سه نفر از اعضای آفریقای جنوبی زنان تیم ملی تست مثبت برای COVID-19

ژوهانسبورگ جولای 25: سه نفر از اعضای آفریقای جنوبی تیم ملی کریکت زنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus جلوتر از خود را به اردوگاه های آموزشی برای یک پیشنهاد تور انگلستان است.

این سه نفر از جمله یکی از کارکنان پشتیبانی شده اند خارج از این اردوگاه توسط کریکت آفریقای جنوبی (CSA).

اردوگاه برنامه ریزی شده است برای شروع در پرتوریا از جولای 27.

“ما می توانیم تایید می کنند که سه نفر تست مثبت است. بازیکنان و کارکنان پشتیبانی است که آزمایش مثبت خواهد شد در حال حاضر خود جدا برای مدت 10 روز خواهد شد و هیچ بخشی در اردوگاه آموزشی” CSA گفت: در یک نسخه.

“آنها صفر به علائم خفیف که ما تیم پزشکی همچنان به نظارت آنها را مطابق با CSA را COVID-19 کمیته راهبری پروتکل برای اطمینان از خود را به خوبی بودن.

“بازیکنان” بازگشت به برنامه هدایت خواهد شد توسط CSA پزشکی کمیته پروتکل” آزادی اعلام کرد.

CSA انجام شده 34 آزمایش بر روی بازیکنان و کارکنان پشتیبانی.

تیم ملی و کارکنان پشتیبانی را متحمل خواهد شد دور دوم آزمایش در آماده سازی برای دومین اردوگاه های آموزشی که در انتخابات عراق از ماه اوت 16.

آفریقای جنوبی در حال آماده شدن برای یک سفر پیشنهاد انگلستان بخشی از آماده سازی برای سال آینده ICC جام جهانی برای محدود اور مسابقات در ماه سپتامبر. (PTI)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>