اینها جنوب کالیفرنیا مکان فیلم از بهترین فیلم های منتخب و برندگان

اگر آنها به اسکار برای بهترین استفاده را از جنوب کالیفرنیا, مکان, ما می دانیم که برنده بزرگ خواهد بود در این سال جایزه اسکار.

چرا که حتی اگر شما را دیده اند “روزی روزگاری … در هالیوود” نویسنده و کارگردان کوئنتین تارانتینو در قصیده به صنعت فیلم را شرکت شهر در حدود سال 1969 شما احتمالا می دانید این یک non-stop سفرنامه از طریق شهر عنوان و اطراف.

اما آن را نه تنها به صورت محلی شات فیلم با نامزدی: سه تا بهترین تصویر, جایزه اسکار — نه به ذکر است مقدار زیادی از جایزه اسکار 91 سال سابقه. (که گفت: اگر شما به این مقاله به دنبال “انگل” و “1917” مناطق شما خواهید بود از دست داد.)

 • لورا درن و اسکارلت جوهانسون نشستن بر روی یک نیمکت در استنلی Mosk دادگاه در مرکز شهر لس آنجلس در این صحنه از اسکار-نامزد دریافت جایزه “ازدواج داستان است.” (عکس توسط Wilson Webb)

 • کریستین بیل و مت دیمون در “فورد v فراری” یک فیلم استفاده می شود که مکان در سراسر جنوب کالیفرنیا به عنوان stand-ins برای مکان های واقعی در میشیگان و فلوریدا ایتالیا و فرانسه. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از مرریکک مورتون/فاکس قرن بیستم)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • لئوناردو دی کاپریو و براد پیت دیده می شود در اینجا در Musso & Frank کوره یکی از بسیاری از جنوب کالیفرنیا مکان های مورد استفاده در اسکار-نامزد دریافت جایزه “روزی روزگاری … در هالیوود است.” (عکس از اندرو کوپر)

 • بلند رفته جعبه پاندورا باشگاه شب شد دوباره برای جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه فیلم “روزی روزگاری … در هالیوود” با ساخت بیش یوسف کافه در Ivar خیابان در هالیوود است. (حسن نیت ارائه میدهد از سونی پیکچرز)

 • براد پیت بازديد منسون خانواده در Spahn در مرتع پرورش احشام در اسکار-نامزد دریافت جایزه “روزی روزگاری … در هالیوود است.” آن را در واقع در فیلم برداری Corriganville پارک در Simi Valley. (عکس از اندرو کوپر)

 • مت دیمون و کریستین بیل در “فورد v فراری” که دوباره شهرت مسیر مسابقه Le Mans فرانسه در Agua Dulce Airpark در سانتا کلاریتا. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از مرریکک مورتون/فاکس قرن بیستم)

 • “لا لا زمین” نیست برنده جایزه اسکار برای بهترین تصویر, اما آن را هنوز هم یکی از بهترین فیلم های منتخب در طول زمان است که نشان داد آن جنوب کالیفرنیا مکان به موفقیت بزرگ است. (عکس از دیل Robinette, Lionsgate)

 • Adam Driver جستجو برای طلاق وکیل در سال 2000 خیابان ستاره در قرن شهر در این صحنه از اسکار-نامزد دریافت جایزه “ازدواج داستان است.” (عکس توسط Wilson Webb)

 • El Coyote شد یک محل استفاده می شود در کوئنتین تارانتینو در “روزی روزگاری در هالیوود” که در آن تقریبا هیچ چیز تا به حال به انجام آن را به نگاه به عنوان آن را در سال 1969 زمانی که فیلم می گیرد. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • لئوناردو دی کاپریو به تصویر کشیده است در اینجا تیراندازی یک صحنه برای یک قسمت از “اف بی آی” در اسکار-نامزد دریافت جایزه “روزی روزگاری … در هالیوود است.” صحنه به ضرب گلوله کشته شد در Puerco دره عمیق و باریک در مالیبو. (عکس از اندرو کوپر)

 • کوین اسپیسی است که دیده می شود در اینجا کار به عنوان یک درایو از طریق اپراتور در داستان آقای برگر مشترک در این فیلم برنده جایزه اسکار “زیبایی آمریکایی.” در واقع آن را به ضرب گلوله کشته شد در یک carl’s Jr. در کنگا پارک. (عکس)

