همه چیز و هر کس آن را می داند

گالوپ به تازگی منتشر شده و نتایج حاصل از آن سالانه خلق و خوی ملت های نظرسنجی ها. ملت در خلق و خوی بزرگ.

نود درصد از آمریکایی ها “راضی با راه رفتن چیزهایی در زندگی شخصی خود” و دو نفر از سه می گویند آنها “بسیار راضی است.” این بالاترین تعداد در 40 سال است.

تاریخی کم در خلق و خوی رتبه 73%. که اندازه گیری شد و در جولای سال 1979 در طول دوره زمانی که آمریکایی ها بودند علامت بیش از یک بحران نفت. که همچنین هنگامی که پس از آن رئیس جمهور جیمی کارتر به یک بیضی آدرس دفتر سرزنش کشور برای یک “ضعف” است که تداخل با برنامه های خود را برای متقاعد کردن آمریکایی ها برای تنظیم به ژاکت و کمبود.

یک سال پس از گالوپ اندازه گیری ملت ثبت خلق و خوی کم کارتر شکست خورده بود برای انتخاب مجدد توسط sunnier چشم انداز رونالد ریگان.

تجزیه و تحلیل آخرین نظرسنجی گالوپ می نویسد: “این احتمال وجود دارد هیچ اتفاقی که آمریکایی ها افزایش رضایت از زندگی شخصی خود می آید به عنوان اعتماد به نفس در اقتصاد ایالات متحده و امور مالی شخصی خود را نیز در دراز مدت و یا بالاترین رکورد.”

نظرسنجی گزارش که آمریکایی ها نظرات خود را در وضعیت مالی شده اند نوردی پس از سال 2018 هستند “و یا در نزدیکی بالاترین رکورد در گالوپ روند.” در سال گذشته 50 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها بهتر از نظر مالی نسبت به سال قبل از آنها. امسال 59 درصد از آمریکایی ها گفت که.

قبلی بالا در این نظرسنجی برای “بهتر است از نظر مالی نسبت به سال قبل از” سوال شد 58 درصد در ژانویه سال 1999. این همه وقت کم بود و 23 درصد در ماه مه 2009.

یکی دیگر از تصویر جالب از نظرسنجی اقدامات خوشبینی در مورد آینده امور مالی شخصی. گالوپ نشان داد که 74 درصد از بزرگسالان ایالات متحده فکر می کنم آنها بهتر خواهد بود از نظر مالی یک سال از در حال حاضر است که بالاترین که گالوپ است اندازه گیری از سال 1977 هنگامی که آن را برای اولین بار شروع به پرسیدن سوال. قبلی بالا بود 71 درصد در سال 1998 است.

شما ممکن است به یاد داشته باشید که سال 1998 بود که سال انتخابات نشان داد که رای دهندگان نمی خواهید بیل کلینتون خارج از دفتر. جمهوری خواه مجلس استیضاح مدیران نمی آمد از تجربه به عنوان برندگان سیاسی

سپس این کشور خلق شد با چکش توسط 9/11 حملات و همه چیز را که به دنبال حق از طریق مسکن سقوط و رکود اقتصادی ، صعود به عقب بوده و تند و آهسته است.

در حال حاضر, یک دهه پس از کم 2009 مردم احساس بهتری در مورد زندگی خود و چشم انداز خود را برای رسیدن به موفقیت مالی.

این نقطه که در آن هولوکاست را یک دست کشیدن به پایین کشیدن از مبارزه بر اینکه ما در حال تجربه عواقب ناشی از سه سال از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست یا slow-motion با موفقیت اوباما.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیش نمایش سمت خود را از استدلال در طول دولت از آدرس اتحادیه. “اگر ما تا به حال معکوس شکست سیاست های اقتصادی دولت پیشین جهان را نه در حال حاضر شاهد بزرگ امریکا موفقیت اقتصادی,” او گفت:.

دموکرات ها ممکن است اختلاف است که اما آن را نمی خواهد بود آسان برای متقاعد کردن آمریکایی ها به تغییر اسبها در midstream.

وجود دارد یک دوره از زمان احتمالا حداقل 40 سال پس از آن مردم را فراموش کرده ام درد یک مشکل و تبدیل مایل به سرزنش اوایل دوران راه حل برای مشکلات فعلی است. یک مثال ممکن است در حال حاضر اختلاف بیش از واکسیناسیون. سال پیش زمانی که آمریکایی ها تا به حال تجربه شخصی با فلج اطفال و بیماری های دیگر در دهه گذشته یا دو تا از زندگی خود می شده اند قادر به متقاعد کردن آنها است که واکسن یک چیز بد.

مثال دیگر این است که افسردگی-عصر قانون کنگره به تصویب رسید در سال 1933 چهار سال پس از سقوط بازار سهام به تفکیک بانکداری سرمایه گذاری (صدور و فروش سهام و اوراق قرضه) از بانکداری تجاری (برگزاری سپرده و وام). هدف از این قانون شناخته شده به عنوان Glass-Steagall Act شد برای جلوگیری از ضرر و زیان در سرمایه گذاری کسب و کار بانکی از خونریزی بانک های تجاری خشک کردن بازارهای اعتباری و خفه اقتصاد است.

مشابه فایروال ساخته شده بود در سال 1956 توسط بانک شرکت عمل می کنند. آن را از هم جدا بیمه تعهد از بانکداری است. ایده این بود که برای جلوگیری از ضرر و زیان در بیمه کسب و کار از خونریزی بانک های تجاری خشک کردن بازارهای اعتباری و خفه اقتصاد است.

اما در سال 1999 توسط کنگره تا به حال به طور کامل فراموش شده احساس تیز چوب در چشم است که تا به حال باعث فایروال قانون. چقدر کارآمد تر از آن خواهد بود, آنها استدلال آنها به جیب مبارزات انتخاباتی سهم از صنعت خدمات مالی به ادغام بانک های سرمایه گذاری بانک های تجاری و بیمه پذیره.

کنگره به تصویب رسید و رئیس جمهور کلینتون امضا Gramm-Leach-Bliley قانون لغو Glass-Steagall و از تمام کسانی که محافظه کار اداری مقررات مدرن است که مردم بیش از حد هوشمند به نیاز.

در آن زمان نه سال برای بازارهای مالی به رفتن از محافظه کار و خسته کننده به خطر ناک و فاجعه بار است.

امروز ما به سختی یک دهه گذشته سقوط سال 2008 و سقوط به رکود اقتصادی ،

همه به یاد درد.

بنابراین زمانی که گالوپ نشان می دهد که آمریکایی ها اعتماد به نفس در اقتصاد ایالات متحده است که در بالاترین نقطه آن در دو دهه که سیاسی است که داستان برخی از نتیجه.

گالوپ اقتصادی و شاخص اعتماد به نفس است که در حال حاضر در +40 بالاترین اندازه گیری پس از آن ضربه +44 در اکتبر 2000. اقتصادی و شاخص اعتماد به نفس اقدامات آمریکا در رتبه بندی از شرایط اقتصادی فعلی و نظر خود را در مورد اینکه آیا اقتصاد بهتر شده است یا بدتر. امروز 62 درصد از آمریکایی ها رای دادن اقتصاد به عنوان “عالی” یا “خوب” و 59 درصد می گویند آن را بهتر.

این “به احتمال زیاد نشان دهنده نرخ بیکاری در ایالات متحده را از ادامه اقامت در 50 سال اخیر” گالوپ نوشت.

معلوم آیووا قفقاز کردم این دقیقا درست است. در این سال هیچ برنده در حزب دموکرات است.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، Susan@SusanShelley.com. توییتر: @Susan_Shelley

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme