تامپسون دفاع غالب در منطقه چهارم برنده

Jason Brend است انتظارات بالا برای دفاع از خود تامپسون دبیرستان دختران تیم بسکتبال.

کسانی که انتظارات بیش از دوشنبه.

این Tommies باز منطقه 2 مسابقات با برگزاری فینلی-شارون/امید-صفحه بدون گل برای اولین بار نه دقیقه و دو ثانیه است. فینلی-شارون/امید-صفحه هرگز بهبود انداختن یک 60-32 چهارم تصمیم به تامپسون در بتی Engelstad سیووکس سنتر.

“دفاع چیزی است که ما را به غرور و افتخار در” Brend گفت. “اما چیزی شبیه به آن را اغلب اتفاق نمی افتد به خصوص در مسابقات زمان. شما قطعا انتظار نداریم که. ما قادر به آنها را وادار به گردش و بد عکس.

“ما scouted آنها جمعه گذشته (در یک منطقه بازی-در بازی) و برداشت در برخی از تمایلات خود. ما انجام یک کار خوب از گرفتن موقعیت خوب و بازی تیم دفاع است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

گفت: F-S/H-P مربی Laura Ihry: “دفاع از خود بود و باور نکردنی. ما می تواند هر چیزی رفتن. ما به سختی می تواند هر عکس است.”

زمان جوزی Flaten شکست تا shutout با 3-اشاره گر از جناح چپ با 6:58 چپ در نیمه اول اسپارتها پایین 17-0. که عمدتا به علت Tommies گارد Kenzie هیوز.

تاریخ تا به حال یک دست در تمام تامپسون 17 سه ماهه اول امتیاز. او گل اول نه و سپس به کمک یک جفت از 3 نقطه سبد توسط لورن کانینگهام و Kaia Sorby سبد خرید.

“مواد منفجره است یک راه خوب برای توصیف او” Brend گفت. “او می تواند در ایجاد بسیاری از چیزهای. او یک پاس-پخش برای اولین بار. اما او تا به توانایی برای نمره از هر نقطه.”

هیوز زخم با بازی-بالا 24 امتیاز.

“ما سعی کلید زنی در او” Ihry گفت. “اما او یک بازیکن فوق العاده. او باعث می شود که تیم برو.”

تامپسون led 25-10 در حاصل کار دو و 42-20 بعد از سه چهارم.

Sorby اضافه شده 10 امتیاز برای تامپسون که بهبود یافته به 18-4. این Tommies بازی Midway-Minto در نیمه نهایی بازی در حدود 7:30 p. m. روز شنبه, فوریه. 25.

فینلی-شارون 10-13 منجر شد توسط Flaten و فوت, سر پا Zerface هر کدام با هشت امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>