wadena-Deer Creek 47, Henning 46

Littlefork-آبشار بزرگ 68, Kelliher-Northome 65, OT

EGF ارشد بالا 66,
Red Lake Falls 60

حاصل کار دو تیم: EGF ارشد بالا 38, Red Lake Falls 31

قرمز دریاچه می افتد — Hollie Knott 6, Mya سیگر 3, اولیویا Bulger 6 کلارا Girdler 19, Gabby Casavan 6 Sienna اولسون 20

EGF ارشد بالا — چوپان Torgerson 12, Madison آخور 11, Kadynn Melquist 10, دکتر Havis 2 الا اگرز 2, Hanah جنسن-Selnes 5 هیلی برگر 22 رایلی Regorrah 2

دوست دختر, قرمز, رودخانه, 73,
فارگو شمالی 31

حاصل کار دو تیم: Red River 33 شمالی 15

Red River — Claire صافی 17, Shelby, فرانک 12, Jocelyn شیلر 11, Ashlea Lindseth 6, گاوچران زن, Lancaster, 6, فضل Kemnitz 6 الکس صفحه 5 یشم لاجوردی 3, گل یاس, Sondrol 3 الا Fosse 3 چارلی Heuchert 1

فارگو شمالی — Jennie Sem 6 الکس Egge 6 Arden فاکنر 6 سوفیا اوچوا 5 جولیا اشتاینر 3, فضل میلر 3 Ava Kelbrener 2

تامپسون 71,
پارک رودخانه/F-L 35

حاصل کار دو تیم: تامپسون 37 پارک رودخانه/F-L 26

تامپسون — Kaia Sorby 8, Libby, Koerber 6 مکنزی هیوز 24 میسی Jordheim 8, Cayla هربرت 7, لورن کانینگهام 9, جادا Welke 2, Madeline Stefonowicz 4, اولیویا, کیر, 3
پارک رودخانه/Fordville-Lankin — سیدنی پورتر 8, Josie Brodina 6 جولیا Sveen 2 Gigi Brouillard 15 Cheyenne Gillespie 2 هانا لارسون 2

ژنراتور-CV 58,
شمال مرز 23

حاصل کار دو تیم: ژنراتور-CV 22 شمال مرز 11

ژنراتور-Central Valley — Korina هولته 5 تیفانی Kozojed 11, McKenna Bergstrom 2, Saige Forseth 11 سیدنی Brekken 8, Kaitlin پرچمدار 5 آنا Spokely 3 ابی Magnuson 12
مرز شمال — Claire Dummer 5, کایرا مور 2, Jaidyn Volk 14, Taryn اسنایدر 2

Mayville-پورتلند-CG 42,
Griggs Co. مرکزی 34

حاصل کار دو تیم: May-بندر-CG 22, Griggs Co. مرکزی 16

Mayville-پورتلند-CG —Kalynn اولسون 2 ایزابل پارکر 5, ادیسون Domier 13 Bri Hutter 4, Hanah Ust 7 هانا مک اینتایر 1
Griggs شهرستان مرکزی — Kyrsten شرلوک 5 Kaylyn Briss 2 کندی Hannesson 4 آسیا Becherl 14, Jenna لارسون 9

هاتون-Northwood 67,
فینلی-شارون-امید-صفحه 41

حاصل کار دو تیم: Hatton-Northwood 33, فینلی-شارون-امید-صفحه 29

هاتون-آمریکا — Thyra Peterick 23, اماتور تامپسون 18, Skylar Uglem 9, Leelee تامپسون 7 استلا Sehrt 4 Skylar کارول 3, کسی Rostvet 2, امره Howson 1
فینلی-شارون-امید-صفحه — جوزی Flaten 15, داربی Breckheimer 8, Payton براون 7, Marissa Mitchell 6, Raegen Zerface 5

هاروی-چاه Co. 65,
Drake-Anamoose 43

حاصل کار دو تیم: Harvey-چاه Co. 34 دریک-Anamoose 24

هاروی-ولز –شهرستان Lexi Fike 1 پاییز, Sieg 9, Makenna Vollmer 2, Zoe McKinven 9, Kalyn کلر 8, Leah Jans 8 گل یاس Ripplinger 16, مککننا آرنولد 6 مگی Raue 6
Drake-Anamoose — Taryn Sieg 4 رایلی Khabi 13, Jaime Lemer 4 الکسیس Hase 2, Bethany فیلر 8, Halie Fletschock 12.

Midkota 48 وارویک 34

حاصل کار دو تیم: Midkota 25 وارویک 13

Midkota — برنا اندرسون 12 اما Kollman 10, Josie جانسون 9 تارا اتو 4, Corey Johnson 2 شکارچی پترسون 4 نیکول بکلی 7
وارویک — Sunnie Belgarde 9, آنال, باند تبهکار, Alberts 15 هیلاری Archambault 5, سارا اندرسون 5

Westhope-نیوبورگ 55,
Rolette-Wolford 37

حاصل کار دو تیم: Westhope-نیوبورگ 29, Rolette-Wolford 19
Rolette-Wolford — برنا بوچر 14 الیزابت اسمیت 9 Shelby جانسون 4, Keaira اعطای 3 اوا Tastad 2, Neveah Peltier 2 ساوانا McCall 2, Sierra هاینز 1
Westhope-نیوبورگ — Ellie Braaten 28 کیمبرلی Tabarez 11, Emmie تامپسون 7, سرنوشت هاوکینز 6 کارن Solis 2 Jazmin Solis 1

کروکستون 59,
تیف ریور فالز 21

حاصل کار دو تیم: کروکستون 29 Thief River Falls 11

کروکستون — ابی Borowicz 11 اما غوزه 4, Jenna Coauette 4, Halte Winjum 5 دنی بویل 15, Mayden Winjum 9, Kasey Cwikla 11
تیف ریور فالز — تیخوانا Prickett 3, Carley Johnson 2 Anika Dalager 3, Camryn شواب 1 Madalyn Determan 4, Kendal Rantanen 6 اولیویا هاوکینز 2

Warroad 59, بیگلی 50

حاصل کار دو تیم: Warroad 26, بیگلی 18
Warroad — Elyza لیلی 2, ایمان, لیلی 7 مرداد انبوه 2, Brianna Lalim 15, Laci کندی 3, Avi, نرمافزار 8, Shayle ترنر 8 کاترین تامپسون 8, آزادی Johnson 2 لیدیا Tessier 3, Mallary Lalim 1
بیگلی — کیرا فرانک 11 هیلاری Maruska 5 کاترین Agnew 16, Sadie Spaulding 7, Zowie Willette 2, Amanda Huschle 4, مامان هانسون 5, Gracey Halverson 1

Cass دریاچه-Bena 69,
برنده-E-Mac 44

حاصل کار دو تیم: Cass دریاچه-Bena 30 پیروزی-E-Mac 23

Cass دریاچه-Bena — Danae Wilson 22, Taryn فریز 11, Alexiah لاروس 3 الهام رایت 2, Lailee Fineday 10, گابریل Fineday 11, Amira Laduke 10
برنده-E-Mac — لیندزی Espeseth 19, Elliana Lindberg 8, فضل Kaupang 2, جورابهای ساندر 10, Savahanna Svalen 5

لیسبون 67,
افرا دره 42

حاصل کار دو تیم: پرتغال 39 افرا دره 42

لیسبون — آشا شیرین 2, Sheyenne Waletzko 3, Kasen اندرسون 8, Kendra Odegard 8, اولیویا Tuhy 24, Sidney, Anderson 2 الی 20 Rieger
افرا دره — Kiana Lerud 6 چوپان Wetch 16 اما Tichy 5 کورتنی Hovelson 10 مدی اولسون 5

N. D. منطقه 7

در جدید راکفورد دبیرستان

Feb. 14

یک چهارم نهایی — چهار بادها-Minnewaukan (شماره 1 دانه) bye; جدید راکفورد-Sheyenne (شماره 4) در مقابل داکوتای دشت (شماره 5), 4 p. m.; Harvey-چاه County (شماره 2) در مقابل وارویک (شماره 7), 5:30 p. m.; بنسون شهرستان (شماره 3) در مقابل لکتا (شماره 6), 7 p. m.

Feb. 15

نیمه نهایی, 5:30 تا 7 بعد از ظهر

Feb. 17

بازنده-از منطقه-مقدماتی بازی های 4 و 5:30 p. m.; منطقه قهرمانی 7 p. m.

N. D. منطقه 8

در رولا دبیرستان

Feb. 14

دور اول — North Star (شماره 4 دانه) در مقابل رولا (شماره 5), 6 p. m.; لنگدن-Edmore-مونیخ (شماره 1) bye; سنت جان (شماره 3) در مقابل Rolette-Wolford (شماره 6), 7:30 p. m.; Dunseith (شماره 2) bye

Feb. 15

بازنده-از بازی های 2 و 3:30 بعد از ظهر

مسابقات نیمه نهایی 5 و 6:30 p. m.

Feb. 17

بازنده-از منطقه-مقدماتی به دنبال قهرمانی منطقه

6

پنج شنبه نتایج

Red Lake County 67, Fosston 54

Wadena-Deer Creek 73, بیگلی 55

کرازبی-آیرنتن 72 پارک رپیدز 47

مرغ سقا رپیدز 69, هالی 48

Perham 73, Dilworth-GF 60

فرگس فالز 70, 69 برینرد

Pequot دریاچه 64 استیپلز-رنگارنگ 29

مندن 68, لاک پشت, کوه 57

Ada-بروپ غرب 86, Hillsboro-Central Valley 53
داکوتای دشت 64, Midkota 58

Dunseith 72 وارویک 60

شمالی, Cass, 73, Wyndmere-Lidgerwood 51

شهر جدید 65, Kenmare 60

Enderlin 86, Tri-State 70

قوم و خویشی 71 بلوط بیشه 54

آندروود 64, لینتن-HMB 49

Richland, 65, Milnor-شمال سارجنت 54

Kidder شهرستان 73 ناپلئون/G-S 45

بارنز County North 59, LaMoure-LM 58

Beulah 56 Dickinson تثلیث 53
فرگس فالز 70, 69 برینرد
Wadena-Deer Creek 73, بیگلی 55
مورهد 69, Detroit Lakes 44
Perham 73, Dilworth-Glyndon-Felton 60

گرفتن 56,
دریتن-V-E 40

حاصل کار دو تیم: Grafton, 33, دریتن-V-E 16

Grafton — Brandon آلبرشت 6, ویلیام Jiskra 9 لوئیس بلدرس 3 تامی کرن 6 استیون Garza 13 جاستین Garza 17, اسکار ویارئال 2
دریتن-دره-ادینبورگ — تایسون حامی 10 Sam Johnson 2 لوکاس Pastorek 1 برندان دیورند 7 Gage Pollestad 14 لوقا Estad 6

لنگدن-E-M 54 بنسون, Co. 40

حاصل کار دو تیم: Langdon-E-M 26 بنسون, Co. 19

لنگدن-Edmore-مونیخ — Grant Romfo 13 Jackson Delvo 12 سیمون Romfo 12, Ordale Marstad 12, Blaine, پری 5
بنسون شهرستان — Carter Tandeski 13, Kadin Neppl 7, Gunnar هاگن 6 کول Wentz 5, Blayne Anderson 4 تعقیب بنسون 3 جان فیشر 2

چهار بادها-Minn. 105,
لاکوتا 44

حاصل کار دو تیم: چهار بادها-Minn. 51 لاکوتا 20
چهار بادها-Minnewaukan — Keldon Keja 2 Jayden ینکتون 13, Jacoby پیرسون 3 حقیقت رابرتسون 5 یعقوب LaRock 8 داگ ینکتون 18 راجر ینکتون 8 جری لنوار 6, JaeShaun شاو 21, Caelen Lohnes 4 یونس جکسون 7, Bronson والتر 10
Lakota — جسی Neidlinger 10, Brandt فرگوسن 5, جان هامان 2 رومی Steffan 6, Brandon Morten 2 Jackson Neidlinger 15 راس تامپسون 4

داکوتای دشت 64,
Midkota 58

حاصل کار دو تیم: Dakota دشت 31, Midkota 23
Midkota — Jory Boote 13, Logan, Topp 21 یعقوب جانسون 3, Trae Kaelberer 7, Breck اهلرز 5, Jale Timm 9
داکوتای دشت — Tyler Loe 28, Colby Hovdeness 2, حیوان دست اموز استین 13 جیک Avdem 7, دالتون Hassel 4 پارکر فردریک 10

