هر قهرمان دارای یک منشاء داستان. پیدایش ساقی آغاز شده است با کتلت مرغ.

مانند بسیاری از بچه ها او را دوست داشت کتلت مرغ و به عنوان یک 3 ساله او آنها را خوردند تقریبا روزانه تا مادرش به او گفت که چیزی در مورد غذای مورد علاقه او است که او وحشت.

“من همیشه حیوانات را دوست داشت اما پس از آن من شروع به تعجب در مورد که در آن مواد غذایی را از آمد و هنگامی که او به من گفت چگونه ما تا به حال برای کشتن حیوانات برای آن من می خواستم هرگز به خوردن دوباره آن گفت:” در حال حاضر 13 ساله ساحل طولانی ساکن ،

نه تنها او هرگز لمس یک قطعه مرغ دوباره که بعد از 10 سال پیش او را منجر به یک مسیر فعالیت که شامل جمع آوری پول و دادن سخنرانی در مقابل سیاستمداران و دیگر جمعیت حمایت از حقوق حیوانات.

و جنگهای صلیبی آغاز شده است که هنگامی که او در زمان گذشته نیش مرغ در نهایت منجر به مارول جدید دیزنی + نمایش “مارول قهرمان پروژه” آغاز می شود که جریان Feb. 21.

“من دوست دارم همه حیوانات. من فکر می کنم همه آنها باید به همان اندازه درمان. گاهی اوقات اتصال می شود کمی از دست داده و با سگ و سپس خوک یا مرغ و گاو, اما همه آنها همان” گفت: خجالتی نرم-صحبت 8th, گریدر که چراغ به عنوان به زودی به عنوان او شروع به صحبت کردن در مورد او شور زندگی; بودن شدید حمایت از حیوانات با جمع آوری پول برای کمک به حیوانات, پناهگاه, داوطلب و صحبت کردن از طرف خود و در مورد گیاه خواری.

“حیوانات دارای احساسات و عواطف است. آنها درد را احساس می کنید آنها احساس غم و اندوه و ما احساس می کنید که بیش از حد و من فکر می کنم این مهم است به مبارزه برای آنها به طوری که آنها یک صدا. برای من مهم است و برای مبارزه با آنها گفت:” ساقی که ممکن است به ارث برده او را فعال قدرت از عموی بزرگ, اواخر, حقوق مدنی, آیکون Cesar Chavez.

ساقی یکی از 20 نفر از سراسر کشور انتخاب شده توسط مارول به عنوان بخشی از سری جدید است که با تمرکز بر کودکان و نوجوانان که در حال انجام کارهای فوق العاده ای برای جوامع خود را مانند یک دختر که کمک می کند تا عزیزان با بیماری آلزایمر ایجاد ارتباط از طریق پازل; یک پسر که رشد یک باغ شهری به خوراک گرسنه با وجود خانواده خود را مشکلات مالی و ساقی که تاسیس این گروه غیر انتفاعی پیدایش حیوانات برای کمک به او ایجاد کند.

“هنگامی که ما جستجو برای کودکان و نوجوانان ما به دنبال این بودیم که نه تنها برای کودکان و نوجوانان انجام کارهای شگفت انگیز خود را در جوامع ما به دنبال شور و شوق واقعی برای خود ایجاد کند. هنگامی که ما تا به حال یک چت تصویری با پیدایش در روند تحقیقات ما می دانستیم که از حق دور است که ما تا به حال به او بگویید که داستان به دلیل شور و شوق خود را. پیدایش زندگی او علت است و در حال حاضر الهام بخش و دفاع از بسیاری از دیگران است. او باعث می شود کامل مارول قهرمان” جان Hirsh تهیه کننده اجرایی “مارول قهرمان پروژه” نوشت: در یک ایمیل.

بیش از قطعات

در حالی که او فعالیت های آغاز شده با قطعات مرغ را در سن سه سالگی آن رفت به بالا دنده هنگامی که او شش ساله بود و او در بر داشت که شیر آمد از گاو است.

که زمانی که او تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به یک وگان و به عنوان اولین قانون از فعالیت او را متقاعد خانواده به تبدیل بیش از حد.

