این قانون دانش آموزان در حال کار به ناحق به اعدام محکوم شده در داکوتای شمالی

همراه با مشاور UND قانون مدرسه پروفسور استیون موریسون دو را تا یک گروه کوچک در چنگال بزرگ شناخته شده به عنوان داکوتای شمالی را شاخه ای از پروژه بی گناهی.

“شما در حال انجام عمومی خوب است و شما در حال خرید و فروش با شرایط واقعی زندگی” گفت: Ceklic دوم-سال دانشجوی حقوق از وینیپگ.

“وجود دو طرف و دو طرف وجود دارد به هر داستان” گفت: Tuss همچنین سال دوم قانون دانشجویی از, Billings, منت. “این بخشی حیاتی از سیستم قضایی است که شما بی گناه که خلافش ثابت و نه راه دیگری در اطراف.”

مرتبط:

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پروژه بی گناهی است که یک گروه غیر انتفاعی در سال 1992 تاسیس است که با استفاده از شواهد DNA و عدالت اصلاحات برای کمک به تبرئه ناحق به اعدام محکوم شده اند. داکوتای شمالی شعبه فعال بوده است پس از سال 2017 گفت: Julie جوناس حقوقی مدیر پروژه بی گناهی از مینه سوتا که نظارت موارد در داکوتای شمالی.

“ما انجام داده ایم در اینجا کار می کنند در مینه سوتا از سال 2002 و خیلی زود ما تصمیم گرفتیم که ما را امتحان کنید و موارد را از شمال و جنوب داکوتا اگر آنها درگیر بالقوه برای تست DNA” جوناس گفت.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم در سراسر کشور هستند به ناحق به اعدام محکوم شده اما جوناس گفت: سازمان مظنون در حدود 3 ٪ از ایالات متحده زندانیان بی گناه هستند. که برابر با حدود 69,000 از 2.3 میلیون نفر در تادیبی امکانات با توجه به 2019 داده است.

با ده ها تن از پروژه بی گناهی شعب در سراسر ایالات متحده, دانشجویان حقوق و وکلا و کارشناسان حقوقی کمک کرده اند تبرئه 367 نفر از طریق این سازمان از جمله 21 زندانیان در انتظار اعدام.

یک مورد در داکوتای شمالی به کار گرفته شده توسط مینه سوتا شعبه بود که ریچارد جان LaFuente. او محکوم شد و در سال 1986 به قتل افسر پلیس جروم ادوارد Peltier در سال 1983 در روح دریاچه رزرو. یازده نفر از جمله LaFuente شد به اعدام محکوم و در اتصال به Peltier, مرگ, اما هشت نفر از کسانی که محکومیت خالی با توجه به فقدان شواهد.

LaFuente که حفظ بی گناهی خود را در حالی که خدمت به حبس ابد شد, تکذیب آزادی مشروط سه بار منتشر شد اما در سال 2014 پس از گذراندن بیش از 28 سال پشت میله های زندان با تشکر از کار بی گناهی پروژه جوناس گفت.

“وجود دارد یک تن از شواهد او نمی جرم” او گفت:. “قربانی بود که سفر خود را به آزادی مشروط جلسات به می گویند که آنها فکر نمی کنم او گناه بود.”

Ceklic و Tuss هر حال کار بر روی سه مورد از جمله قتل و تجاوز جنسی به اعتقاد Ceklic گفت.

در حال حاضر آنها در تحقیق فاز معنی آنها در حال تلاش برای جمع آوری اسناد دادگاه شنیدن رونوشت مدارک و شواهد از وکلای مدافع که مشغول به کار در این موارد و هر چیز دیگری که ممکن است یک محکوم به بی گناهی. آنها ممکن است مجبور به صحبت با شاهدان و کارشناسان و مشتریان.

“شما شگفت زده می شود در واقع چقدر سخت است برای دریافت برخی از این گذشته کشف و مشتری از فایل های قبلی وکلای چون احتمالا هیچ کس دوست داشتن کار خود را دوبار چک” Ceklic گفت.

پروژه بی گناهی در مینه سوتا می تواند انجام تست DNA برای داکوتای شمالی اما در آن طول می کشد کارکنان به بررسی جنبه های دیگر از موارد جوناس گفت. سازمان رسیده به UND برای دیدن اگر قانون دانش آموزان علاقه مند خواهد بود در انجام مطالعات مستقل از موارد, او گفت:.

“در بسیاری از موارد در برخورد با … DNA در حال حاضر مشغول به کار شده است از طریق سیستم” استاد موریسون گفت. “این پروژه هنوز معاملات با DNA موارد اما در بسیاری از موارد است که ما در برخورد با اینجا در داکوتای شمالی را مجبور به انجام اعترافات دروغین و ممکن است نادرست شاهد شناسایی است.”

به عنوان یک وکیل مدافع موریسون گفت: او پرشور در مورد اطمینان مردم به عدالت است. “من فکر می کنم این بدترین چیزی است که اتفاق می افتد این است که کسی که محکوم به جرمی که مرتکب نشده است.”

داکوتای شمالی شعبه نشده تا به حال هر داستان موفقیت پس از افتتاح آن در سال 2017 تعجب آور نیست که پس از آن سالها طول می کشد به توسعه موارد جوناس گفت. دانش آموزان در دانشگاه Sioux Falls و دانشگاه داکوتای جنوبی نیز شروع به پذیرش موارد در داکوتای جنوبی در پاییز گذشته.

تجربه آموخته است Ceklic به نگاه در موارد با یک دیدگاه جدید به دنبال هر خیابان در یک مورد و همدلانه نسبت به مردم است.

“این مردم واقعی با زندگی واقعی و عواقب واقعی,” او گفت:, و اضافه کرد که محکومیت غیر قانونی اتفاق می افتد به هر کسی. “راستش به نظر من این است که هر دانش آموز در مدرسه باید درگیر در این نوع از کار.”

Tuss سیستم ایمنی بدن است به دیدن یک فرد در اخبار و تفکر او گناه است, اما او گفت: هر کسی حق دارد بي گناه فرض شود تا زمانی که خلافش ثابت. برخی از مردم را می توان در محل اشتباه در زمان اشتباه, او گفت:.

قانون اساسی و تضمین حقوق ساکنان —حق داوران سریع دادگاه حق را به سکوت و حق به مقابله با شاکیان به محافظت در برابر که به اشتباه محکوم به او اضافه شده است.

“این امر به هر کس که آیا یا نه ما می توانید آن را در حال حاضر” Tuss گفت.

زمانی که مردم به ناحق محکوم و با ارزش شهروندان از دست داده و عاملان واقعی هنوز هم در شل جوناس گفت.

دادستان خرس بار اثبات اما نظام عدالت است “بسیار قدرتمند ماشین یک بار آن را نورد” و گردآوری منابع خود را در برابر یک فرد جوناس گفت.

“این افراد که گرفتار شده اند تا در این” او گفت: “آنها همه کسی پسر یا دختر یا شوهر و یا برادر.”

جوناس قرار داده و آن را این راه: اگر فرد به اشتباه متهم شد شما یا یکی از اعضای خانواده خود را?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>