سنت جان 86, رولا 40

حاصل کار دو تیم: St. John 44, رولا 15

سنت جان — Brayton بیکر 3 آدم Jollie 9, Tyreece Gunville 22 ژاک اندرسون 9, Jaeton Parisien 5, Mike Dunn 10 اتان McGillis 2 برادلی مدافع 15, Caden Belgarde 2, Brodie Monette 3 جان Lunday 6
رولا — خاویر Mitchell 10 Mitchell Leas 11, Deryk توماس 12 نیکلاس میرس 2 Logan Elick 2 Harrison Longie 3

Drake-Anamoose 65,
هاروی-چاه Co. 59

حاصل کار دو تیم: Drake-Anamoose 29 هاروی-چاه Co. 37

Drake-Anamoose — الیاس Nickelson 4 حیوان دست اموز Melaas 3 متی Jund 2, Jaylee Brandt 12, Frank Martin 21 شکارچی Fletschock 19 جاش Marquart 4
هاروی-ولز –شهرستان تایسون, Tipton, 10, Alex اریکسون 10, Madden Thorson 2, Jaxon Fike 5, لاندان Monge 4 تنر گراسمن 8, Tate گراسمن 17 اسحاق Friese 3

کروکستون 69,
تیف ریور فالز 55

حاصل کار دو تیم: کروکستون 29, تیف ریور فالز 31

کروکستون — Walken Winjum 9, Easton Tangquist 5, جک Garmen 5, بردی, کون 6 کارتر Bruggeman 17, Caden Osborn 27
تیف ریور فالز — Gunnar Zutz 4, Brevyn لینگن 6 آنتونی Hyland 3 ژاک Praska 6, Gunnar Aune 13, طوفان منینگ 14 جک منینگ 9

Warroad 66 شمال یخ 48

حاصل کار دو تیم: Warroad 31 شمال یخ 22
شمال یخ — Jaacks Spilde 8 Jackson Spilde 4, Braxton Boe 42 موریس آن را انتخاب ک 3 Austin Kautzman 4, کیتون Klegstad 12 توپچی Koland 11 الی بیشه 2 جید Werb 2
Warroad — Kyle Kvarnlov 2 اوان Grover 11, Dylan, Fox 11 کول Spenst 14, Kyle Thompson 21, ویرژیل Laznicka 7

Clearbrook-Gonvick تا 50 ساله
Goodridge-Grygla 47

حاصل کار دو تیم: Clearbrook-Gonvick 29, Goodridge-Grygla 20
Clearbrook-Gonvick — Kolten شولتز 7, Jonny Hamnes 16, Logan Westrum 1 آیدن Churness 5, Alex داوسون 19 لوی نلسون 2
Goodridge-Grygla — بلیک Jensen 3 هادسون McMillin 4, Jake Olson 1 رایلی Manderud 28 اردن Coan 6, Ian Haugen 5

افرا دره 39,
لیسبون 34

حاصل کار دو تیم: افرا دره 19 لیسبون 10

افرا دره — Carson Hovelson 5, آدم Punton 12 یعقوب جانسون 16 اوان Richman 6
لیسبون — Caeden شیرین 2 میسون Lukes 5, رابرت آدام 2 ریس James William ஜ 19, Caleb اولسون 6

Milnor-شمال سارجنت 52,
Ellendale 26

حاصل کار دو تیم: Milnor-شمال سارجنت 26, Ellendale 8

Milnor-شمال سارجنت — دیلن فردریک 15, گل یاس, شرلوک 9 Annika نلسون 7, Christena Mathias 6, Alannah بک 5, Elle Lein 4 هانا دویل 3 مگان هیل 3
Ellendale — سارا جوان 8 ابی پترسون 7 ابی Molan 4, جادا Henningsen 4 اوری Rotondi 2 مورگان فیشر 1

کامپتون یادبود/SF
شیرها در ضربات پنالتی

در GF, مرکزی, شنبه

11:30 صبح — قلب مقدس در مقابل Larimore.

1 p. m. — پارک رودخانه/Fordville-Lankin مقابل وارویک.