 • وستوود را Bruin تئاتر بازی “Wrecking Crew” را به عنوان آن را در سال 1969. از “Once Upon a Time . . . در هالیوود” (حسن نیت ارائه میدهد عکس سونی عکس)

 • کوئنتین تارانتینو, لئوناردو دی کاپریو و براد پیت دیده می شود در اینجا در Casa وگا در شرمن اوکس یکی از بسیاری از جنوب کالیفرنیا مکان های مورد استفاده در اسکار-نامزد دریافت جایزه “روزی روزگاری … در هالیوود است.” (عکس از اندرو کوپر)

 • در این برنده جایزه اسکار فیلم “مرد بارانی” به صحنه نهایی به ضرب گلوله کشته شد در سانتا آنا ایستگاه قطار دیده می شود در اینجا. (عکس از مدل لباس یاماناکا / اورنج کانتی ثبت نام)

 • یاد Cinerama گنبد که در آن عمل در کوئنتین تارانتینو در “Once Upon a Time in Hollywood” می گیرد. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • در این صحنه از “فورد v فراری, بازیگران, Caitriona Balfe و کریستین بیل هستند در فروشگاه لوازم خودرو اجرا شده توسط Bale شخصیت. آن را در محل به ضرب گلوله در یک موجود مکانیک خودرو فروشگاه در, Highland Park. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از مرریکک مورتون/فاکس قرن بیستم)

 • بازیگر Tracy Letts است صحنه در اینجا مجموعه ای از “فورد v فراری.” پشت سر او یک ماکت فورد خط مونتاژ که ساخته شده بود در یک کارخانه فولاد در مرکز شهر لس آنجلس است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از مرریکک مورتون/فاکس قرن بیستم)

 • Al Pacino, لئوناردو دی کاپریو و براد پیت دیده می شود در اینجا در Musso & Frank کوره یکی از بسیاری از جنوب کالیفرنیا مکان های مورد استفاده در اسکار-نامزد دریافت جایزه “روزی روزگاری … در هالیوود است.” (عکس از اندرو کوپر)

برخی از این مکان شما می توانید پیدا کردن و استفاده به عنوان پس زمینه خود را Instagram selfies, دیگران مشکل تر برای دسترسی به, اما همه آنها وجود دارد برای پیدا کردن بر روی صفحه نمایش.

بنابراین ما در این سال نامزد قبل از پیمایش از طریق سال در برخی دیگر از بهترین عکس های برندگان به ضرب گلوله در جنوب کالیفرنیا.

2020 نامزد

‘روزی روزگاری … در هالیوود”: این فیلم با بازی لئوناردو دی کاپریو و براد پیت با استفاده از بسیاری از زندگی واقعی مکان و برخی از مکان های که در آن شما هنوز هم می توانید یک کوکتل و یک وعده غذایی. Musso & Frank کوره (6667 هالیوود بلوار هالیوود) احتمالا بیشترین زمان روی صفحه نمایش هر یک از این مکان ها اما شما همچنین می توانید ببینید Casa وگا (13301 Ventura Blvd. شرمن اوکس) و El Coyote, کافه (7312 بورلی Blvd. لس آنجلس).

از غیر noshing مکان شما می توانید ببینید شامل Cinerama گنبد (6360 Sunset Blvd. لس آنجلس) در حال حاضر بخشی از ArcLight سینما; Cameron حفظ طبیعت در Puerco کانیون (3501 Puerco دره Rd. Malibu) که در آن DiCaprio ریک Dalton فیلم یک قسمت از “اف بی آی”; و Corriganville پارک (7001 اسمیت Rd. Simi دره) می ایستد برای منسون خانواده HQ در Spahn تگزاس که نابود شد در آتش هر چند شما هنوز هم می توانید ببینید که مکان واقعی در داخل سانتا سوزانا تصویب پارک تاریخی ایالتی.

‘ازدواج داستان: Noah Baumbach را bicoastal طلاق داستان می فرستد اسکارلت جوهانسون به لس آنجلس که در آن شوهر جدا آدم راننده به زودی شرح زیر است. وجود مسکونی تنظیمات مانند شهریار خیابان فراهم می کند که ضربه نهایی. به عنوان راننده شخصیت می رود که در جستجوی یک وکیل طلاق در سال 2000 خیابان ستاره در قرن شهر که در زندگی واقعی است که به آننبرگ پایه و اساس است. و هنگامی که Johannson و او را وکیل طلاق توسط لورا درن دیده می شود در خارج از طلاق قاضی اتاق? که لس آنجلس برتر دادگاه استنلی Mosk دادگاه در مرکز شهر L. A.

‘فورد در مقابل فراری’: داستان شامل صحنه مجموعه در لس آنجلس, اما در جنوب کالیفرنیا نیز مخفف پرت و دور افتاده از جمله مکان های دیترویت دیتونا در فلوریدا و لومان فرانسه با تشکر هوشمندانه طراحی و تولید. 100-year-old کارخانه فولاد در مرکز شهر لس آنجلس تبدیل شد به فورد ریور روژ خط مونتاژ در Dearborn, Michigan. کریستین بیل به عنوان راننده تست کن مایل است که دیده می شود در صفحه اصلی و فروشگاه خودرو در نزدیکی خیابان 64 در هایلند پارک, هر چند واقعی فروشگاه در Lankershim بلوار در دره. و برای فیلم بزرگترین مجموعه فیلمسازان دوباره لا انسانهای مسیر مسابقه هنر Agua Dulce Airpark در سانتا کلاریتا.

قبلی بهترین تصویر برندگان

‘آرگو’: سال 2012 فیلم در مورد ایران و بحران گروگانگیری, L. A. فراهم می کند پس زمینه واقعی و خیالی. بیرونی و Sepulveda سرپايي مرکز مراقبت در تپه شمالی دو برابر سفارت آمریکا در تهران و یک ترمینال در انتاریو فرودگاه بین المللی می ایستد در تهران فرودگاه. سابق لس آنجلس تایمز از ساختمان در مرکز شهر لس آنجلس ارائه شده مجموعه برای اتاق های کنفرانس و دفاتر در مقر سیا در مقابل سواحل. و اگر شما می خواهید یک وعده غذایی مانند بن افلک و جان گودمن به اشتراک گذاری خوب سر دود خانه رستوران (4420 Lakeside دکتر Burbank) و از آنها بخواهید برای غرفه آنها استفاده می شود در این فیلم است.

‘هنرمند’: این 2011 نوای سکوت فیلم دوران استفاده از انواع مکان های که هنوز هم زنده ماندن از یک قرن پیش بود. این ساختمان بردبری (304 S. برادوی, Los Angeles) مشهور از فیلم هایی مانند “بلید رانر” در میان دیگران است که در آن داستانی Kinograph Studios واقع شده است. 1928 هنر دکو ساختمان که در حال حاضر خانه به زنجره و جیرجیرک دشتی رستوران (617 S. زیتون سنت لس آنجلس) است که در آن فیلم ستاره Jean Dujardin و Bérénice Bejo شام خوردن در یک صحنه. و داخلی از هر دو Orpheum و لس آنجلس تئاتر دو از مرکز شهر L. A. بازمانده فیلم قصر نیز در این فیلم است.

‘سقوط’: این سال 2005 L. A. داستان ضرب گلوله کشته شد در داخل و اطراف شهر با Westwood, Santa Monica Studio شهرستان ویلمینگتن همه برجسته برجسته. Brendan Fraser شخصیت آثار مرکز شهر در L. A. شهرستان سالن (200 N. بهار خیابان لس آنجلس). مت دیلون پلیس متوقف می شود به ایجاد یک تماس تلفنی از متمایز زرد قطار-اتومبیل رستوران کارنی را (12601 ونتورا بلوار استودیو سیتی) و سپس او و شریک زندگی خود را با بازی Ryan Phillipe جلو و آزار و اذیت متاهل زن و شوهر, Terrence Howard and Thandie Newton در گوشه ای از ونتورا بلوار و ردفرد خیابان در استودیو سیتی. و این فقط یک بیت از L. A. شما در این فیلم است.

‘میلیون دلاری’کارگردان: کلینت ایستوود در سال 2004 فیلم در مورد یک بوکسور مشتاق با بازی هیلاری سوانک ایجاد خود را به عنوان یک پیشخدمت زن در در اسکله کافه (205 اقیانوس جلو راه رفتن, ساحل ونیز) که در حال حاضر اسکله ونیز و بعد از آن در حال حاضر رفته صدفی کافه در هالیوود است. بوکس, بدنسازی شد یک مجموعه ساخته شده در داخل یک انبار قدیمی و فیلم صحنه های مبارزه به ضرب گلوله کشته شدند و در مکان های از جمله سابق المپیک سالن (1801 جنوبی Grand Ave. لس آنجلس) هالیوود باشگاه ورزشی (6525 Sunset Blvd. لس آنجلس و هالیوود پالادیوم (6215 Sunset Blvd. لس آنجلس).

آمریکایی ‘زیبایی’: این 1999 فیلم در مورد متأسفانه ازدواج آنت بنینگ و کوین اسپیسی به ضرب گلوله کشته شد عمدتا در کالیفرنیا; اسپیسی را در صحنه به عنوان یک آقای برگر مشترک همراه فیلم برداری شد در یک carl’s Jr در دره (20105 Saticoy خیابان کنگا پارک). صحنه های که در آن اسپیسی شخصیت می رود در جستجوی Mena Suvari بودند به ضرب گلوله در جنوب دبیرستان در تورانس و ساحل طولانی پلی تکنیک دبیرستان.

‘فارست گامپ’: بسیاری از سال 1994 انتشار بود به ضرب گلوله در ایالت کارولینای جنوبی،, اما گاهی اوقات کارگردان Robert Zemeckis اجازه فارست اجرا در سراسر جنوب کالیفرنیا. Weingart ورزشگاه در شرق لس آنجلس کالج (1301 Avenida Cesar Chavez لس آنجلس) مورد استفاده قرار گرفت به عنوان faux دانشگاه آلاباما. کالج صحنه برای رابین رایت جنی به ضرب گلوله کشته شدند در دانشگاه USC. و هنگامی که فارست است که ظاهرا recuperating در سایگون بیمارستان که در واقع Ebell لس آنجلس (4400 غرب هشتم خیابان لس آنجلس).

‘بارانی’: این تام کروز-داستین هافمن فیلم از سال 1988 است که در اصل یک cross-country road trip اما هنوز هم شامل مکان های محلی. ایستگاه قطار در صحنه نهایی است Santa Ana منطقه ای مرکز حمل و نقل (1000 E. Santa Ana Blvd. سانتا آنا). پینک کادیلاک کافه که در آن آنها خوردن ماکارونی در حال حاضر نان, نانوایی, کافی نت (8221 W. 3 سنت لس آنجلس) و Wattles عمارت (1824 N. Curson Ave. هالیوود) تنظیم برای کروز بازداشت نبرد بیش هافمن مراقبت.

‘مردم عادی’: 1980 درام تقریبا به طور کامل مجموعه ای در داخل و اطراف حومه شیکاگو اما وجود دارد یک قطعه کوچک از کالیفرنیا در مخلوط: دونالد ساترلند است که دیده می شود در حال بازی گلف در چه چیزی قرار است به هوستون, اما آن را در واقع اپل دره باشگاه کشور.

آنی هال’: وودی آلن تقریبا هرگز در کالیفرنیا اما صحنه های کلاسیک از این 1977 فیلم به ضرب گلوله کشته شد در منبع یک هیپی-ish گیاهی مشترک او دستور جوانه یونجه و پوره مخمر — که امروز یک کبو مغازه خواربار یا مشروب فروشی (8301 Sunset Blvd. غرب هالیوود).

‘راکی’: این 1976 بوکس تلنگر است به عنوان فیلادلفیا به عنوان چیزاستیک, اما تعدادی از صحنه های کلیدی بودند شات در لس آنجلس. که بوکس برگزاری دینی و نقاشی دیواری بر روی دیوار ؟ که پیر قیامت بدنسازی است که در حال حاضر شناخته شده به عنوان Oscar de la Hoya بوکس جوانان مرکز (1114 S. Lorena سنت لس آنجلس). صحنه ای که سیلوستر استالونه مشت زدن دو طرف گوشت گاو? که سابق Shamrock گوشت در ورنن. مبارزه نهایی با آپولو کرید فیلم برداری شده بود در سابق المپیک سالن (1801 جنوبی Grand Ave. لس آنجلس).