“من فکر کردم او را فراموش کرده ام در مورد آن که او را از نوع فقط دریافت بیش از آن. اما او جدی بود گفت:” مادر او Genelle ساقی.

همان سال او شروع به در راه بودن کامل فعال هنگامی که او پیوست اعتراض به استفاده از حیوانات در سیرک.

بعد از آن او در ادامه به صحبت در کاپیتول هیل به حمایت از لایحه که به حیوانات را متوقف کنید شکافی در مدارس و در مقابل ساحل طولانی شورای شهر برای تشویق Meatless روزهای دوشنبه و در سن 10 سالگی او به بحث Ted در کال دانشگاه ایالتی لانگ بیچ در مورد مزایای رفتن وگان.

“من عصبی بود اما من می دانستم که من در آنجا برای حیوانات” پیدایش باتلر گفت: از صحبت های عمومی درگیری.

اما کلمات نیست به اندازه کافی قدرتمند به طوری که او آغاز پیدایش برای حیوانات که افزایش بودجه برای حیوانات مختلف پناهگاه برای کمک به ارائه پول برای چیزهایی مانند غذا و سرپناه و بازديد دامپزشک.

در طول سفر اخیر خود به تالاب و حیات وحش مرکز مراقبت در هانتینگتون بیچ, پیدایش ساقی نگاه در داخل قفس که در آن مجروح مرغ دریایی بودند که بازسازی و دقت برگزار بچه اردک بود که به دست آورد از دیزنی لند پس از آنها یتیم. او اغلب داوطلبان در زندگی جدید پناهگاه حیوانات در لیک ال سینور.

“من می خواهم برای رفتن به پناهگاه های زیادی که من وقت آزاد. واقعا استرس تسکین برای من به اطراف حیوانات…و من می خواهم برای کمک به آنها هر زمان که من می توانم” پیدایش ساقی گفت.

قهرمان پروژه

او در “مارول قهرمان پروژه” قسمت پیدایش ساقی دیده می شود در طول سفر قبلی در تالاب و حیات وحش نجات مرکز مراقبت در یک روز او آمد برای اهدای $500.

پوشیدن دستکش های پلاستیکی او دارای یک یتیم بچه صاریغ که صعود تا بازوی او را به عنوان او لبخند در لذت است.

لیزا Peronne این تالاب و حیات وحش مرکز مراقبت از حیات وحش مدیر گفت: در طی یک مصاحبه در هفته گذشته که او را تحت تاثیر قرار پیدایش ساقی تعهد به محیط زیست و حیوانات است.

“این فوق العاده است که وجود دارد روح جوان وجود دارد که در حال تغییر چشم انداز خود را در آنچه نقش است که برای حیوانات در این صورت است که ما می تواند همکاری وجود داشته باشد و نه لزوما تسلط” Peronne گفت.

در قسمت پیدایش ساقی نشان داده شده است در لیک ال سینور پناهگاه که در آن او تغذیه هندوانه به خوک و حتی به یک حلقه rub.

اما آن را نیز نشان می دهد او سخت تر طرف بیش از حد او به عنوان دیده می شود صحبت کردن در مقابل مخاطبان مختلف در مورد حقوق حیوانات و گیاه خواری.

“زمانی که من صحبت می کنند و در مقابل این مخاطبان بزرگ من فقط فکر می کنم از حیوانات و اگر من عکس حیوانات شاد بودن و رایگان, من و گفتار من فقط خوب” پیدایش باتلر می گوید: در این قسمت.

مارول نشان می دهد به پایان می رسد با باتلر بودن داده های سرد سیاه و سفید ژاکت با یک دور پچ بر روی آستین چپ مزین با حرف H برای قهرمان.

اما بزرگترین شگفتی او دریافت کرده بود یک کتاب کمیک ایجاد شده توسط این شرکت شروع خود را به عنوان یک ابر قهرمان که موجب صرفه جویی در حیوانات — چیزی است که هر کودک انتخاب شده برای نشان دادن دریافت و در پایان هر قسمت.

“من واقعا شوکه شد که آنها ساخته شده یک کتاب کمیک در مورد من. من فکر کردم آن را واقعا سرد بود که من کردم ژاکت. سپس من تو را دیدم کتاب های کمیک و این واقعا سرد بود آنها قرار دادن سگ در آن” پیدایش ساقی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de