2:30 p. m. — Dunk 3-نقطه تیراندازی و پرتاب آزاد تیراندازی مسابقه.

3:15 بعد از ظهر — Thompson در مقابل چهار بادها-Minnewaukan.

Northland سوپر شنبه

در تیف ریور فالز

Northland و جامعه دانشکده فنی

شنبه

1:30 p. m. — Clearbrook-Gonvick مقابل Kittson شهرستان مرکزی

3:15 بعد از ظهر — Northern یخ در مقابل اوج-فیشر

5 p. m. — Warren-آلوارادو-اسلو در مقابل Goodridge-Grygla

6

پنج شنبه نتایج

دختر مرکزی 40 Fargo دیویس 27

106: ملاکی Werremeyer (FD) بیش از لی, Billings, 2:24; 113: تایسون Gass (GFC) بیش اوری Mohr 0:57; 120: David Gallegos (GFC) بیش از Sajan Guring 8-3; 126: Clayton Nissko (FD) بیش از هیدن ماک 1:52; 132: Jayden Haake (GFC) بیش از Faris Omar 2:11; 138: جاش Isassi (GFC) بیش از سایر دوستان 4-2; 145: Ryan برته (FD) بیش از Cyncere هاسکینس 1:04; 152: مایک اریکسون (GFC) بیش از Landon ادرس 9-2; 160: Ty وبر (FD) بیش از اوان Bridgeford 8-6; 170: Connor Chloupek (FD) بیش از الکس Lassonde 0:43; 182: Rylen رید (FD) بیش از آستین سر و کله زدن 13-2; 195: اندرو Teigen (FD) بیش از کایل Rothenberger 6-5; 220: ترومن Werremeyer (FD) بیش از جاستین کر 2:17; 285: برودی دفو (GFC) بیش از کالیب Sjostrom 1:54

دختر مرکزی سر مربی تیم کشتی جف ویلز: “ما کشتی در یک بسیار دشوار دو برابر فارگو دیویس اما آمد تا چند بازی کوتاه است. ما سعی کردیم به برخی از مانور به ما خط برای جبران یک زن و شوهر از ما استارت که مجروح شده اما ما فقط نمی باید قدرت شلیک برای نگه داشتن سرعت با دیویس.”

دوست دختر, قرمز, رودخانه, 39,
فارگو شمالی 33

113: هنری Maughan (FN) بیش از کمدن Larsen 5-1 120: Alyx Diggs (RR) توسط برانند; 126: هنری Maughan (FN) توسط برانند; 132: Kaden Rohloff (RR) بیش از دانیل Stoll 3:44; 138: دنی Monatukwa (FN) توسط برانند; 145: Anakin گرگوری (RR) توسط برانند; 152: Zion Diggs (RR) توسط برانند; 160: Jaden Fjestad (RR) توسط برانند; 170: Troy Stenehjem (RR) توسط برانند; 182: Micaiah پترسون (RR) در طول تاریخ Surpris 5-3; 195: Gunnar Cadreau (FN) بیش از Colton سخن -Peterka 5:39; 220: برادن Jongeward (FN) بیش از میکا رایت 1:22; 285: اندرو Aamold (FN) بیش از مارشال Buelow 0:05

N. D. منطقه 2
مسابقات دوگانه

در کارینگتون شنبه

بازی-در — Mayville-پورتلند-CG مقابل Northwood, 10 a. m.

یک چهارم نهایی — Grafton در مقابل ژنراتور-Central Valley 10 صبح مرکزی Cass مقابل Larimore, 11 a. m.; Harvey-چاه های شهرستان در مقابل Carrinton, 11 a. m.; Pembina, شهرستان شمالی در مقابل ممکن است-بندر-CG/Northwood برنده ظهر

بازنده-از duals ابتدا در ظهر

مسابقات نیمه نهایی, 2 p. m.

قهرمانی و مقام سوم duals, 4 p. m.