‘The Godfather I & II’: مطمئن شوید که شما فکر می کنم آن را در تمام شهر نیویورک برای پدرخوانده, فیلم, اما وجود دارد یک صحنه یا دو سال 1972 شات اصلی در جنوب کالیفرنیا. یکی از ورودی ها به استودیو پارامونت دو برابر به عنوان فیلم Woltz استودیو که در آن بیچاره استودیو سر جک Woltz حاضر Don Vito Corleone درخواست به بازیگران جانی فونتین در یک فیلم. عظیم و مستغلات است که هنگامی که متعلق به ویلیام راندولف هرست (1011 N. بورلی درایو در بورلی هیلز) و بیرونی تنظیم برای صفحه اصلی که در آن Woltz می آموزد آنچه در آن به معنی روشن کردن یک درخواست ساده از پدرخوانده. و در سال 1974 عاقبت FBI stashes مافیایی-تبدیل-شاهد فرانک Pentangeli در موسسه کالیفرنیا برای مردان زندان ایالتی در چین (هر چند از آن قرار است به یک پایگاه نظامی).

‘نیش’: 1973 باهم جست و خیز در شیکاگو اما متوقف نمی هالیوود از استفاده از حیاط خلوت خود. خیلی به ضرب گلوله کشته شد در استودیو یونیورسال backlot اما چرخ فلک اجرا شده توسط Paul Newman شخصیت است که در سانتا مونیکا اسکله. کازینو که قرار بود در شهر نیویورک به ضرب گلوله کشته شد در قلعه سبز آپارتمان در پاسادنا و بانک صحنه در این فیلم نزدیک است که در سابق تجاری و بانک های پس انداز (225 E. کلرادو Blvd. پاسادنا) که امروز اشغال شده توسط یک شرکت املاک و مستغلات.

‘لارنس عربستان’: تقریبا همه از این David Lean 1962 کلاسیک در اسپانیا با برخی از با شکوه کویر صحنه های فیلم برداری در اردن و احتمالا مراکش. اما کمی از جنوب کالیفرنیا sneaks را به تصویر اضافی از طریق کویر شات فیلم در امپراتوری شن و ماسه در ال سنترو در نزدیکی مرز مکزیک.

‘جی جی’: این 1958 موسیقی راه اندازی شد و بیشتر فیلم برداری در فرانسه اما بد آب و هوا در سواحل Trouville فرانسه به معنای دریا صحنه شد و در نهایت فیلم برداری در ساحل ونیز.

‘دور دنیا در 80 روز: با توجه به این که سال 1956 آزادی به معنای واقعی کلمه بود به ضرب گلوله در سراسر جهان آن را تقریبا تعجب آور نبود خیلی به ضرب گلوله در جنوب کالیفرنیا. در نزدیکی پایان هر چند خوب کشتی هنریتا است که بخشی از برچیده برای تغذیه سوخت به کوره خود را — که کمی فیلم برداری شده بود در اقیانوس خاموش نیوپورت بیچ.

“بهترین سال های زندگی ما’: منتشر شده در سال 1946 بعد از جنگ جهانی دوم پایان این درام در مورد مشکلات خدمتگزاران رو در آینده خانه شامل چند کلید جنوب کالیفرنیا مکان از جمله هواپیما و قطعات کامپیوتر در نزدیکی انتاریو فرودگاه به عنوان فرودگاه لانگ بیچ و لس آنجلس باغ & باغ گیاهی در Arcadia.

‘رفتن من راه’: این موزیکال-کمدی بازیگران بینگ کرازبی به عنوان یک کشیش تازه منتقل شده به یک کلیسای کاتولیک در نیویورک با استفاده از سنت مونیکا کلیسای کاتولیک (715 California Ave. سانتا مونیکا) به عنوان یک محل برای 1944 انتشار و همچنین دریاچه باشگاه گلف در بربنک و حرم سالن اجتماعات پارکینگ.

‘کازابلانکا’: هیچ نبود در واقع در مراکش اما تقریبا به طور کامل بر برادران وارنر بسیاری در Burbank. یک محل برای جان سالم به در سال پس از سال 1943 فیلم وارد — قدیمی شهری در فرودگاه Van Nuys — اما در طول زمان, در برج و جفت هواپیما چوب لباسی تخریب شده اند.

‘How Green Was My Valley’: تعجب! که هیچ ویلز ذغال سنگ-معدن ایجاد کرد; آن را کوه های سانتا مونیکا به خصوص در اطراف برنت تخته سنگ را در آنچه امروز مالیبو Creek State Park, که در آن 20th Century Fox دوباره یک روستا بیش از 80 هکتار.

‘ربکا’: Cornwall, انگلستان ؟ آن را تقریبا به طور کامل فیلم برداری در soundstages در Selznick بین المللی Studios امروز در کولور سیتی Studios. برخی از ساحل بیرونی دیده می شود در این سال 1940 کلاسیک آلفرد هیچکاک فیلم برداری شد در جزیره کاتالینا.

‘بر باد رفته’: این 1939 اغراق نیز به ضرب گلوله کشته شد در Selznick بین المللی در 9336 Washington Blvd. شهر که در آن زمینه های رسمی در استودیو ورودی استفاده شد در عکس از اسکارلت اوهارا و Rhett Butler تفننی خانه در آتلانتا. صحنه های دیگر به ضرب گلوله کشته شدند در سراسر جنوب کالیفرنیا. دوازده بلوط کباب به ضرب گلوله کشته شد در بلند رفته Busch Gardens در پاسادنا. هنگامی که اسکارلت قول داد که او هرگز دوباره گرسنه — که در فیلم برداری نگار مسا در نزدیکی اسلام آباد بخشی از زمان Ahmanson در مرتع پرورش احشام.

‘زندگی امیل زولا’: مجموعه عمدتا در فرانسه و دارایی های این فیلم به ضرب گلوله کشته شد تقریبا به طور کامل بر برادران وارنر بسیاری در Burbank هر چند صحنه در سال 1937 فیلم بدنام مستعمره زندان شناخته شده به عنوان شیطان جزیره به ضرب گلوله کشته شد Goff جزیره قد بلند هرمی شکل سنگی بقوم در نزدیکی جزیره گنج در لاگونا بیچ.

‘شورش در بونتی’: 1935 دریانوردی درام با کلارک گیبل و Charles Laughton شد شات های مختلف در سواحل اما مقدار قابل توجهی از فیلمبرداری صورت گرفت در جزیره کاتالینا با نمایندگی از همه چیز از انگلستان بندر پورتسموث به بومی تاهیتی روستاها به کلبه که در آن شیروانی به عنوان مسیحی فلچر زندگی در تاهیتی برای بخشی از فیلم است.

‘آن اتفاق افتاد یک شب’: این جذاب سال 1934 کمدی رمانتیک با کلارک کابل و Claudette Colbert استفاده از انواع جنوب کالیفرنیا مکان در محل سواحل شرق تنظیمات از فیلم است. Busch Gardens در پاسادنا است و مستغلات از کلبر دختر ثروتمند شخصیت پدر. برخی از مناطق روستایی سفر صحنه به ضرب گلوله کشته شدند در هزار اوکس.

‘کیمررن’: 1931 غربی به ضرب گلوله کشته شد در مکان های بیشتر در سن فرناندو ولی زمانی که آن را هنوز هم بیشتر فضاهای باز. غربی شهر و در خیابان اصلی ساخته شده بودند در 89 هکتار خریداری شده توسط RKO در آنچه امروز انسینو — حدود Balboa و Burbank بلوارها و استفاده به عنوان محل اصلی برای داستانی اوکلاهما شهر فیلم.

همه آرام در جبهه غرب’: این جنگ جهانی اول داستان ضرب گلوله کشته شد تا حد زیادی در استودیو اما بسیاری از صحنه های جنگ سنگر فیلم برداری شد در ارواین در مرتع پرورش احشام در اورنج کانتی و جنگل صحنه بودند به ضرب گلوله در نزدیکی دریاچه شروود در کوه های سانتا مونیکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme viagra