از طریق پنجره: مینه سوتا ساکنان خانه سالمندان می گویند که آنها در حال انجام خوب

تیفانی پیکارد این تفریح مدیر و هماهنگ کننده داوطلب در بتسدا پیاده روی را از طریق درب های شیشه ای و خوش آمد می گوید من با یک لبخند گرم. او به من نشان می دهد یک نقشه از تسهیلات با نقطه های قرمز مشخص شده در اتاق من خواهد بود و بازدید از نمای بیرونی.

دو روز قبل از من به نام تیفانی با یک ایده در ذهن: من می خواستم برای عکاسی از ساکنان از طریق پنجره در تلاش برای گرفتن آنچه که آنها احساس در میان COVID-19 شیوع. بلافاصله او را در هیئت مدیره.

“آن متفاوت بوده است از آنجایی که ما درها را به بازدید کنندگان” او گفت:. “ما احساس می کنیم نزدیک تر از همیشه قبل از.”

Bethesda یکی از بزرگترین ارشد مراکز مراقبت در منطقه شروع به محدود کردن همه ی بازدید کنندگان به این مرکز در اواسط ماه مارس برای جلوگیری از خطر بالقوه COVID-19 قرار گرفتن در معرض به ساکنان. با توجه به مرکز کنترل بیماری و پیشگیری از سالمندان 65 سال و مسن تر در معرض خطر بالاتری برای بیماری شدید و هشت نفر از 10 مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده شده است در 65-به علاوه محدوده سنی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما ساخته شده است که تصمیم قبل از بسیاری از مکان های دیگر مورد نیاز بود ، آن را تایید کرد به من که ما واقعا در اینجا برای ما ساکنان در بتسدا,” او گفت:. “ما در حال قرار دادن ایمنی خود را اول است.”

من اجازه ورود به ساختمان که بدان معنی است که من نیاز به تکیه بر کارکنان به درخواست ساکنان که علاقه مند خواهد بود و به مطمئن شوید که آنها از لحاظ فیزیکی قادر به.

خوشبختانه تیفانی باعث می شود همه چیز بسیار آسان است. او دست من یک لیست از هفت ساکنان که توافق به عکس و تماس راس Brandt, Bethesda, امکانات مدیر. راس به من نشان دهد خارج از ساکنان اتاق بنابراین من قادر به عکاسی از آنها را از طریق پنجره.

اجازه دهید فقط می گویند — من واقعا خوشحالم که من عینک چکمه های من.

راس و من وارد اتاق اول. تیفانی در داخل است قبل از ما می رسند به مطمئن شوید که ساکن آماده است. او سپس می پرسد و آنها را به آنچه آنها می خواهند مردم بدانند و می نویسد: پاسخ خود را در یک کاغذ امضا کنید.

احساسات خوبی در من. مادر بزرگ من گذشت در مارس 2017. او در یک زندگی و مراقبت از حافظه کمک جامعه زندگی برای او آخرین روزهای زندگی. من خیلی خوش شانس به امتیاز از صرف وقت با او قبل از او گذشت. پس خیلی خوش شانس.

من به عنوان همکار از طریق پنجره های شیشه ای در بتسدا در این روز غم انگیز به نظر می رسد روشن تر است. ساکنان’ لبخند عفونی هستند.

یکی از ساکنان به ویژه لوئیس نووتنی-استوکس, باعث می شود من بخندی. من بی مهارت با دوربین من در تلاش برای پیدا کردن زاویه مناسب. به عنوان من با تمرکز او همسالان از طریق پنجره به حیاط قرار می دهد و دست خود را بر دهان او به عنوان اگر او با دیدن چیزی برای اولین بار. من بعد از پایان گرفتن عکس دیدار من با تیفانی یک بار دیگر در مقابل در ورودی.

“آیا شما هر گونه سؤال دیگر ؟” او می پرسد.

بله در واقع من انجام دهد.

“آنچه اتفاق افتاده است با لوئیس ؟ چرا او پوشش دهان او مانند او نفس نفس زدن?” به نظر می رسید مانند یک لحظه زیبا — بسیار چشمگیر است و مودی.

“آه او فقط پوشش دهان او بود چرا که او خنده. او گفت: شما در نظر گرفتن یک زمان واقعا طولانی برای گرفتن عکس. او به من گفت که من می توانم به شما بگویم که بیش از حد” او گفت:.

من پشت سر هم از خنده. که چیزی بود که من فکر کردم اتفاقی افتاده است.

البته وجود فاصله وجود دارد ترس است. اما خنده و شادی و روزنوشت حس شوخ طبعی است. زندگی خود را نگه می دارد. ما وفق دهند و حرکت رو به جلو با آنچه ارائه شده است قبل از تماس با ما — آن را فقط طول می کشد زمان برای پیدا کردن سمت راست تنظیمات دوربین.

با تشکر از شما Louise. من سعی کنید و کمی سریعتر از دفعه بعد.

Recreation Director and Volunteer Coordinator Tiffany Picard helps resident Louise Novotny-Stokes hold up a sign to communicate Novotny-Stokes wanted people to know Tuesday at Bethesda senior living community in Willmar. Erica Dischino / West Central Tribune

مدیر تفریح و هماهنگ کننده داوطلب تیفانی پیکارد کمک می کند تا اقامت لوئیس نووتنی-استوکس نگه دارید تا نشانه ای برای برقراری ارتباط نووتنی-استوکس می خواستم مردم بدانند که روز سه شنبه در بتسدا ارشد جامعه زندگی در ویلمار. اریکا Dischino / مرکزی غرب تریبون

Earl Banks poses for a portrait through his window in his room at Bethesda senior living community Tuesday in Willmar. Banks wanted people to know that he is “okay here.”
Erica Dischino / West Central Tribune

ارل بانک به شمار می برای یک پرتره از طریق پنجره خود را در اتاق خود در بتسدا ارشد جامعه زندگی روز سه شنبه در ویلمار. بانک ها می خواستم مردم بدانند که او “خوب در اینجا.”
اریکا Dischino / مرکزی غرب تریبون

Dale, left, and Joyce Henkelman pose for a portrait through their window screen Tuesday in their room at Bethesda in Willmar. The couple wanted people to know that,“They are happy here together.” Erica Dischino / West Central Tribune

دیل چپ و جویس Henkelman مطرح برای پرتره خود را از طریق صفحه نمایش پنجره سهشنبه در اتاق خود را در بتسدا در ویلمار. زن و شوهر می خواست مردم بدانند که”آنها خوشحال هستند در اینجا با هم.” اریکا Dischino / مرکزی غرب تریبون

Earl Banks rests his hands on his lap while posing for a portrait through his window in his room at Bethesda senior living community Tuesday in Willmar. Banks wanted people to know that he is “okay here.” Erica Dischino / West Central Tribune

ارل بانک ها استوار دست خود را در دامان خود را در حالی که نما برای یک پرتره از طریق پنجره خود را در اتاق خود در بتسدا ارشد جامعه زندگی روز سه شنبه در ویلمار. بانک ها می خواستم مردم بدانند که او “خوب در اینجا.” اریکا Dischino / مرکزی غرب تریبون

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>