درست است-اگر لازم باشد به دنبال

6

بسکتبال

دو دونفره

واکر Demers, Grafton 15 امتیاز و 10 پرتاب ریباند مقابل میدوی-Minto; 10 امتیاز 12 ریباند در مقابل Larimore

کلر Dummer شمال مرز 10 امتیاز 12 ریباند در مقابل Larimore

لیندزی Espeseth پیروزی-E-Mac 25 امتیاز و 10 پرتاب ریباند مقابل قرمز دریاچه; 27 امتیاز 12 ریباند در مقابل شمال یخ

شلبی فرانک, قرمز, رودخانه, 25 امتیاز و 18 ریباند در مقابل شیاطین دریاچه; 17 امتیاز و 10 پرتاب ریباند مقابل فارگو دیویس

اریک Gieseke, Red Lake County 21 امتیاز و 10 ریباند در مقابل وارن-A-O

جارت Kujava, شهرستان Kittson مرکزی, 26 امتیاز و 10 ریباند در مقابل Goodridge-Grygla

Grant Nelson, Devils Lake 27 امتیاز و 18 ریباند مقابل Red River; 19 امتیاز 14 ریباند در مقابل Shanley

Isiah اولسون, قرمز لیک کانتی 10 امتیاز و 11 پرتاب ریباند مقابل Clearbrook-Gonvick

Caden Osborn, کروکستون, 23 امتیاز 12 ریباند در مقابل Warroad; 19 امتیاز و 16 ریباند مقابل Wadena-DC

الهام Rinde, گورکن-Greenbush-وسط رودخانه 10 امتیاز و 10 پرتاب ریباند مقابل قرمز دریاچه می افتد

Bronson والتر چهار بادها-Minnewaukan با 18 امتیاز و 10 ریباند در مقابل هاروی-WC

میسی Yahna, Larimore, 23 امتیاز و 10 پرتاب ریباند مقابل هاتون-نرتهوود

داگ ینکتون چهار بادها-Minnewaukan, 27 امتیاز و 18 ریباند مقابل داکوتای دشت

نقاط عطف

وارن-آلوارادو-اسلو ارشد شلبی دیورند رسیده 1000 نقطه علامت گذاری برای بسکتبال حرفه ای هنگامی که او به ثمر رساند 19 روز جمعه در برابر Clearbrook-Gonvick

Thompson تاریخ و Kenzie هیوز به ثمر رساند 1000 هفتم نقطه از بسکتبال حرفه ای دوشنبه هنگامی که او به ثمر رساند 16 برابر Griggs شهرستان مرکزی.

کروکستون را Caden Osborn رسیده 1000 نقطه را علامت به صورت حرفه ای پنج شنبه زمانی که او تا به حال 27 امتیاز در برابر تیف ریور فالز.

کروکستون junior کامرون Weiland رسیده 100-برنده علامت در او کشتی کج حرفه ای شنبه.

دانشجوی سال دوم کودی Weinen از تیف ریور فالز گل 100 پیروزی او کشتی کج حرفه ای شنبه.

قلب مقدس دوم کوبه Tomkinson به ثمر رساند یک مدرسه تک بازی رکورد 48 امتیاز سهشنبه در برابر قرمز دریاچه.

تاریخ کلارا Girdler تنظیم Red Lake Falls بسکتبال دختران تنها-بازی به ثمر رساند رکورد هنگامی که او تا به حال 40 امتیاز در برابر Goodridge-Grygla.

خریدهای

قلب مقدس ارشد Maddi Mitzel امضا نامه ای از قصد به بازی والیبال در دانشگاه جیمز تاون.

سالمندان بردی لب به لب از کروکستون و داوسون Sedivec از Mayville-پورتلند-CG باید امضا نامه ای از قصد به بازی فوتبال در دانشگاه جیمز تاون.

منطقه سالمندان ورود به بازی فوتبال در دره شهر دانشگاه ایالتی هستند اوری ThorsgardNorthwood; پارکر Vilandreشیاطین دریاچه; پارکر فردریک داکوتای دشت و حیوان دست اموز لانگن, شهرستان Kittson مرکزی.

کول جانسون از تیف ریور فالز و Isiah LeTexier از Cavalier مرتکب شده اند به بازی فوتبال در بمیجی دانشگاه دولتی.

6

اجلاس لیگ نظرسنجی

1. دهان رابرتز (3 اولین محل رای) 23 امتیاز; 2. اوماها (1) 19; 3. S. D.) وزارت امور خارجه (2) 18; 4. N. D. دولت 16; 5. Western Illinois 9; 6. Purdue فورت وین 5

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان