سه راه یا سه حمله? Whitecaps فاش جدید ‘موج’ نیوجرسی


“تعجب هیچ یک از این ذکر شد که چگونه امواج کراوات به ون و B. C., پرچم, من فکر می کنم که واقعا خوب است ، رنگ ها بیش از حد بزرگ. این شرم آور آن را به خراب آدیداس نام تجاری هل دادن که خط شانه راه است.”

موج بدست شست.

ونکوور وایت کپس پرده برداری از نسخه خود را از لیگ برتر فوتبال 25-سالگرد کشباف در یکشنبه جدید آبی رنگی کیت لقب “موج” های این تیم در آینده بر روی پاشنه از فصل گذشته را تقریبا جهانی loved “هوپ” پیراهن.

واکنش به پیراهن ترکیبی از تاریکی و “دود” و آبی و به طور کلی مثبت محلی لمس مانند شهر را پرچم و شعار “دریا و زمین و هوا ما رستگار” پاغœانغœ کمر و گردن از گردن بود. ظریف موج الگوی بافته شده را به این مواد اشاره ای به این تیم ریشه نیز به خوبی دریافت.

باشگاه آرم و نام الهام گرفته شده بود رنگ سفید پوش امواج و برف صدر کوه ها که اصلی بنیانگذار و مدیر دنی Veitch دیدم هنگام رانندگی در سراسر Lions Gate Bridge در سال 1973. اصلی تیم وایت کپس در یک “حلقه” نیوجرسی بود که reprised سال گذشته برای این تیم 1979 قهرمانی سالگرد.

“امواج شده اند به عنوان یک نماد مهم برای باشگاه ما پس از دنی Veitch آمد تا با Whitecaps نام در سال 1973” Mikkel Strøjer این Whitecaps’ معاون رئیس جمهور از نام تجاری و فن نامزدی و گفت: در یک نسخه.

“شهر ونکوور رسمی پرچم و شعار بودند و الهام بخش برای جدید ما ست و ما مفتخر به همکاری با دفتر شهردار به ترکیب هر دو در طراحی است.”

“دریا و زمین و هوا ما رستگار” جزئیات بر روی گردن جدید Whitecaps نیوجرسی.
PNG

آدیداس طراحی شده تمام سالگرد کشباف با هر تیم شامل همان سه راه راه بر روی شانه راست همان و hemline یقه و کافهای.

Whitecaps داد آدیداس جامع ورودی به آنچه به عنوان عناصر آنها می خواستند به منعکس کننده هویت تیم و جامعه خود را, اما مسئولیت نهایی محصول استراحت با آدیداس.

این یک فرایند است که به طول انجامید دو سال به اوج خود رسید در روز چهارشنبه ویژه هفته مد نیویورک رویداد که در آن هر تیم کیت رونمایی شد توسط افراد مشهور ، یعقوب ترمبلی, ونکوور بومی و برنده جایزه بازیگر نمایندگی ونکوور.

در اینجا یک نمونه از فن واکنش به Whitecaps نیوجرسی که شما می توانید پیدا کردن در تیم ذخیره در Gastown و یا در whitecapsfc.com/wave.

“من درک می کنم که چرا آنها در حال انجام آن است, اما این سه راه راه بر روی شانه واقعا نمی مانند آن را باید وجود داشته باشد. نه یک فن از کافهای. عشق رنگ و شبح امواج در پیراهن. من مطمئن هستم که نظر من متفاوت خواهد بود که در فرد دیده می شود.”

— فیل Figueiredo

“نه بهتر است از حلقه به عنوان که ممکن است همیشه به یک کلاسیک. اما به مراتب بهتر اتصالات از این تیم و تیم هویت از ‘خاکستری وحدت” یا قهوه ای ست. با توجه به روشن آدیداس موظف قالب فاکتور من می گویند آن را خوب نگاه کلی. 7.5/10.”

— کانر ترنر


شهر ونکوور پرچم بخشی از کیت جدید.

PNG

“به عنوان یک لیگ سالگرد رول آن را فوق العاده اساسی و خسته کننده است. به دنبال در MLS بزرگ, عکس از افتتاحیه فصل آنها ارسال شده امروز به Instagram وجود دارد راه بیشتر هویت در آنها است. من نا امید کرد.”

— اندرو ون ادن

“بر اساس این عکس نه نفرت و یا آن را دوست دارم. منحنی سجاف جلو مرا به یاد یک (شمال) فوتبال آمریکایی نیوجرسی و ضخامت کافهای در آستین هر بازیکن را نگاه مانند یک کاپیتان. امواج و شهر ونکوور پرچم خوب هستند.”

— آماندا چو

“من امیدوار هستم که یک روز MLS اجازه می دهد تا تیم به نشانه های مختلف با پیراهن حامیان مالی و به طور کامل سفارشی کردن چگونه آنها در حال حاضر در نیوجرسی. هیچ چیز آمده است نزدیک به حلقه است. ترجیحا من آرزو می کنم این یکی دو تن آبی-حلقه دور کیت. اما در مقایسه با دیگران مانند سیاتل و (سن خوزه) بد نیست.”

— اونس Sweeney

“سخت ندارد. من عاشق ظریف الگوی موج و ونکوور پرچم اما در حال حرکت در کل پنل خط برای شانه کردن در سراسر بازیکن قفسه سینه فقط به جای راه راه است که هیچ کسب و کار وجود دارد پس بنابراین گنگ است.”

— Cory Muzyka


درک کورنلیوس مدل نیوجرسی توسط آدیداس.

PNG

“من نفرت رویکرد داشتن یک سبک در سراسر لیگ. اما از همه آنهایی که تولید این یکی به زمین در ‘بد’ شمع.”

— Jorge مندزا

“تعجب هیچ یک از این ذکر شد که چگونه امواج کراوات به ون و B. C., پرچم, من فکر می کنم که واقعا خوب … رنگ ها بیش از حد بزرگ. این شرم آور آن را به خراب آدیداس نام تجاری هل دادن که خط شانه راه است.”

— لورنزو Bonetti

“من پیدا کردن آن ساده و inoffensive. من می توانم آن را و یا ترک آن است. من نمیخواستم حلقه نیوجرسی به طوری که این بهتر است.”

کن آرمسترانگ

“من می خواهم که آن را سرمه دوباره. مانند nod برای شهر ونکوور پرچم و کنتراست امواج بر روی قفسه سینه. درک این الگو اما راه راه شده اند که راه بهتر کردن دو طرف و نه بر روی شانه.”

— کریگ بود Flamma

“این قطعا یک jersey. در مورد به طور متوسط به عنوان آن می شود اما نه به طور فعال ، من دیده ام چند داستان به همین دلیل آدیداس و دیگر تامین کنندگان قادر به ارائه تیم با مشخص کشباف; همه که می کند این است که من را متقاعد کند باید وجود داشته باشد یک لیگ کیت تامین کننده.”

— اسکات باکستر


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان