سه Panchayats برنده برجسته جوایز

شاید آن را نه تنها صرف عملکرد Panchayats به عنوان یک ماده معمول در حال حاضر که آنها بهتر قرار داده و هر دو با توجه به عملکرد استقلال و همچنین داشتن حمایت مالی کافی در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر مانند همتایان خود در سایر نقاط کشور اما چگونه شد که چگونه بسیاری از عملکرد. به عبارت دیگر حس نه تنها صرف عملکرد اما چگونه بهترین Panchayats ثابت به عنوان عملی سیستم حکومت تحت Panchayati راج سیستم مهمه. ما نیاز به به روز کردن حافظه ما در مورد احساس شک و تردید اگر نه یک پرده از دل تنگی با رنگ و لعاب منفی در مورد منطق از برگزاری انتخابات برای انتخاب Panchayats مربوطه کارمندان در اواخر سال 2018 و در واقع بسیاری از جریان اصلی سطح منطقه ای و ملی و احزاب سیاسی و تحریم این انتخابات اما به طور کلی قوی مردم در انتخابات 84 درصد ولی با این حال ضبط 41 درصد ثابت boycotters و همچنین propounders و broachers از “ورزش در بیهودگی” را به عنوان کاملا نادان از وضعیت زمین و تغییر جهت از “بادها” داشتن صورت گرفته در جامو و کشمیر.
سالم وضعیت خطور کرد به عملکرد این ریشه چمن نهادهای دموکراتیک در قلمرو اتحادیه که از رقابت برای انجام بهتر و در نتیجه کسب درآمد تمجید. لذت بخش است که سه Panchayats – دو در Rajouri و یکی در Baramulla مناطق در جامو و کشمیر در رابطه با انجام یک کار برجسته در مناطق مختلف عملکرد را بموقع به رسمیت شناخته شده است. این زمان آن است که در رابطه با سه panchayats ادعا چنین معتبر ملی جوایز در نظر گرفتن یک نشانه و احساس incentivised – بیشتر می تواند آرزوی آن را به عنوان در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده به عنوان بهترین نوازندگان. در حالی که ما درود این سه Panchayats – Jamola پایین تر و Dhangri در Rajouri منطقه و Zaloora-B در Baramulla منطقه برای برنده شدن در جایزه ملی ما انتظار بیشتر از Panchayats و حتی محلی شهری نشان دادن بدن برای عملکرد بهتر به عنوان یک نتیجه از ترکیب مطلوب و مشخصاتش استفاده از بودجه به عنوان به خوبی به عنوان هماهنگ و اختصاصی سهم و رهبری ارائه شده توسط مأموران مربوطه.
این یک هنجار پذیرفته شده برای ظالمان و نوازندگان که آسمان محدود است و کار سخت با تعهد به عنوان یک سرمایه گذاری جامد محدود شد برای نشان دادن نمونه نتایج. مناطق گسترده هستند و کار حجیم به عنوان پیدا کنیم که انگیزه و شناسایی هدف در نظر این سه Panchayats کار. واکسیناسیون کودکان مطلوب ثبت نام در مدارس, کاهش قطره استراحتی حضور و غیاب مدرسه, معلمان, نظافت درایو و باز اجابت مزاج رایگان, وضعیت آب آشامیدنی اواسط روز غذا طرح مانند برنامه بودند کودک محور که در آن Panchayats به تنهایی می تواند بازی یک نقش فوق العاده ای در سطح زمین است. وجود دارد انواع طرحهای توسعه ساختمان اصلی زیرساخت ها در روستاها گسترش ایجاد کرد سایت اجازه و مقررات ساخت و ساز ساختمان ها و خانه های روشنایی جاده و ساخت و ساز از آب و برق و غیره و دیگر اجتماعی و مسائل اقتصادی که در آن Panchayats خود را قطعی و lineated نقش بیش از حد.
این Panchayats بنابراین باید تمرکز بر جای اکسل در توسعه اجتماعی و اقتصادی اتخاذ دوستدار کودک شیوه ها و فریم طرحهای توسعه به کار برای دست آوردهای. مگر اینکه برنامه آماده شد, آبی, چاپ شده, تصمیم گیری, گرفته, اهداف, ثابت, خط عمل شناسایی و روحیه تیم را در, دستاوردهای با ارزش به نام نه می تواند ساخته شده است. سه جایزه ملی یعنی Nanaji Deshmukh Rashtriya Gaurav گرم سبها Puruskar گرم Panchayat برنامه های توسعه جایزه دوستدار کودک گرم Panchayat جایزه شد صعود و با شناسایی بهترین اجرای Panchayats. کار و عملکرد Panchayats تحت مرجع به رسمیت شناخته شد و در نتیجه جوایز داده شده توسط اتحادیه وزارت Panchayati راج و Jamola پایین تر و Dhangri صعود دوستدار کودک گرم Panchayat جایزه 2020 و Nanaji Deshmukh Guarav گرم سبها جایزه بود در حالی که Zaloora B – Baramulla شده است حکم برای گرم Panchayat توسعه برنامه جایزه. اختصاص داده شده و کار خستگی ناپذیر از این Panchayats شده است به طور گسترده ای استقبال مینماید. ما فقط می گویند آن را نگه دارید تا Panchayat موسسات در جامو و کشمیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>