فکر خودکشی سه بار در طول تیره فاز نشان می دهد شامی

دهلی نو: در یک وحی تکان دهنده, هند, هاي Mohammed Shami ادعا کرده است که او از اقدام به خودکشی سه بار در حالی که مبارزه با استرس شدید به دلیل شخصی و حرفه ای مسائل.

در طول یک چت زنده در Instagram با Rohit Sharma, شامی باز کردن در زندگی شخصی و حرفه ای و اعتبار خود را خانواده خود را برای حمایت بی نظیر در طول زمان تست که کمک به او بهبود می یابند به شدت. “من فکر می کنم اگر خانواده من تا به حال پشتیبانی نمی شود من پس از آن من می خواهم که از دست من کریکت. من فکر خودکشی سه بار در این دوره به دلیل استرس شدید و مشکلات شخصی” شامی نشان داد در طول جلسه در روز شنبه.

29-در سال هاي همچنین ذکر شده است که او در تلاش برای تمرکز بر روی خود کریکت ، “من فکر کردن در مورد کریکت در همه. ما زندگی در طبقه 24. آنها (خانواده) ترسیده بودند من ممکن است پرش از بالکن. برادر من از من حمایت زیادی است. “من 2-3 دوستان مورد استفاده قرار گیرد به ماندن با من برای 24 ساعت. پدر و مادر من از من خواست به تمرکز بر روی کریکت برای بازیابی از این مرحله و نه فکر می کنم در مورد هر چیز دیگری. من شروع به آموزش و عرق آن را به مقدار زیادی در یک آکادمی در Dehradun” شامی گفت.

شامی حال سقوط با همسر خود جدا حصین جهان در سال 2018 هنگامی که او را متهم به هند هاي خود در خانواده سوء استفاده های داخلی. او شکایت پلیس پس از آن هند بازیکن و برادرش بودند رزرو در زیر بخش مربوطه. هرج و مرج در شامی شخصی نیز مجبور BCCI به نکردن مرکزی او قرارداد در حالی که برای. (سازمان)

مقاله قبلیRohit دارای یک لبه بیش از Kohli در سفید-توپ کریکت احساس Gambhir

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>