Thorson صاحب و عمل Archives قهوه خانه 3012 دانشگاه Ave. که با استفاده از بخشی از سود خود را به همکاری با سازمان های خیریه محلی.

او همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک برنامه جهانی مدیریت در آمازون, حمایت از کسب و کار در بیش از 15 کشور, او گفت:.

نامزد تاییدیه انتظار می رود به طور مشخص در منطقه دموکراتها کنوانسیون شنبه, فوریه. 22 در شرودر دبیرستان.

“چنگال بزرگ است که این جامعه بزرگ به بخشی از و من به طور مستمر با الهام از افرادی که در اینجا زندگی می کنند و کار خستگی ناپذیر برای بهبود آن” Thorson گفت: در انتشار اخبار. “من باور دارم که همه ما تمایل به ساخت قوی پر رونق جامعه که در آن دوستان و همکاران و همسایگان و همکاری با یکدیگر در جهت منافع مشترک. به همین دلیل من تصمیم به اعلام قصد من برای اجرای داکوتای شمالی منطقه 18 بسازید.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در سال 2016 Thorson زد برای داکوتای شمالی به نمایندگی از منطقه 18 و در سال 2014 برای مجلس وزارت امور خارجه به نمایندگی از منطقه 43 جایی که او زندگی می کرد به عنوان یک UND دانشجوی کارشناسی ارشد. اگر چه ناموفق در هر دو مناقصه او گفت: “من در چنین مکان های مختلف در حال حاضر” با چندین سال تجربه در کسب و کار و رشد حرفه ای.

مسائل کسب و کار به خصوص مربوط به کسب و کار کوچک مهم خواهد بود در بعد قانونگذاری جلسه با توجه به Thorson که ذکر شده برای مثال چگونه “تکان دهنده سخت” آن است که برای کسب و کارهای کوچک مانند خود به ارائه بیمه درمانی به کارکنان خود را. در حالی که نهادهای محلی در حال کار سخت برای پیدا کردن راه حل های “قوه مقننه است نه به جلو فکر کردن به عنوان آنها باید باشد,” او گفت:.

مطرح شده در Bottineau, N. D. Thorson به دست آورده در مقطع کارشناسی در رشته علوم سیاسی و کارشناسی ارشد در رشته مدیریت عمومی و اجتماعی کسب و کار در UND.

او در خدمت در هیئت مدیره برای جامعه خشونت به مرکز مداخله و Christus رکس لوتری وزارت محوطه دانشگاه.

منطقه 18 را پوشش می دهد یک بزرگ منطقه جغرافیایی شمال بزرگراه 2 اجرا می شود که از رودخانه سرخ به چنگال پایگاه نیروی هوایی و شامل بخشی از مرکز شهر Grand Forks.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im