این حیاط خلوت باغبان یک خبره واقعی از گیاهان

من فکر نمی کنم هر کسی که قدردانی گیاهان بیش از لورن Zeldin. در مخفی گوشه از باغ خود شما به طور ناگهانی پس از درخشان ترین و در عین حال زودگذر گلدهی گیاهان مینیاتوری polyanthus primroses گل’ cineraria و lisianthus یا دشت gentian, به عنوان مثال. اگر چه Zeldin می داند که آنها را برای بیش از چند ماه در اسپرک که در آن او نیم هکتار باغ حیاط خلوت واقع شده است و او اصرار بر کاشت آنها به هر حال.

یا fuchsias شناخته شده معمولا به عنوان بانوی eardrops که زندگی می کنند برای بسیاری از سال زمانی که آب و هوا مناسب است اما بیمار هستند-مناسب برای سن فرناندو ولی گرما. Zeldin کاشته شده متعدد fuchsias در طول سال شناخت و کامل است که آنها را مرده قبل از ژوئیه به پایان رسیده است. پنجه کانگورو (Anigozanthus spp.) یکی دیگر از گیاه است که مصرانه نتواند در Zeldin باغ پس از چند سال از زندگی اما در حال حاضر او فقط ئی کاشته یکی دیگر از دسته ای تازه از آنها.

Zeldin چیزی است که شما تماس با یک گیاه خبره. یک خبره شراب صرف خواهد شد و از صمیم قلب برای یک بطری است که باز خواهد شد و تخلیه بیش از یک شام با دوستان است. کسانی که شبیه قدردانی برای گیاهان ممکن است به همین ترتیب صرف آزادانه وقتی که می آید به باغ جواهرات و مانند کسانی که لذت بردن از به اشتراک گذاری یک شراب خوب هستند به خصوص زمانی که در این شرکت از دیگران که با آنها می توانید به اشتراک گذاری حداقل بصری خود را کوتاه گنجینه های.

بنابراین Zeldin است که در یک بیت از یک funk این روزها از او به طور منظم میزبان تورهای بهار از باغ خود را که با توجه به کروناویروس لغو شده است این سال است. هنوز هم حداقل من فرصتی برای دیدار, حتی اگر ما هر دو با پوشیدن ماسک برای مناسبت.

در حال حاضر او در اواخر دهه شصت Zeldin است تمام عمر خود را صرف در یک خانه که واقع شده است در نزدیکی تامپا خیابان و Roscoe بلوار. همانطور که شما قدم زدن از طریق باغ شما نمایش داده می شود 40-year-old نمونه های چنین به عنوان معطر دختر خوشگل پرتغال چای افزایش یافت, a 20-پا بلند arching زیبایی که آغاز شد از یک برش 40 سال پیش در یک موی دم اسبی خرما (Beaucarnea recurvata) که کاشته شد از 4 اینچ گلدان در حدود همان زمان که تنه در حال حاضر bulges به چهار پا در سراسر در پایه آن و یک Hylocereus یا اژدها میوه انگور نیز آغاز شده از یک برش که clambered 50 پا بالا تنه حریر بلوط (Grevillea روبوستا) درخت.

با بهره گیری از سایه که همان ابریشم بلوط و برخی مجاور درختان نخل ترین enormous ژاپنی افرا (Acer palmatum) من تا کنون دیده اند در دره سن فرناندو باغ. این یک نمونه با شکوه است که بیش از 20 قد بلند با یک سایه بان قطر مطابق اندازه. این افرا ژاپنی است, living proof که درخت رشد خواهد کرد به پتانسیل کامل خود حتی در جایی که تابستان صدای هیس کردن تا زمانی که خورشید آن را دریافت است که از این فیلتر انواع.

با توجه به Zeldin شما می توانید آن عتیقه انواع گل رز مانند دختر خوشگل پرتغال (ترکیبی از چای تولید شده در لیسبون گیاهی باغ در سال 1903) از قلمه و کلون فرزندان خواهد بود به عنوان قوی به عنوان اصلی. قلمه ها بیشتر ارقام مدرن اما احتمالا رشد به نمونه به عنوان قوی به عنوان مادر گیاهانی که از آنها آمد; قلمه ساقه از این ارقام نیاز به پیوند خاص بر روی انواع پایه مادری به منظور انجام به عنوان آگهی.

Zeldin اصرار بر کاشت آنچه اکثر مردم نمی توانند پرداخت خوش تیپ سود سهام. او یک Weigela cv. Variegata به عنوان مثال; variegata اشاره به برگ های آن است که باید خامه سفید حاشیه. این اولین بار نیست weigela (چرا-GEE-la) که Zeldin کاشته شده و دیگران انجام نمی اما او تداوم بوده است پاداش این بهار با شکوفه فراوان.

یک گیاه من قرار داده و در Weigela دسته در نظر نادر آن را در محلی باغ در Spiraea (جاسوسی-REE-uh). Zeldin باغ ویژگی های دو نوع دو با سفید مینیاتوری رز-مانند گل و که یکی از خیره کننده جمع و جور زیبایی رسیدن به تنها سه فوت قد. هر دو Weigela و Spiraea سرد تحمل و رسیدگی به انجماد و حتی برف بدون شکایت.

Zeldin دو vining Thunbergias: نادر رز صورتی black-eyed Susan (Thunbergia alata) یک گونه اغلب دیده می شود در نارنجی یا زرد و به ندرت دیده می شود آسمان گل (Thunbergia grandiflora) در سه اینچ هایش رنگ بنفش-آبی شکوفه.

Zeldin قدردانی از گوناگونی بیان شده است در بسیاری از انواع گل رز, عام شناخته شده به عنوان راه راه گل سرخ است که در آن قرمز و سفید و صورتی درآمیزند. چهارم جولای با یک سیب تند عطر یکی از آنها است. آن را تربیت به عنوان یک صعود افزایش یافت و به ارتفاع 14 با هشت پا, گسترش, اما همچنین ممکن است مطرح شود به عنوان یک رایگان-ایستاده درختچه که Zeldin انجام داده است.

Zeldin طول می کشد افتخار ویژه خود را در گل و irises شده است و یک عضو از دره سن فرناندو رز جامعه و عنبیه جامعه برای سال های بسیاری است. دو قد بلند و ریشو irises در گسترده مجموعه ارزش ویژه چاپلوسی هستند درخشان سفید بال یک کبوتر و مارون ایدا قرمز است.

همانطور که ما قدم زدن از طریق باغ Zeldin امتیاز به تهاجمی زینتی که اشاره او به عنوان “باغ اراذل و اوباش است.” اگر چه هر جذاب است در حق خود که مجاز به تکثیر آنها می تواند خفه گونه های دیگر در مجاورت خود را. یکی از این پرو لیلی (Alstroemeria) که به مدت طولانی خوشه ترومپت شکوفه باقی بماند به صورت دو هفته هنگامی که قرار داده در گلدان ترتیبات.

مهاجم Alstroemeria گونه ها به رنگ صورتی یا بنفش وجود دارد اما غیر تهاجمی گونه های قرمز و زرد و نارنجی و بنفش و همچنین decorous کوتوله گونه که قطعا جای خود می دانند. گل گاوزبان (Borago officinalis) منحصر به فرد است که جذاب قاتل. آن گل آبی nod تواضع در حالی که آن ساقه ها و جوانه ها پوشش داده شده با یک یابم ریش ریش شدن. آبی گل زبان درقفا یا سالانه زبان پس قفا (Consolida ajacis) is a self-کاشت سالانه و باغ به زبان انگلیسی مورد علاقه با خوشه های گل به رنگ آبی و بنفش و سفید و یا صورتی و ظریف سرخس شاخ و برگ و در عین حال آن را بیش از حد می تواند فرو بخش از باغ که مجاز به اجرای شایع است.

Zeldin بالا ستایش کالیفرنیا مهد کودک که در آن برخی از های اخیر خریداری شده با قیمت بسیار مناسب. شما می توانید گیاهان خود را در دو مکان: 18955 Roscoe بلوار در نورتریج و 14301 Van Nuys بلوار در Arleta.

نکته هفته: Zeldin را قصاب (گیاه کوله خاس) غیر معمول در سایه محبت گونه با سفت lanceolate تاریک زمرد شاخ و برگ کامل است که به عنوان سبزی پرکننده برای دسته گل و گلدان ترتیبات. در این لحظه آن را نشان گیلاس قرمز سنگ مرمر به اندازه میوه. لطفا عکس های پست الکترونیک و یا نظرات در مورد هر رنگ دیگر-عاشق(بازدید کنندگان) شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن با خوانندگان این ستون.

لطفا با ارسال نظرات و عکس ها را به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>