سوم پلیس لس آنجلس کارمند تست مثبت برای coronavirus

یک افسر پلیس لس آنجلس آزمایش مثبت برای coronavirus و او سومین کارمند در گروه مبتلا به این بیماری مقامات پلیس اعلام کرد شنبه شب.

افسر اختصاص داده شد به بخش مرکزی جامعه ایستگاه پلیس در 251 شرق 6 خیابان در مرکز شهر لس آنجلس گفت: پلیس لس آنجلس سرهنگ جیمز Mylonakis که با این نسخهها کار در ایستگاه.

ایستگاه مرکزی که گشت محله در مرکز شهر لس آنجلس, بزرگترین گشت تقسیم در شهر با بیش از 300 افسران اختصاص داده شده به محل Mylonakis گفت.

در اوایل این هفته, افسر در حال شروع به نشان دادن علائم مشخصه COVID-19 و خانه فرستاده شد توسط یک سرپرست اداره پلیس در بیانیه ای گفت: ارسال به توییتر.

هر کسی که ممکن است در تماس با افسر کارگردانی شد به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای ارزیابی این اداره گفت. این افسر فضاهای کار و هر مشترک مناطق در ایستگاه مرکزی نیز ضد عفونی.

پلیس لس آنجلس بیانیه ذکر نشده وضعیت افسر.

در اوایل این هفته اعلام کرد در بخش اول آن مورد تایید شده در میان صفوف خود سرپرست که مشغول به کار در پلیس لس آنجلس آرام بخش در نزدیکی ونیز. در روز پنج شنبه دوم سرپرست پلیس لس آنجلس کار می کرد که در 77 سالگی ایستگاه در جنوب لس آنجلس تشخیص داده شد با COVID-19.

شهرستان مقامات بهداشت عمومی در روز شنبه اعلام کرد دو کشته و 59 بیشتر موارد تایید شده از coronavirus. پس از همه گیر شروع این شهرستان دیده می شود 351 مورد تأیید و چهار مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>